Розбещена цяточка• 14 апреля в 16:20

Модні жіночі лонгсліви та як їх носити в цьому сезоні

Почувати себе затишно у міжсезонну пору, коли футболки недостатньо, а у светрі надто спекотно, допоможе жіночий лонгслів. Це така собі футболка з довгими рукавами, які часто виготовляють з бавовни та носять як самостійну річ або під низ, особливо в прохолодну погоду. Які моделі, кольори та стилі нині модні – розповімо далі.

Модні жіночі лонгсліви

Переваги лонгслівів:

  • Захищають від холоду, закриваючи руки, але легші і тонші за светр.
  • Універсальні — можна носити окремо або під светр/піджак.
  • Комфортні - м'які та не сковують рухи.
  • Ідеальні для багатошарових образів, бо легко поєднувати з іншим одягом.

Цієї весни 2025 року в моді жіночі лонгсліви у стилі casual, що мають нотку ретро та мінімалізму. Ось що актуально:

Колір

- Пастельні відтінки: м'ятний, лавандовий, пудрово-рожевий, кремовий.

- Базові кольори: білий, сірий, графіт і чорний.

- Для акцентів: лайм, кобальтовий, теракотовий.

Матеріал

- Органічна бавовна, адже нині тренд на екологічність.

- Рибана та кулірка — еластичний трикотаж із фактурою.

- Тонкий футер, що буде м'яким та затишним, що ідеально для прохолодної погоди.

- Бамбук - ніжний до тіла, має благородний блиск та довго служить.

Жіночі лонгсліви

Фасон

- Оверсайз: вільний крій, спущене плече, розслаблений силует.

- Облягаючий - для базових моделей, що добре сидять по фігурі.

- З принтами чи написами, де є мінімалістичні фрази, арти та графіка.

- З розрізами по боках, асиметричним низом або відкритою спиною для акценту.

- З довгими манжетами або отворами під великий палець, що наближено до вуличного стилю.

5 актуальних ідей з лонгслівом на різні випадки

Напівділовий (smart casual). Виберіть варіант з модалу або бавовни з додаванням шовку, світлого кольору (молочний або сірий), додайте жакет прямого крою (наприклад, сірий меланж або беж), завужені штани або спідниця-олівець і лаконічні прикраси: годинник та тонкий ланцюжок. Такий образ виглядає суворо, але не нудно – комфорт та стиль у балансі.

Багатошаровий образ. Візьміть базовий лонгслів у рубчик (наприклад, сіро-синій чи хакі), поверх нього вдягайте жилет, сорочку оверсайз або светр з V-подібним вирізом. Далі додайте об'ємний шарф та пальто oversize та джинси з прямими штанинами. Серед взуття підійдуть челсі або кросівки.

Повсякденний кежуал. Лонгслів з відкритою спиною або асиметричним кроєм доповніть спідницею довжини міді чи шкіряними штанами. Додайте лофери чи ботильйони та сережки-кільця. Може вийти дуже не вимушений та сміливий аутфіт.

Для занять спортом. Якщо відвідуєте йогу чи інші заняття, можна використати облягаючий лонгслів з еластаном та легінси з високою талією. Можна віддати перевагу лонгсліву з отвором під великий палець - зручно і красиво.

На прогулянку містом. Жіночий лонгслів оверсайз кремового кольору поєднайте з прямими джинсами, додайте кеди або грубі черевики, міні-сумку через плече. Можна заправити передню частину лонгсліву в джинси – буде модно і з ноткою простоти.