Голена блондинка• 14 апреля в 20:25
Где вы покупаете кроссовки?
🥴🥴🥴
Copy-Paste• 14 апреля в 20:29
Ответ дляЛенивица-красавица
Чаще всего в найковском аутлете
а где он в Киеве?
Ленивица-красавица• 14 апреля в 20:31
Ответ дляCopy-Paste
а где он в Киеве?
Я не в Киеве. Если бы автор спросил про киев я бы не писала
Ацетилсалициловая кислота• 14 апреля в 20:31
Останні купувала в інтернет-магазині, але на той момент вони мені не підійшли через набряк ноги. Рік пролежали в кладовці, зараз ношу, все ок. Модель не актуальна, але мені норм. Шукаю дешеві сіточку на літо, поки що бачу або дорогі, або не зручні, або не якісні. Почитаю відповіді, може теж щось куплю.
#Пойду_кгадалке• 14 апреля в 20:33
Выбираю в магазине,ищу лучшую цену и покупаю.Бывает,что с хорошей скидкой у нас выгоднее,или в Модиво,Ансвер,в местных продавалках-шафа и тд.
ВерСаСе• 14 апреля в 20:39
Ответ дляCopy-Paste
а где он в Киеве?
Якщо не помиляюся, є біля Індустріального мосту. Там зразу Марафон, Пума, Найк, Адідас. Величезні магазини.
Copy-Paste• 14 апреля в 20:41
Ответ дляВерСаСе
они до сих пор существуют?
ВерСаСе• 14 апреля в 20:43
Ответ дляCopy-Paste
они до сих пор существуют?
Місяць тому точно були, ми купували у Пумі і Марафоні одяг і кросівки для чоловіка і сина.
Мушля з Криму• 14 апреля в 20:45
Ответ дляCopy-Paste
они до сих пор существуют?
Не просто существуют. А недавно в Адидасе был основательный ремонт и открылись снова после ремонта
Не люблю натовп• 14 апреля в 20:46
Я стильные люблю из новых моделей
Заезженное годами не ношу
По этому смотрб всегда новые коллекции
Заезженное годами не ношу
По этому смотрб всегда новые коллекции
Смажена полуничка• 14 апреля в 20:55
Я люблю шось цікавеньке, тому шукаю на Шафі, на Answear замовляємо часто кроси чоловіку. Для бігу замовляю Hoka через баєрів на Шафі. Кеди Vans іноді з офіційного сайту купую разом з аксесуарами. В Обнові та Євроміксі відкрила для себе є відділ із взуттям, іноді там рідкі для наших магазів модельки є, та за дуже приємною ціною у відділах із новим.
Тримаю свічку• 14 апреля в 21:32
Я в Києві, взуття купую тільки з приміркою. Частіше за все це Інтертоп на Либідській (стоковий), Пума (особливо коли 1+1=3).
Вельшановна• 14 апреля в 21:33
Ответ дляЛенивица-красавица
Чаще всего в найковском аутлете
В якому саме?
Вельшановна• 14 апреля в 21:34
Ответ дляВерСаСе
Це як їхати в сторону Борщагівки зліва, перед НАУ?
Голена блондинка
• 14 апреля в 21:46
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
А дешевые это сколько , если не секрет , примерно
ВерСаСе• 14 апреля в 22:05
Ответ дляВельшановна
Якщо їхати швидкісним трамваєм від Політеху, за спиною лишити Політех, то так, ліворуч. Між зупинкою Індустріальний міст і наступною.
Я там погано орієнтуюся.