ksena555• 14 апреля в 12:58

Від 18-70р. у військо, підтримуєте?

Збройним силам України бракує особового складу на оборонних позиціях, що дозволяє ворогу просуватися на фронті. Тому необхідно, щоб усі від 18 до 70 років, хто здатен тримати зброю, йшли війська.
Про це заявив Іван Якубець екскомандувач аеромобільних військ України в ефірі “КИЇВ24”.

“Росіяни використовують цю ситуацію й активно просуваються на всіх напрямках, де немає щільної міської забудови. Вони обходять Покровськ і намагаються замкнути велике кільце над Кураховим”, – зазначив Якубець.

Екскомандувач вважає, що, попри розмови про можливе замороження конфлікту, Росія не відмовилася від своїх агресивних планів і продовжуватиме наступ, адже має певні успіхи на фронті.

“Необхідно, щоб усі від 18 до 70 років, хто здатен тримати зброю, йшли до лав Збройних сил. Потрібно мобілізувати всіх, створювати нові піхотні підрозділи, які будуть готові ‘зариватись у землю’ і стримувати ворога”, — наголосив Якубець.
Борисфенка• 14 апреля в 13:00
Ну то скиньте туди тисячі авіабомб.
Зарита в землю піхота там і поляже. Мало загинуло???
Кіттікет• 14 апреля в 13:00
это что ж получается? С продавцов пластиковых крышечек бронь теперь снять надо?
Одуванчик number one• 14 апреля в 13:02
Брєд, там після 50 вже фізично ледь тягнуть, про старших немає чого і казати, то не воїни, а баласт.
GirlSuper• 14 апреля в 13:02
А депутати підуть та олігархи ?
Запорожьемойдом• 14 апреля в 13:02
После ментов,тцкунов ,адвокатов,юристов,циркачей- да.
Кіттікет• 14 апреля в 13:03
Ответ дляGirlSuper
А депутати підуть та олігархи ?
ага. І навіть сивочолий вже своїх синів в Україну поветрає
Николай-b526• 14 апреля в 13:03
Ответ дляЗапорожьемойдом
защитим украинский цирк и футбольный чемпионат-разом!
GirlSuper• 14 апреля в 13:03
Ответ дляКіттікет
🤣
Маска-0b9f• 14 апреля в 13:04
Не поддерживаю.18 это много.Считаю,что младенцы шести месяцев от роду должны пройти влк.И если они уже научились ползать,то этого достаточно,чтобы признать их годными к воинской службе.
Alex_Kri• 14 апреля в 13:09
Ответ дляМаска-0b9f
и до 110, после 110 работать в ТЦК
tanya_217• 14 апреля в 13:11
Навіщо чіпати дітей(бо я вважаю, що 18-25 це ще діти) і старих(50+), які вже не здатні носити на собі 20 кг (броня+автомат, а ще і побратима пораненого на евакуацію тягти)?
Є купа людей, які сидять в тилу і тільки і тримаються за роботу лише заради бронювання!
Відкрию велику таємницю: ’стратегічні підприємства ’ це в т.ч. всі великі мережі супермаркетів (такі як епіцентр, сільпо, новус і т.п.) і їх працівники забронювані
Prervana• 14 апреля в 13:12
Хто виноват, что всё просрали? Ну конечно же народ, воевать лопатами не хотели, вот и ква. А если б хотели, так мы б агага, эгегей, и до Москвы б дошли. Но. Нет.
Наташа_32• 14 апреля в 13:13
В 70 років на фронт - маячня!
От в 60 років відставників, сержантів, старшин армії, міліції, поліції, власників і власниць різних видів зброї, яких доречі в Україні зареєстровано аж 240 000 осіб, які ще у боєздатному стані - можливо, а ось 18+, то сам бог велів!
Сьогодні бачили, як у день жалоби по загиблих у Сумах, підлітки у Києві слухали русняцьку музику, а на зауваження перехожих - увімкнули на телефонах гімна рф! Ось з цих і треба починати!
