Зупка_цем• 15 апреля 2025
Чому зраджують чоловіки?
Зупка_цем
• 15 апреля 2025
Ответ дляАнонимарик
Женщина может быть интересной, как личность, иметь похожие интересы.
Думаєте вони можуть просто спілкуватися? Вона дуже гарна, і це мене лякає
Ms. Доброта• 15 апреля 2025
Ответ дляПросвітництво Культура
Та впринципі,якщо з жінкою в фізіологічному і в психологічному плані в хаті все буде добре то чоловік не буде дивитися по сторонам.А для чого?Секс хороший в хаті мирно а якщо в хаті розбрат і колотнеча то який може бути секс і гармонія.Думайте над тим що я пишу.
якщо він любе ’качелі’ то тиха, гармонія йому не підійде
Зупка_цем
• 15 апреля 2025
Ответ дляПросвітництво Культура
Він адекватний чоловік і в вас є класне спілкування,класний секс і ви шикарно готуєте і тут ні з того ні з сього чоловік почав спілкуватися з іншою жінкою і він можливо зраджує?
Якось так. Спілкуються точно майже кожен день
Зупка_цем
• 15 апреля 2025
Ответ дляMs. Доброта
Він дуже соромʼязливий і скромний. Ніколи качелі не були йому цікаві
Просвітництво Культура• 15 апреля 2025
Ответ дляMs. Доброта
Можливо він і любить качелі.Такий трохи притрушений.Але пані пише що він спокійний і нормальний чоловік.Не знаю що там.
Анонимарик• 15 апреля 2025
Ответ дляПросвітництво Культура
Легко. Мужчины примитивнее, чем вы думаете. Может вы отказываете ему в чем-то, а она нет, или у вас маленькая грудь и попа, а ему хочется большую.
Зупка_цем
• 15 апреля 2025
Ответ дляАнонимарик
У неї груди справді більші, але хіба це причина для зради?
Поліцейський патруль• 15 апреля 2025
Ответ дляЗупка_цем
Йому 33, їй 36. Але виглядає молодше, красива, доглянута, успішна
А ви успішна?
Зупка_цем
• 15 апреля 2025
Ответ дляПоліцейський патруль
А ви успішна?
Вважаю, що так. Маю невеликий бізнес
Просвітництво Культура• 15 апреля 2025
Ответ дляЗупка_цем
Чоловік типу деколи хоче спробувати іншу піську але піськи і вміння ними користуватись дійсно бувають дуже різні.Піська пісці рознь.Буває така що не можна нею насититись і хочеться не переставати а буває таке що довбеш і нема ніякого толку.Мені мій знайоми це розповідав.
Зупка_цем
• 15 апреля 2025
Ответ дляПросвітництво Культура
Вони спілкуються десь 4 місяці. Тут точно не той випадок раз спробувати
Анонимарик• 15 апреля 2025
Ответ дляПросвітництво Культура
Вы видели, каким красивым и идеальным актрисам изменяли мужья, часто со страшненькими нянями детей, тот же Шварценегер. Нет в жизни никакой гарантии, что если будешь идеальной, муж не изменит.
Ms. Доброта• 15 апреля 2025
Ответ дляЗупка_цем
А я шукаю причину у собі😭
він з вами жив й не один рік все влаштовувало, справа не в вас...можливо його захопили нові емоції з нею, й в нього забурліло, тим паче жінки зараз самі закидують вудочку...але все одно якщо людина-однолюб, любить постійність, не любе качелей він не буде зраджувати...мій чоловік зразид, потім прибіг через 8 міс., але вже зв’язок не повернути...не знаю як у вашого буде...але він сам або себе стримає, або погуляє та повернеться...моя лише порада-будьте веселою, легкою, займайтеся з ним сексом, щоб був виснажений...а там як буде
Зупка_цем
• 15 апреля 2025
Ответ дляАнонимарик
Сумно
Зупка_цем
• 15 апреля 2025
Ответ дляMs. Доброта
Я не хочу з ним жити, якщо він зраджує
Мастер Класс• 15 апреля 2025
З моїх спостерігань зраджують люди з низьким емоційним інтелектом.
Ms. Доброта• 15 апреля 2025
Ответ дляПросвітництво Культура
Піськи в більшості випадків одинакові,просто потрібно вміти піською пользуватись.
ні справа не в піська, як ви кажете всі однакові, вони шукають нових емоцій
мадамГрицацуева• 15 апреля 2025
Ответ дляЗупка_цем
Ему еще немного лет для кризиса среднего возраста. Это обычно после 40 начинается. Поэтому причина возможно в другом. Есть просто мужчины, которые типичные ходаки налево и не могут остановиться, это их стиль жизни
Мастер Класс• 15 апреля 2025
Ответ дляMs. Доброта
Типу це як в жінок із сумками? І причина та сама ’а в мене такої ще не було’))
Ms. Доброта• 15 апреля 2025
Ответ дляЗупка_цем
значить жінка ініціативна попалась, а той піддається на нові емоціїї
Анонимарик• 15 апреля 2025
Ответ длямадамГрицацуева
А мне кажется, что может быть глубокая эмоциональная связь, влюблённость, и это намного хуже, чем если бы мужчина захотел секса на один раз.
Зупка_цем
• 15 апреля 2025
Ответ длямадамГрицацуева
Він ніколи не був таким як зараз і не зраджував це 100%
Анонім-ка• 15 апреля 2025
Ответ дляПросвітництво Культура
Все добре, мирно, гарно готую секс хороший і зраджує - дуже дивно.
значить секс не хороший... хороший секс це коли сперми на іншу просто не залишається, чисто фізіологічно...
Зупка_цем
• 15 апреля 2025
Ответ дляАнонимарик
Цього я найбільше боюсь
Зупка_цем
• 15 апреля 2025
Ответ дляMs. Доброта
Ще та стерво вона
Зупка_цем
• 15 апреля 2025
Ответ дляАнонім-ка
Я не впевнена, що вони сплять. Знаю, що спілкуються і каву пʼють іноді
Анонимарик• 15 апреля 2025
Ответ дляАнонім-ка
Если бы в жизни все было так просто.
Мастер Класс• 15 апреля 2025
Ответ дляЗупка_цем
Я не хочу з ним жити, якщо він зраджує
Здається це Джони Депп якось сказав що якщо повстав вибір між двома -обирай другого, бо першого ти не кохаєш.
Зупка_цем
• 15 апреля 2025
Ответ дляМастер Класс
Це йому мабуть треба порекомендувати
Летюча помилка• 15 апреля 2025
Ответ дляЗупка_цем
Це йому мабуть треба порекомендувати
второй может быть хуже