Сижу_и_плачу• 12 апреля в 14:51
Лінзи для окулярів якого виробника краще?
Коленная ложечка• 12 апреля в 15:10
Бренди різни
+/- вартість=якість Dagas або Covis, це Корея
Товщина лінзи в усіх виробниках залежить від характеристику
Немає такого що +3,0 в одного товста в іншого тонка. Там є індекс потоншення, 1,67 індекс і буде вам тонка, але вартість такої лінзи в Кореї близько 1000 грн
Якщо у вас до +/-2,0 беріть індекс 1,56 нормально буде і вартість однієї 350 грн
Коленная ложечка• 12 апреля в 15:12
Якщо попадете в оптику де дівчата на % то вам запропонують одразу тільки Zeiss і потоншену, бо план ніхто не відміняв. Так, лінзи гарні будуть але дуже дорого ) а аналог вам зафукають
Глубоководная селедка• 12 апреля в 15:26
Ответ дляКоленная ложечка
Так можно развести на любые суммы. Скажут, вот на Ваш запрос очки только от 20 тыс. И человек потом всем рассказывает, какая безумно дорогая оптика и что туда ходить не надо.
А можно ДО похода в оптику открыть их сайт, посмотреть ассортимент, наличие по магазинам, цены. Выбрать и просчитать желаемое. И идти с конкретными запросами, а не взагали.
П.с очки лет 25 ношу. Мне можно фукать на что угодно и предлагать что угодно - я все равно куплю то, что нужно мне.
Луковая• 12 апреля в 15:27
Ответ дляКоленная ложечка
Бренди різни
У мене лінзи мінус 4,5 та 4,75 . Окуляри досить обʼємні, великі . З боку ця лінза має мінімальний виступ ( порівняно з тими,які купувала в 13-му та ще раніше) . Корекцію зору робити трохи лячно , хоча планую
Сосиска_Втесте• 12 апреля в 15:31
Послухаю, цікаво. А ще який вид лінзи найкомфортніший? Взяла сині блу лук для комп´ютера, важко в них, пішла - кажу, не можу в них ходити. Вони мені запропонували переробити на прозорі Orma. Вони блікують страшно, всі лампи, вікна у мене в очах. Раніше, до лазерної корекції я носила окуляри, не було такого ефекту. Після корекції 15 років не носила, тепер знову зір сів.
Сосиска_Втесте• 12 апреля в 15:33
Ответ дляГлубоководная селедка
Напишіть, будь ласка, які лінзи обираєте.
НетЕщеНаверное• 12 апреля в 15:35
Пішла глянула - у сина італійські лінзи Divel. Потоншені, з напиленням для компа. Вже не перший раз їх беру.
Нещодавно вони зникали на якийсь час, мені пропонували якісь німецькі та китайські (як не плутаю).. але там або для компа, або потоншена, разом не було.. то чекали доки Італія знов буде.
Малая Налегке• 12 апреля в 15:35
Якщо скло,то я 30 років на CarlZeiss.Його майже неможливо подряпати.Лише розбити можна
Пластик давно викинула.Занадто дорого для своїх посередніх властивостей.
ДинамоКит• 12 апреля в 15:36
У меня в одних Роденшток, во вторых Никон, оба варианта относительно недорогие (две линзы до 3 тыс). Антиблик в обоих вариантах, в Никонах еще защита от УФ. Там были разные, дешевле и дороже, у меня был выбор небольшой из-за рецепта. Обеими линзами довольна, Роденштоки уже пять лет в постоянном использовании , царапин нет
Глубоководная селедка• 12 апреля в 16:45
Ответ дляСосиска_Втесте
Так все ж зависит от потребностей, от бюджета.
Если подешевле - вон выше писали дагас. Если совсем дешево - вообще без покрытий. Но они и живут мало - зацарапываются. Цена от 200грн за штуку в люксоптике
У меня просто близорукость, без астигматизма
Глубоководная селедка• 12 апреля в 16:47
Ответ дляМалая Налегке
А как быть, если минус большой? Пластик легче все-таки.
Малая Налегке• 12 апреля в 17:44
Ответ дляГлубоководная селедка
Якщо великий мінус,то так,пластик-найпростіше рішення,якщо оправа велика(діаметр скла).Якщо оправа невелика,то можна спробувати надтонке скло.
Воно відсотків на 30 дорожче за звичайне.