3@йk@• 14 апреля 2025

Клінічних психологів прирівняно до медичних працівників

Тепер вони можуть бути зареєстровані в МІС (Хелсі, Хелс24 тощо), погашати направлення, надавати онлайн-консультації та інші послуги через ці платформи як і лікарі.

Також це стосується логопедів, психотерапевтів
Kapitoshka7• 14 апреля 2025
Дно пробивають далі.
автор 3@йk@ • 14 апреля 2025
Ответ дляKapitoshka7
Дно пробивають далі.
хто?
Залізний кіготь• 14 апреля 2025
Прекрасно. Клинический психолог - только после медвуза, почему ранее не приравнивали странно
Леся Українка• 14 апреля 2025
Ну и отлично. Соответственно их услуги можно будет получать бесплатно?
автор 3@йk@ • 14 апреля 2025
Ответ дляЗалізний кіготь
Зараз не тільки після медичного вузу можна стати клінічним та медичним психологом. Але потрібна переподготовка
автор 3@йk@ • 14 апреля 2025
Ответ дляЛеся Українка
Так, якщо заклад, де вони працюють має договір з НСЗУ, то безкоштовно звісно
Залізний кіготь• 14 апреля 2025
Ответ для3@йk@
А після якого вузу можна стати? Цікаво. Бо я в дипломі магістр психології, викладач.
автор 3@йk@ • 14 апреля 2025
Ответ дляЗалізний кіготь
Для цього потрібно працювати в медичному закладі
Залізний кіготь• 14 апреля 2025
Ответ для3@йk@
А як в медичному закладі працювати, якщо в тебе в диплом інше?
Kapitoshka7• 14 апреля 2025
Ответ для3@йk@
Піпл схаває. Хтось (лікарі) 10 років учиться, а хто по 2 місяці заочно за 2 роки проплатить екзамени. Бо не лохи)))
Laluna1993• 14 апреля 2025
Уже скоро и доул к акушерка прировняют и т д.
Я не удивлюсь.
автор 3@йk@ • 14 апреля 2025
Ответ дляЗалізний кіготь
Працювати психологом, як і в дипломі. Що Вас дивує?
автор 3@йk@ • 14 апреля 2025
Ответ дляKapitoshka7
Так в будь-якій сфері.
Це справа роботодавця - відбірати кращі кадри, з якіснішою освітою. Має бути конкуренція серед працівників, де гарна освіта - перевага.
Інша справа, що у нас в медицину взагалі ніхто не хоче йти, то беруть усіх.
Kapitoshka7• 14 апреля 2025
Ответ для3@йk@
Ви знаєте, що лікарі 3 екзамени Крок здають і це не курси психолога онлайн. Хоча б за це їм треба віддати шану.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 14 апреля 2025
Ответ дляKapitoshka7
Далеко не все знают, что такое экзамен Крок, кроме студентов. И насколько сложно его сдавать. А что уже 3 Крока??
автор 3@йk@ • 14 апреля 2025
Ответ дляKapitoshka7
Наш Крок - то не американский Step. Його здати не складно.
автор 3@йk@ • 14 апреля 2025
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
завжди було 3 Крока
Бавовна• 14 апреля 2025
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Да, два во время учебы и один уже на работе, вроде или нет? По окончанию интернатуры.или два всего?? Не буду врать.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 14 апреля 2025
Ответ для3@йk@
завжди було 3 Крока
Было 2
Бавовна• 14 апреля 2025
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Было 2
А я знаю что было 3. В время учебы и на работе.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 14 апреля 2025
Ответ дляБавовна
На работе никаких кроков не сдают
автор 3@йk@ • 14 апреля 2025
Ответ дляБавовна
Крок 1 после 3-го курса
Крок 2 после 6-го
Крок 3 во время интернатуры
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 14 апреля 2025
Крок - это во время учёбы в университете.
автор 3@йk@ • 14 апреля 2025
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
а третий Крок во время интернатуры
Бавовна• 14 апреля 2025
Ответ для3@йk@
Крок 1 после 3-го курса
Крок 2 после 6-го
Крок 3 во время интернатуры
Да, я тоже так знаю
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 14 апреля 2025
Ответ для3@йk@
Крок 1 после 3-го курса
Крок 2 после 6-го
Крок 3 во время интернатуры
Не было 3его после интернатуры. Вы в каком году заканчивали? Может уже и 3й есть. Я давно заканчивала
автор 3@йk@ • 14 апреля 2025
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Значит Вы забыли.
Или не заканчивали интернатуру
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 14 апреля 2025
Ответ для3@йk@
Значит Вы забыли.
Или не заканчивали интернатуру
В смысле не заканчивала интернатуру?? Вы в каком году закончили университет?
ЯкаКраля• 14 апреля 2025
Ответ дляLaluna1993
Я не удивлюсь.
Мне пофиг. Дискусии не хочу. Но стоит вспомнить: Откуда эти ноги выросли - кто это всё замутил и съехал от от этого подальше...
автор 3@йk@ • 14 апреля 2025
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
При чём там я.
С 1999 года есть Кроки и всегда из было три.