Безпорадна Кроко• 11 апреля 2025

Не понимаю Эмму Антонюк, вот вроде феминистка

Везде рассказывает, как плохо, что на женщин давят, и при этом имеет уйму модификаций внешности.
Свідок Перемоги• 11 апреля 2025
Какая связь между этими двумя моментами?
ЕлькиПальки• 11 апреля 2025
Ответ дляСвідок Перемоги
має ходити небрита-немита і не пофарбована
автор Безпорадна Кроко • 11 апреля 2025
Ответ дляСвідок Перемоги
Прямая, человек пропагандирует то, чему не следует
автор Безпорадна Кроко • 11 апреля 2025
Ответ дляЕлькиПальки
Так не в этом дело, она наращивает ресницы, колет ощемпик, и говорит как это ужасно
из желе я• 11 апреля 2025
Ответ дляБезпорадна Кроко
Я вважаю поганими для екології двигуни внутрішнього згоряння, але не на конях же мені їздити.
Свідок Перемоги• 11 апреля 2025
Ответ дляБезпорадна Кроко
Да как вы можете, а вдруг она диабетик-)))
автор Безпорадна Кроко • 11 апреля 2025
Ответ дляиз желе я
Вы поедете ездить на электромобили, если это соответствует вашим ценностям
автор Безпорадна Кроко • 11 апреля 2025
Ответ дляСвідок Перемоги
Нет
Свідок Перемоги• 11 апреля 2025
Ответ дляБезпорадна Кроко
Нет
Вы же не видели ее медкарту, чтобы такое утверждать.
автор Безпорадна Кроко • 11 апреля 2025
Ответ дляСвідок Перемоги
Она сама сказала, что ее врач ей это не рекомендовал, из-за отсутствия показаний
из желе я• 11 апреля 2025
Ответ дляБезпорадна Кроко
Не відповідає моїй зарплаті. І виробництво акумуляторів для електромобілів шкодить теж дуже сильно. Я вам про те, що немає виходу, навіть якщо ти розумієш шкоду - будеш змушена примати певні правила.
Вам би хотілося, щоб феміністки були ’на вістрі атаки’, але вони не зобов´язані.
автор Безпорадна Кроко • 11 апреля 2025
Ответ дляиз желе я
Выход есть, вы просто вместо него выбираете личный комфорт. Это лицемерие, как и обвинять других в том, что ты делаешь, и причастен, вместо того, чтобы работать над собой, а не говорить всем остальным какие они плохие)
Бабо-лебідка• 11 апреля 2025
Ну вот на женщин давят и на нее надавили.
Забыла она только упомянуть, что давят то в основном женщины женщин.
Мужики может и придумали какие-то стандарты, но цепные псы это именно женщины. Одни принялись неукоснительно соблюдать и клевать других, тех, кто не хочет быть «как положено». Не то одела, не так ухаживаешь, не та стрижка, не тот цвет волос, не такие ногти, не такая фигура - это все женщины.
автор Безпорадна Кроко • 11 апреля 2025
Ответ дляБабо-лебідка
Так она сама других давит)
из желе я• 11 апреля 2025
Ответ дляБезпорадна Кроко
Ви дуже плутаєте ’мені не подобається, я вважаю це надмірним’ і ’це абсолютно недопустимо’. І вимагаєте від інших радикальності, щоб вам було простіше.
маска Ілона• 11 апреля 2025
Це у вас уявлення про фемінізм застрягли на початку 20 сторіччя. Це в тих часах феміністка - ’синя панчоха, страшна, ніхто заміж не бере’ і таке інше.
автор Безпорадна Кроко • 11 апреля 2025
Ответ длямаска Ілона
Я про это не писала. Же ясно описала претензию к двойным стандартам
автор Безпорадна Кроко • 11 апреля 2025
Ответ дляиз желе я
Нет, нисколько, вариантов, больше двух.
маска Ілона• 11 апреля 2025
Ответ дляБезпорадна Кроко
Тобто, якщо ти феміністка, то маєш бути страшна і забути дорогу до косметолога, так же ж у вас виходить? Є тиск суспільства і є власні бажання, тож жодних протиріч немає.
Залізна тьотя• 11 апреля 2025
Ответ дляБезпорадна Кроко
Я з Оземпіком її позицію не розділяю (вії чи там бриття ніг - це принаймні безпечно і питання особистих уподобань), але не зчитала в її висловах що хто ними користується - поганий. Швидше що поганою є система уявлень про жіночу красу, яка тисне на багатьох жінок, і власне вона серед цих жінок і так само відчуває цей тиск і потребу себе удосконалити/наблизити до ідеалу.
Щоб було простіше проілюструвати, давайте візьмемо тему не пов´язану з зовнішністю. Я хочу жити в суспільстві, де якщо на мене нападуть у темному перевулку вночі - усі однозначно засудять нападника, а не вимірюватимуть довжину моєї спідниці і не з´ясовуватимуть, чого я не була так пізно вдома як належить хорошим дівчатам. Але чи значить це, що для того, щоб мати моральне право озвучити таке бажання, я маю щовечора гуляти парками в короткій спідниці, а інакше мої слова не відповідають діям?
автор Безпорадна Кроко • 11 апреля 2025
Ответ длямаска Ілона
Если ты феминистка и осуждаешь женщин, которые это делают, логично это не делать, правда?
Какой? Почему бы с терапевтом не проработать этот мифический пресс общества
Особенно с оземпиком, это ’актуально’
Швендяю містами• 11 апреля 2025
Ви сплутали во єдине зовнішнє самовираження людини і її орієнтири життєві. Це абсолютно різні речі.
автор Безпорадна Кроко • 11 апреля 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Были такие высказывания, часто говорит какие женщины дуры, если что-то делают., был хейт на более ’моложавый’ образ певицы (тип это пропаганда педофилии и не все женщины в 30 так выглядеть могут)
автор Безпорадна Кроко • 11 апреля 2025
Ответ дляШвендяю містами
Не путаю, просто вижу двойные стандарты
Залізна тьотя• 11 апреля 2025
Ответ дляБезпорадна Кроко
Можливо я не так добре обізнана з її діяльністю, в тих матеріалах, що я бачила, такого не зустрічала.
Швендяю містами• 11 апреля 2025
Ответ дляБезпорадна Кроко
Не путаю, просто вижу двойные стандарты
В чому вони подвійні? Фемінізм - це навколополітична течія за рівність і права жінок. Модифікації зовнішності - це особиста справа кожної людини. Як у вашій уяві права жінок корелюються із зовнішніми змінами, не зрозуміло.
автор Безпорадна Кроко • 11 апреля 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Конкретно про педофилию это интервью Соловей было. А вот в выпусках про интимную гигиену выпуск, очень много там оценочных суждений
автор Безпорадна Кроко • 11 апреля 2025
Ответ дляШвендяю містами
Она в рамках тезиса ’я феминистка’ осуждает модификации внешности
Швендяю містами• 11 апреля 2025
Ответ дляБезпорадна Кроко
Ну то посилання, цитати для цього можна зазначити. Може, дійсно засуджує, а може ви не до кінця правильно розумієте - тут важко сказати. В неї безліч інтерв´ю, багато з яких я бачила. З того, що конкретно мені траплялось, якогось засудження когось взагалі не помітила. Може, ви аж надто чутливі, тому якісь фрази трактуєте як засудження. Я хз.
автор Безпорадна Кроко • 11 апреля 2025
Ответ дляШвендяю містами
Посмотрите интервью с соловей и предпоследний выпуск их передачи, вот там довольно концентрированно