Видящие_помогите• Изменено 12 апреля в 02:14
яскрава кров після місячних
восьмий день циклу. місячні зазвичай як годинник. почались як завжди, зазвичай до 5 днів. цього разу теж було 5 днів. вже 1.5 доби як виділень не було кровянистих. аж ввечері хлопнула яскраво червона кров, небагато але виділення продовжуються
звісно шо піду до лікаря, але до завтра не заспокоюсь. шо це може бути? дуже нервовий тиждень був, міг стрес так вплинути?
На пів ставки• 12 апреля в 02:17
А фіг знає.. в мене так було півроку тому, дуже багато нервувала і працювала. Ще і зразу не змогла попасти до лікаря. По факту я здорова ні кіст ні чого іншого, ттт. Але самі місячні змінилися, стали довго мазати. Перші 3 міс була кров червона світла як у вас
Може гормони і перенавантаження
Видящие_помогите
• 12 апреля в 02:18
Ответ дляНа пів ставки
Може гормони і перенавантаження
дякую за відповідь. а вік який у Вас?
На пів ставки• 12 апреля в 02:19
Ответ дляВидящие_помогите
дякую за відповідь. а вік який у Вас?
46, ще гормони в нормі але на межі. Вже ось-ось😅
Скользкая• 12 апреля в 03:40
мене теж так буває, але не кожного місяця, а якщо поліп що з ним робити?