sky-labs• 14 апреля в 13:13
Я считаю что нужно не с возраста призывать, а по достижению определенного роста/веса!
Достиг 160см и хотя бы килограмм 45 - годишься!
Знаете сколько сейчас высокорослых детей?
ЭТА жы какой мобресурс!...
А если подключить ’медицину’ и понемногу в детских столовках подсыпать в манку гормон роста, да еще по пятницам проводить выступления бравых дядек в форме, которые могут дать порулить дронами....
Отбоя от желающих не будет с яслей!
Наташа_32• 14 апреля в 13:15
Ответ дляsky-labs
ЭТА жы какой мобресурс!...
Отбоя от желающих не будет с яслей!
Мобресурс - це нинішня освіта! Ніхто нічому не вчиться, а лише никаються по коледжах, ЗВО від мобілізації! Ось де треба реально пошукати!
Shaan• 14 апреля в 13:15
А я щетаю, что все возрастные рамки вообще надо убрать. Научился ходить и держать автомат - в окопы. Паркинсон, Альцгеймер, на инвалидной коляске, скоро 100 лет, но руки автомат держат - в окопы. Долой все условности!
Shaan• 14 апреля в 13:16
Ответ дляsky-labs
ЭТА жы какой мобресурс!...
Отбоя от желающих не будет с яслей!
Точно, вот вы в теме!
И не забываем про котов и собак, включая всяких попугайчиков!
Под гаслом: Пес Патрон змиг и ваш зможе!
brry• 14 апреля в 13:21
Ответ дляtanya_217
Підтримую. Від себе додам,щоАТБ бронює 100% працівників а запорізькі заводи лише 50%, при тому що сталевара навчати не менше 6 місяців, а перед цим 3 місяці підручним, проте на касі магазинів через одного чолов´яга сидить з пожиттєвою бронню
космея• 14 апреля в 13:21
Ответ дляsky-labs
ЭТА жы какой мобресурс!...
Отбоя от желающих не будет с яслей!
Та ну! Які 1.6? З метрових потрібно починати.
brry• 14 апреля в 13:22
Ответ дляsky-labs
ЭТА жы какой мобресурс!...
Отбоя от желающих не будет с яслей!
Це б було б смішно, як би не так сумно) Проте, не підказуйте))
brry• 14 апреля в 13:24
Візьмемо приклад мусульманських країн. Там дитина зі зброєю не рідкість.Ті ж цигане. Нам є до чого прагнути
автор ksena555 • 14 апреля в 13:27
Ответ дляНаташа_32
В 70 років на фронт - маячня!
Гарний спосіб позбутися 70- річних і економія якраз Пенсійного фонду
sky-labs• 14 апреля в 13:31
’зариватись у землю’ как-то слабо работает на сдерживание врага.
Уже вон скольких ’зарыли’!
Наташа_32• 14 апреля в 13:32
Ответ дляksena555
А так й буде!
Пенсій вже майже нічим платити, бюджетники на мілині!
Або військо, або можуть бути соціальні заворушеня!
Бо янкі показали де до безрукавки пришивається кукавці!
anna_bur• 14 апреля в 13:32
а Іван Якубець вже 71 має небось?
Конфет04ка• 14 апреля в 13:32
Ответ дляsky-labs
Уже вон скольких ’зарыли’!
деду 70 на днях. он еще по советским книжкам воюет
Конфет04ка• 14 апреля в 13:32
Ответ дляanna_bur
а Іван Якубець вже 71 має небось?
полных 69
Brita• 14 апреля в 13:33
А не пошел бы этот Якубець в пешее эротическое путешествие
sky-labs• 14 апреля в 13:34
Ответ дляНаташа_32
Мобресурс, чтобы он был эффективен в бою должен быть мотивирован!
А если вы их будете искать как в прятках - ’кто не спрятался, я не виноват!’, это не ресурс, а сплошные растраты! Времени, денег, оружия и даже просто обмундирования!
sky-labs• 14 апреля в 13:36
Ответ дляShaan
Кто хочет - ищет возможности, кто не хочет отговорки - то полом не вышел, то возраст помеха...