Сирожено_пирожено• 12 апреля в 13:31
Можете мене засуджувати, але мені не шкода Оксану Макар
Недавно була тема, і я самостійно вивчала деталі.
Те, що вона була легкої поведінки - факт.
Те, що злочинці не мали права так робити - факт.
Чисто по-людські (як людина людині ) мені шкода, бо вважаю, що такого не заслуговує ніхто.
Але робити з неї святу і невинну - ну не можу. Не виходить.
Так у комантарях жінка горлянку рвала за те, яка ж та Оксана була свята-присвята, а це зовсім не так.
Порядна дівчина не ходить у 18 років і не просить горілки. Порядна дівчина не йде на квартиру з 3 чоловіками. Порядна дівчина не сміється з того, що у когось перестав вставати член після першого сексу. Такі дівчата викликають у мене огиду.
І скажу відверто, якби це була порядна хороша дівчина із благополучної сім’ї- мені було б більш шкода .
Так, хлопці вчинили погано і неадекватно. І вони заслуговують покарання. Але щоб я прямо переживала дуже через цей випадок - ні.
Мені набагато більше шкода людей, котрі загинули коли виїжджали з Бучі. Чи тих, хто помер від ракети. Родину зі Львова, де живим залишився лише батько. Померлих нещодавних у Кривому Розі. Жертв зґвалтування.
А малолітню ш - ні, не шкода.
Ловлю капці .
А малолітню ш - ні, не шкода.
Ловлю капці .
_Злата Ibra_• 12 апреля в 16:29
Ответ дляbegovelik
Что посмаковать? Моя тема - объективность. Они, безусловно, ублюдки и нелюди. Но, не веди она такой образ жизни, с ней бы это не случилось
Мог бы муж убить или сожитель, куча таких историй на тру краймах
_Злата Ibra_• 12 апреля в 16:31
Ответ дляВсіх підсаджую
Особенно удивило , когда некоторые писали, что «она могла бы сейчас с нами на Советчице болтать». Нет, не могла бы
Советчица от безнадеги, может она бы поумнела и жила бы нормально
_Злата Ibra_• 12 апреля в 16:32
Ответ дляРекламама
Если почитать местные истории псевдопорядочных дам, то и не догнула.
Осуждают те, у кого скелеты в шкафу. Это и те темы про Оксану потвердили сполна, а не только мнение психологов на этом зиждется.
Помню тему одну, многие из советчиц писали, что и бухали аж гай шумел в юности и кокаин многие пробовали и спали со многими на первых свиданиях. Поэтому тоже не ангелы
Всіх підсаджую• 12 апреля в 16:38
Ответ для4udik
Не співчувайте
Вас ніхто не змушує - більше того - я думаю, що ваша емпатія і співчуття нафіг не потрібні ні близьким, ні, тим паче - самій загиблій
Проблема в тому, що в разі насилля в нас в суспільстві використовується часткове перекладання відповідальності з агресора на жертву через неідеальність жертви
Якою б жертва не була - вона жертва насилля. Є факт насилля - що може бути його виправданням, якщо це не самозахист? В нормальної людини - ніщо, тоді питання - навіщо витягувати брудну білизну жертви? Щоб люди сказали - не така вона і душечка-пампушечка, сама винувата. А що, гвалтувати не можна тільки душечок? Мені здається, що гвалтували не можна взагалі
І коли починається ось це «розкриття сірих і чорних плям на біографії жертви» - це тупа маніпуляція свідомістю мас. І ціль тут може бути тільки одна - частково перекласти відповідальність з ґвалтівника на жертву, виправдати насилля хоч трошки
Никто не оправдывает преступника
Они преступники однозначно.
Но когда женщина занимается проституцией, шатается по стремным кабакам, терпит регулярные побои, то ее шансы встретить преступника и быть убитой в разы выше. Можно сколько угодно доказывать, что эти женщины не заслужили смерти. Да, не заслужили, но они сами повысили свои шансы на это
Они преступники однозначно.
