Сирожено_пирожено• 12 апреля в 13:31

Можете мене засуджувати, але мені не шкода Оксану Макар

Недавно була тема, і я самостійно вивчала деталі.
Те, що вона була легкої поведінки - факт.
Те, що злочинці не мали права так робити - факт.
Чисто по-людські (як людина людині ) мені шкода, бо вважаю, що такого не заслуговує ніхто.
Але робити з неї святу і невинну - ну не можу. Не виходить.
Так у комантарях жінка горлянку рвала за те, яка ж та Оксана була свята-присвята, а це зовсім не так.
Порядна дівчина не ходить у 18 років і не просить горілки. Порядна дівчина не йде на квартиру з 3 чоловіками. Порядна дівчина не сміється з того, що у когось перестав вставати член після першого сексу. Такі дівчата викликають у мене огиду.
І скажу відверто, якби це була порядна хороша дівчина із благополучної сім’ї- мені було б більш шкода .
Так, хлопці вчинили погано і неадекватно. І вони заслуговують покарання. Але щоб я прямо переживала дуже через цей випадок - ні.
Мені набагато більше шкода людей, котрі загинули коли виїжджали з Бучі. Чи тих, хто помер від ракети. Родину зі Львова, де живим залишився лише батько. Померлих нещодавних у Кривому Розі. Жертв зґвалтування.
А малолітню ш - ні, не шкода.
Ловлю капці .
ДинамоКит• 12 апреля в 18:38
Ответ дляПампушОК
Ви з Глибокої?
Ні але близько
Вилосипедниця• 12 апреля в 18:38
Некоторые комментаторы просто черти. Женщины,вот это вас жизнь потрепала и побила…. Одно название «женщина»осталось. ,какие-то даже недолюди
Кручу хвости• 12 апреля в 18:39
Ответ дляЦветов Мне срочно
Таке щось… Аби не мовчки)
Скажите , а вы уже причислены к лику святых ?
Цветов Мне срочно• 12 апреля в 18:43
Ответ дляКручу хвости
То це ж ви туди мітите) Я не ваш електорат. Шмар, маргіналом, блядей засуджую. І, впевнена, якби подібна, Оксана, вас обікрала чи образила вашу дитину, ваше ставлення до «бідолашної дівчинки» дещо б змінилося.
А мамашка пробухана її взагалі повинна сидіти за нецільове використання коштів.
ПампушОК• 12 апреля в 18:45
Ответ дляДинамоКит
Ні але близько
Землячка 🙋
Кручу хвости• 12 апреля в 18:46
Ответ дляЦветов Мне срочно
Думаю , Вселенная вас услышала .
Доктор Варвар• 12 апреля в 18:46
Вона народилась в такій сімʼї, де було мало шансів на інше життя.
Нажаль, не всім щастить народитись в родині де панує любов та злагода.
Звідси може бути і її поведінка такою.
Весотехник• 12 апреля в 18:47
Ответ дляПампушОК
Сама винувата ?
У вас діти є ?
Да я просто в кавычки не взяла. Ясно же что не виновата! Капец, как вы читаете?
ПампушОК• 12 апреля в 18:47
Ответ дляВесотехник
Капець ,як ви пишете !!!!
Читати ми норм читаємо .
Цветов Мне срочно• 12 апреля в 18:47
Ответ дляКручу хвости
Думаю , Вселенная вас услышала .
Дай Бог)
Анчо Ус• 12 апреля в 18:48
Ответ дляinterior_designer
хватит полоскать умершего человека, в вас хоть капля сочувствия ил человеческого сострадания есть?
Є такі, хто заробітками не перебирає. Чи ви думаєте, дійсно сидить якась тітка в якийсь момент вирішує створити огидну тему?
Весотехник• 12 апреля в 18:48
Ответ дляПампушОК
Капець ,як ви пишете !!!!
Читати ми норм читаємо .
Перечитайте ещё раз
ДинамоКит• 12 апреля в 18:49
Ответ дляПампушОК
Землячка 🙋
💐
ПампушОК• 12 апреля в 18:49
Ответ дляВесотехник
Перечитайте ещё раз
А оте ваше «селюк …» воно до чого ?
У містах таких виродкіа немає ?
Кручу хвости• 12 апреля в 18:50
Ответ дляАнчо Ус
Еще и пишет в ней как минимум с 2 аккаунтов .
Платье Длинное бальное• 12 апреля в 19:02
Автор я згодна це алкоголізм і наслідки. Алкоголіка несе по житті і як занесе ніхто не знає того
Мerida• 12 апреля в 19:06
Ответ дляЦветов Мне срочно
Мені буде дуже шкода, жінку, маму, яка просто поверталася додому з роботи, а якась мерзота, позбавила її життя. Шмар роздовбаних не шкода.
А еще инвалидов, умственно отсталых, алкоголиков, чёрных, евреев, маму с 10 детьми...попахивает, нет подванивает чем-то. Не чувствуете?
Анчо Ус• 12 апреля в 19:16
Ответ дляРекламама
Кроме детей гибнут и взрослые с их разным прошлым. Поэтому и не осуждают жертв убийств, какими бы они не были, если сами не убивали намеренно.

