ніколи такого не було• 11 апреля в 11:31
ВПО, к вам вопрос. Кому удалось оформить субсидию на аренду квартиры?
Результат:
вже голосів:
10 (58.82%)
Даже не пытались
5 (29.41%)
Результат
2 (11.76%)
Получилось
0 (0%)
Не получилось
Инстагра_мерша• 11 апреля в 11:37
Вища ступінь лицемірства і гнидності держави, поставити такі умови для отримання допомоги, щоб її не можливо було отримати
дамаАмстердама• 11 апреля в 11:47
Ответ дляИнстагра_мерша
для меня наивысшая ступень лицемерия была отменить помощь впо...те нещасные 2 тыс...знакомая снимает квартиру, она с Торецка, ей 60, пенсии на сьем не хватает, подрабатывает уборщицей (официально), а что дальше? она одинокая...детей, мужа нет...Не дай Бог заболеет и дальше что... с пенсией в 5 тыс ей повесится только остается...
Инстагра_мерша• 11 апреля в 11:47
Ответ длядамаАмстердама
Я теж впо. Тому почувстваала любов держави до своїх громадян
Несемо світло разом• 11 апреля в 11:48
Ответ дляИнстагра_мерша
Изначально говорили, что Дио временная мера ра, но все этот факт игнорировали.
Инстагра_мерша• 11 апреля в 12:10
Ответ дляНесемо світло разом
Ізначально казали що допомога впо до кінця воєнного стану
Вмію заміряти найкраще• 11 апреля в 12:11
Я зараз ВПО з дитиною. В селі і іншому регіоні. Немає ні виплати ні субсідії, бо я ніде не працюю і не стаю на біржу. Працювати в селі за професією ( за якою стажа 25 років) реально ніде. Їздити кожен день 150км в Київ немає вже здоров’я. То ж мені не положено.
Семенівни сусідка• 11 апреля в 12:14
Ответ длядамаАмстердама
Пусть подаётся снова. У мамы пенсиорера не отменили даже выплаты. Как получала, так и получает,хотя тоже официально работает, то зп не высокая у неё, там с пенсией около 8000. Работать лучше не официально,чтоб доход не превышал больше 9000 с чем-то тысяч на человека. В такой ситуации как у вашей знакомой нечего быть честной.
Швидкоруч• 11 апреля в 12:21
Ответ дляЗасомневаю
Що таке субсидія? Нам давали грошову допомогу на оренду.
А як оформити грошову допомогу на оренду житла? Договір має бути офіційний?
Колгоспниця• 11 апреля в 12:47
Ответ дляИнстагра_мерша
І оте ще на другий строк збирається зі своєю пліснявою. Мразі!
В зах.областях знову підвищилась аренда. Ніякого держ.регулювання цін, ніякої допомоги ВПО, окрім пенсіонерів і інвалідів. Ви думаєте хтось захоче здавати на таких умовах, коли сьогодні одне- завтра друге. Та вони ліпше хати свої позачиняють або знайдуть, хто і так погодиться по 12- 20т. платити, чим з документами возитись .
Я он свою навіть не вмовила за 2 роки картку безпроцентну зробити, а ви кажете договір.
Все їй ніколи, все їй проблемно. До церкви бігати є час
Засомневаю• 11 апреля в 13:01
Ответ дляШвидкоруч
да. у нас були відмітки кожного місяця, що проживаємо в тому же місці. Хозяйка офіційно ставала на облік і цю допомогу давала якась організація. Там анкета і якщо пройшли відбір, то надають цю допомогу. Раз в півроку півторювати.
Ответ длядамаАмстердама
Пенсіонерам якраз дають і переоформляють кожні пів року. У мене тато пенсіонер, йому начисляють. Їй треба заернутись в цнап якщо вона пенсійного віку, навіть якщо в неї не хватає стажу і у неї соц допомога , в тата так же, стажу на пенсію не хватило. Всім іншим дуже тяжко отримати, дуже багато умов. Я уже рік бюся з ними, може скоро в суд підем.
Колгоспниця• 12 апреля в 23:55
Ответ дляLacrimo
Ви знаєте, вони пізніше ( здається в серпні 2024р) зробили поправку, що ВПО , яким виповнилось 55р. і працюють, теж мають право на отримання 2000тис.
В цнапі зробили круглі очі, пішов чоловік до начальниці цнапу. Положення дійсно існує, але ж зарплатня не повинна перевищувати оті 9900
. А в нього ще системне захворювання і зняття з військового обліку. Але ніяк не може зробити групу, бо треба відлежати в стаціонарі 2 місяці. Тоді попруть з роботи, бо і так працює на дві ставки. Місцеві потікали - звільнились, навантаження по роботі велике.
Отаке порочне коло...
. А в нього ще системне захворювання і зняття з військового обліку. Але ніяк не може зробити групу, бо треба відлежати в стаціонарі 2 місяці. Тоді попруть з роботи, бо і так працює на дві ставки. Місцеві потікали - звільнились, навантаження по роботі велике. Отаке порочне коло...