как тебе такое илон маск• 12 апреля в 16:38
Я в тій темі написала. Я повністю згодна з вами. Коли дівчата обирають вести подібний спосіб життя, то такі ситуації прогнозовані, бо алкоголь, наркотики, нічні гульки до гарного не призведуть.
Вбивць не виправдовую!
Неправдиша• 12 апреля в 16:41
Она смеялась что не встал член?
Я думала они напоили её и насиловали, потом она очнулась и один из них душил ее
Цветов Мне срочно• 12 апреля в 17:17
Ответ дляКарамбулкул
Зачем вы сейчас, много лет спустя, поднимаете эту тему, чтобы охаять совсем молодую девочку, умершею мученической смертью?
Мученицькою смертю помирають молоді, талановиті, сповнені планів, мрій і сподівань на це життя, розумні, освічені… І це жахлива помилка, життєва несправедливість. А біологічне сміття не викликає в мене співчуття. Собаці - собача смерть.
Кручу хвости• 12 апреля в 17:19
Ответ дляЦветов Мне срочно
Так і аи не викликаєте нічого , крім огиди . На пару з автором .
Железобетон• 12 апреля в 17:38
Ответ длякак тебе такое илон маск
Вбивць не виправдовую!
Мадам монашка, неужели за не знаю сколько лет вашей целомудренной жизни ни разу вы или ваши подруги по монашескому ордену не попадали в ситуации, когда хорошо погуляли или когда хочется поблагодарить бога словами ’спасибо, что хранишь меня’?
Я тоже в той теме отписывалась, я из Донецка и в 2014 так уж вышло, мои знакомые ребята чудом не пострадали за ’неправильную’ позицию по поводу убийства Оксаны Макар.
З родзинкою• 12 апреля в 17:44
Ответ дляСтрекоза любви
Чому ви не ставите собі питання, через що ця дівчина стала тією, ким є?
Вона не народилася повією, не народилася людиною без інтересів.
Батьки, школа, суспільство просто поклали на неї болт, як кажуть, «шо виросло, то виросло.»
Тому на вашому б місці, замість цієї філософської теми «кого більше шкода?» я б зробила щось корисне, бо проблема занадто глибока і виходить за межі «порядності» певної особи.
Не виправдовую вбивць, відповідаю лиш на ваше питання. Повно дівчат які зі школи хочуть спати з мужиквми, ніхто їх такими не робить, просто така у них природа, одні мають вигоду з цього, інші просто за оргазм, навіщо перекладати відповідальність на когось? Що вона зробила, щоб нестати такою, чому таким завжди хтось винен? Поки вона собі живе життя на повну, не думаючи про батьків, дітей, суспільсьво ми маємо копатися всобі і шукати винних? Людина сама будує своє життя, вона сама вибрала шлях отримувати задоволення, плювала на мораль, а інші мають думати, а вона болт поклала, но6и рощставила, бухає, танцює, секситься, а інші мають нести відповідальність, ви серйозно? Що мама мала зробити, купити штучний член щоб вона по інших не скакала, робити дома дискотеки, палити і бухати разом з нею? Таким подобається таке життя, і якщо вона хоче шпілитись щоночі з різними- мама не допоможе.
Цветов Мне срочно• 12 апреля в 17:45
Ответ дляКручу хвости
Мені на ваші рефлексії байдуже. Як і на шмар, типу Оксани і говноідок в Еміратах.
Железобетон• 12 апреля в 17:50
Ответ дляЦветов Мне срочно
Вы имеете право на свое мнение, даже на такое, мы ж не знаем, какие моральные увечья вам нанесли в процессе воспитания, раз вы стали такой. Но живя в социуме совсем не обязательно обнажать свою суть.
Железобетон• 12 апреля в 17:55
Ответ дляНеправдиша
Она смеялась что не встал член?
Со слов убийцы, который на перекрестном допросе после слов своего друга о том, что Оксана просила её отпустить, но с ней против её воли двое других вступили в связь.
Потерпевший от смеха (надо же! Как жаль парнишку!) пытался таким образом выгородить себя, что повторно её не насиловал.