У этой девушки не было детства и ей не привили ни мораль, ни чувство безопасности. Вчера в одной из тем рассуждали, кто есть взрослый, так она взрослой и не была по тем описаниям, хотя её во взрослую жизнь окунули с её 10 лет, когда развращали и насиловали ( о чем рассказали представители интерната на суде), а скорее и раньше, когда она видела пьянки маман, отчимов и т.п., будучи ребенком.

Если бы она убила хоть одного из тех мразей и сожгла как они её, то писали бы о другом и не в её защиту, а так она - жертва пыток и убийства, и это вызывает жалость и сочуствие.
Вот реально, но почему иностранцы не осуждают ни её, ни Марию Ковальчук, и да иностранцы знают про Оксану Макар, а наше бабьё успокоится не могут никак.
Откуда вы знаете что это бабье, или ботье?
Весотехник• 12 апреля в 19:23
Ответ дляПампушОК
А оте ваше «селюк …» воно до чого ?
У містах таких виродкіа немає ?
Вони всюди є. До того, що не можу придумати чого вона з ним в одній компанії опинилася
ivareka• 12 апреля в 19:28
делайте что хотите, кому нужны ваши чувства?
Рекламама• 12 апреля в 19:31
Ответ дляАнчо Ус
Ботье с французского сапожник.

Оставим их как бабьё?
ReintTycha• 12 апреля в 20:08
А якби вона загинула в Бучі?.Бородянці
Вижила тоді. І загинула в 2022.
Ваша б думка змінилася?
ReintTycha• 12 апреля в 20:12
А хлопцям можна?
Бухати.
Істерити.гвалтувати.
Ацетилсалициловая кислота• 12 апреля в 20:17
Ответ дляReintTycha
А хлопцям можна?
Бухати.
Істерити.гвалтувати.
Нельзя. И убивать нельзя. Но если переться бухать с тремя рандомными мужиками, то шанс быть убитой намного выше
ReintTycha• 12 апреля в 20:19
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Примітивно
Ацетилсалициловая кислота• 12 апреля в 20:21
Ответ дляReintTycha
Примітивно
В ваших комментариях и есть один примитив. Зато я хоть не лицемерила, что мне не все равно на очередную алкашку лёгкого поведения
ReintTycha• 12 апреля в 20:25
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Та мені теж пофіг на Макар. Чесно. Я за хлопців: хто їм дав право так робити. Чого вони вирішили, що можуть все. Саме до нихмені не пофіг. Хочу- аби теж їх гвалтували і підсмажували...гвалтували і підсиажували...і так до безкінечності
Ацетилсалициловая кислота• 12 апреля в 20:26
Ответ дляReintTycha
Так вроде один сидит пожизненно, другим 10 или 15 дали. Думаю, в тюрьме с такими сами разберутся
Злюсь до кипіння• 12 апреля в 20:26
Он уже давным давно мертва, зачем это мусолить?
ReintTycha• 12 апреля в 20:29
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Якби так.
То було б супер.
Їм , мабуть, в кайф))