Сирожено_пирожено• 12 апреля в 13:31

Можете мене засуджувати, але мені не шкода Оксану Макар

Недавно була тема, і я самостійно вивчала деталі.
Те, що вона була легкої поведінки - факт.
Те, що злочинці не мали права так робити - факт.
Чисто по-людські (як людина людині ) мені шкода, бо вважаю, що такого не заслуговує ніхто.
Але робити з неї святу і невинну - ну не можу. Не виходить.
Так у комантарях жінка горлянку рвала за те, яка ж та Оксана була свята-присвята, а це зовсім не так.
Порядна дівчина не ходить у 18 років і не просить горілки. Порядна дівчина не йде на квартиру з 3 чоловіками. Порядна дівчина не сміється з того, що у когось перестав вставати член після першого сексу. Такі дівчата викликають у мене огиду.
І скажу відверто, якби це була порядна хороша дівчина із благополучної сім’ї- мені було б більш шкода .
Так, хлопці вчинили погано і неадекватно. І вони заслуговують покарання. Але щоб я прямо переживала дуже через цей випадок - ні.
Мені набагато більше шкода людей, котрі загинули коли виїжджали з Бучі. Чи тих, хто помер від ракети. Родину зі Львова, де живим залишився лише батько. Померлих нещодавних у Кривому Розі. Жертв зґвалтування.
А малолітню ш - ні, не шкода.
Ловлю капці .
Кумася• 12 апреля в 20:32
Я с очень приличной семьи. Была тихим, спокойным ребёнком и хорошо училась. Более того, выйдя замуж я воспитываю детей, готовлю ужин и не изменяю мужу. А в 18 лет я пила водку с подругами в ночном клубе и курила, а ещё знакомились с разными пацанами, катались с ними на машинах, ходили к ним домой ( не для секса, честно, но понятно что изнасиловать могли), и вытворяли в сексе со своим парнем такое, что никому рассказывать не хочеться.
А вы....противно от вас, очень

Человек умер очень давно к чему погибшие в Буче к ней? У вас очень скучная жизнь что возникают такие мысли.
ReintTycha• 12 апреля в 20:35
Ще давайте згадаємо, коли тут деякі осуджували українок, зґвалтуваних росіянами. І писали, що вони мають робити аборти.
Забули?
Милі такі ми((
ReintTycha• 12 апреля в 20:37
Ответ дляКумася
А вы....противно от вас, очень

ПушАпница• 12 апреля в 20:45
У 18 ще такі таракани можуть бути… я завжди була дуже домашньою, універ закінчила із червоним дипломом, а от до мужиків в машину двічі сідала, до незнайомих. Просто повезло, що хоч були і пʼяні, але все ж адекватні. Могло б закінчитися по-різному. Чому я так робила-я не можу сказати, але було.
Всіх підсаджую• 12 апреля в 20:58
Ответ дляМerida
Это факт. Прихлопнуть, изнасиловать трое и выбросить на помойку, могут и бухгалтера идущего домой
Могут, но у тетки, которая сама к трем мужикам до этого пришла шансы выше
ГендиреХтор• 12 апреля в 20:58
А что это меняет, жаль вам ее или нет?
Абсолютно ничего
Мerida• 12 апреля в 21:05
Ответ дляВсіх підсаджую
В Европе проституция легальна. Это работа. Такая же как учитель, продавец и врач. С пенсией, с налогами, с правами и тд. Проститутка , не равно груша для битья. Не равно вещь, которую можно убить, бить, спалить.
Можно привести любой пример и обысной дизни, обычной женщины.. С подружками пошла на вечер, одевшись в мини( это ж не костюм проститутки), например. Чуть перебрав , а возвращаясь её поймали и трахнули в кустах.
ПампушОК• 12 апреля в 21:39
Ответ дляВесотехник
Вони всюди є. До того, що не можу придумати чого вона з ним в одній компанії опинилася
Для чого вам оте думати ? Інших проблем немає ?
Анчо Ус• 12 апреля в 21:54
Ответ дляРекламама
Ботье с французского сапожник.