Цветов Мне срочно• 12 апреля в 17:59
Ответ дляЖелезобетон
Сподіваюсь, ви взяли під свою опіку і врятували не одну дівочу долю, взявши на себе відповідальність за виховання і соціалізацію таких маргінальних елементів. І буде вам тоді низький уклін. А так, ваше квохтання, залишається просто квохтанням.
Цветов Мне срочно• 12 апреля в 18:03
Ответ дляЖелезобетон
Живучи в соціумі дуже бажано дотримуватись певних правил і соціальних норм: не бухати водяру, в сумнівних компаніях, з 14 років, ночувати вдома, не проводити дозвілля в генделях з маргінальним пролетаріатом, і не тразатись з трьома биками одночасно. Тоді, шанси залишитись живою і неушкодженою, зростуть врази.
Ответ дляВсіх підсаджую
Никто не оправдывает преступника
Они преступники однозначно.
Когда вы с работы возвращаетесь по темноте одна, вы тоже повышаете свои шансы. Так что, не работать, а то вдруг ’ цок в любок и в писану торбу’. А вы просто с работы шли. Не проститутка, а бухгалтер, которая в 8 вечера идёт домой, одна
Ответ дляЦветов Мне срочно
Прям хотелось бы познакомиться с вами и вашими детьми
Кручу хвости• 12 апреля в 18:14
Ответ дляЦветов Мне срочно
Да пофигу и на вас , и на ваши рефлексы , и на ваше белое пальто . Единственное , что позволю себе вам напомнить - что жизнь полна неожиданностей . И завтра вы можете оказаться на месте шмар и говноедок . Или ваша дочь .
Цветов Мне срочно• 12 апреля в 18:25
Ответ дляМerida
Дуже дивна аналогія)
Цветов Мне срочно• 12 апреля в 18:26
Ответ дляКручу хвости
Пальто біле на вас. Не плутайте.
Ответ дляКручу хвости
Скорее дочь.
Дочь элвиса пресли - наркоманка. Дочь холли берри - наркоманка, ещё и в тюрьме побывать успела. Двоюродная сестра Кеннеди - героин, проституция и все вытекающие. Дочь черчилля!!!! Наркота, дурка и в итоге нищета.
В Австралии было, что дочь судьи!!! Работала проституткой и в итоге от передоза скончалась
И не маргинальные семьи. Но нет, не работает система
ПампушОК• 12 апреля в 18:28
Ответ дляВесотехник
Я не знаю где он симпатичный и на что она вообще клюнула. В 27 лет можно было бы быть поумнее. Селюк малолетний, неграмотный и ещё и псих агрессивный. Тоже можно сказать сама виновата. Уже раз он её побил страшно, а она вернулась к нему. Жесть просто!
Сама винувата ?
У вас діти є ?
Цветов Мне срочно• 12 апреля в 18:30
Ответ дляМerida
Это факт. Прихлопнуть, изнасиловать трое и выбросить на помойку, могут и бухгалтера идущего домой
Мені буде дуже шкода, жінку, маму, яка просто поверталася додому з роботи, а якась мерзота, позбавила її життя. Шмар роздовбаних не шкода.
Кручу хвости• 12 апреля в 18:32
Ответ дляЦветов Мне срочно
А для кого-то и вы - шмара ....
Ацетилсалициловая кислота• 12 апреля в 18:32
Мне тоже ни капли не было её жаль. Там что Оксана, что маман..
Цветов Мне срочно• 12 апреля в 18:33
Ответ дляКручу хвости
Мої діти не їдять гімно за брендовану сумку. І з верблюдами не і….ся. Співчуваю, якщо для вас це ок.
ПампушОК• 12 апреля в 18:33
Ответ дляДинамоКит
Они были не в отношениях смотрите интервью
У него в тот день было др и вот он её избил
Ви з Глибокої?
Вилосипедниця• 12 апреля в 18:36
Злыдня какая-то. Ваша мнимая порядочность хуже «непорядочности» этой несчастной девочки.
В очередно раз вижу пример « порядочной сволочи».
Цветов Мне срочно• 12 апреля в 18:36
Ответ дляКручу хвости
А для кого-то и вы - шмара ....
Таке щось… Аби не мовчки)