Оставим их как бабьё?
Ботьё
Наивная Хо• 12 апреля в 22:01
Жалоба на тему.
Банить автора!!!
Смурфетта• 12 апреля в 22:20
Ви дивна,як і ваша логіка.
Аналогічний злочин може статися і не ідучи в клуб чи до когось на квартиру,хто тоді винен?!
Цветов Мне срочно• 12 апреля в 22:20
Ответ дляМerida
А еще инвалидов, умственно отсталых, алкоголиков, чёрных, евреев, маму с 10 детьми...попахивает, нет подванивает чем-то. Не чувствуете?
Ви про що? Хоча, можливо, вона таки була розумово відсталою. Але, інвалід і блядь - не тотожні поняття.
Смурфетта• 12 апреля в 22:21
Ответ дляСирожено_пирожено
Я намагалась його вичавити, але не виходить в цьому випадку.
Маленьких дітей в КР шкода більше
Навіщо мірятися горем?
Цветов Мне срочно• 12 апреля в 22:22
Ответ дляМerida
Ой, не лукавте. Таки трохи «не такая», як лікар чи вчитель. Зовсім-зовсім трохи інша))
Смурфетта• 12 апреля в 22:23
Ответ дляAnanasprotivogaz
Всем пофиг. Никому нет дела ни до макар, ни до того жаль вам или нет. Смысл обсуждать то что было 20 лет назад? Чтобы что?
Це не 20 років тому було
Мerida• 12 апреля в 22:56
Ответ дляЦветов Мне срочно
Для закона, начисление пенсии и прав - абсолютно одинаковая
Цветов Мне срочно• 12 апреля в 22:58
Ответ дляМerida
Ну, то готуйте своїх доньок до вступу. Наймайте репетиторів)
Просто каралева• 12 апреля в 23:03
Ответ дляМerida
Нет, там много было того, что обычная женщина не сделала бы
Мerida• 12 апреля в 23:16
Ответ дляЦветов Мне срочно
Следите за своими.
Мрії у вирії• 12 апреля в 23:17
По вашему проституток на дороге тоже можно убивать направо и налево?
Мerida• 12 апреля в 23:31
Ответ дляМрії у вирії
Да. Именно так в теме и пишут. Я сижу, прозреваю. Пошла даже с мужем это обсуждать, не верю, что такие ужасы могут женщины писать
Elena-eedc• 12 апреля в 23:35
Ответ дляМрії у вирії
Вы в своём уме? Убивать никого нельзя. Любое убийство - преступление.
Гореотума• 12 апреля в 23:47
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Ну не зря же говорят о покойнике говорить хорошее или молчать.
Автор молчите
Про мертвих або добре, або нічого, крім правди.
Балаболка• 12 апреля в 23:50
Не понимаю о чем речь вообще. Впервые слышу и не знаю кто это.
Силиконочка• 12 апреля в 23:54
Авторко, нікому не цікаво, кого вам більше шкода, а кого менше. Бо ваша тема - дурна і безглузда. Більше нічого додати.
Весотехник• 13 апреля в 00:18
Ответ дляПампушОК
Хочу розуміти людей і їх хід мислення
Наивная Хо• 13 апреля в 00:23
Ответ дляМerida
А помните про день рождения мужа форумчанки и изнасилование проститутки?
Тоже женщины писали, что ей так и надо.
Мerida• 13 апреля в 00:27
Ответ дляНаивная Хо
Тоже женщины писали, что ей так и надо.
Нет, не видела такой темы
Наивная Хо• 13 апреля в 00:29
Ответ дляМerida
Нет, не видела такой темы
О, она на десятки страниц была....
Мerida• 13 апреля в 00:31
Ответ дляНаивная Хо
О, она на десятки страниц была....
Пропустила...