Смурфетта• 08 марта в 13:05

Чому люблять одніх, а по долі з іншими?

So_so• 08 марта в 13:06
Это фантазии.
автор Смурфетта • 08 марта в 13:06
Ответ дляSo_so
Это фантазии.
Ні, це так буває...
Перловая Кашка• 08 марта в 13:06
потому что невротики
автор Смурфетта • 08 марта в 13:07
Ответ дляПерловая Кашка
потому что невротики
Ще скажіть шизофреники
So_so• 08 марта в 13:07
Ответ дляСмурфетта
Ні, це так буває...
В реальной жизни нет драмы. Люди встречаются, создают семьи, живут счастливо итд.
Так точно!• 08 марта в 13:08
Если мужчина любит он с нелюбимой жить не будет, любовнице лапшу вешает не могу дети и т п , просто козле гулящий
Так точно!• 08 марта в 13:08
Ответ дляСмурфетта
Ні, це так буває...
Нет, если вы кого то любите а он вас нет то так будет как вы пишете
автор Смурфетта • 08 марта в 13:08
Ответ дляТак точно!
А що для вас любов?
Сумка з негодою• 08 марта в 13:09
Ответ дляСмурфетта
Ні, це так буває...
В кино 🎥
Так точно!• 08 марта в 13:09
Ответ дляСмурфетта
А що для вас любов?
Когда человек хочет утром видеть и вечером бежит домой, когда последнее отдаст , когда будет с вами
GaleTTa• 08 марта в 13:09
Это про телёнка а не про мужчину))
Ну що ви, мамо!• 08 марта в 13:10
Автор, вы любовница на 8 марта котороя сидит по чужому мужику вздыхает или в чем вопрос?
Наша взяла• 08 марта в 13:11
Ответ дляТак точно!
я люблю но живу с нелюбящим мужем
так что хватит уже эти мифы разносить
Черговий по кухні• 08 марта в 13:12
Тому що любовь любовью, а правильный партнер для жизни -надежнее
автор Смурфетта • 08 марта в 13:15
Ответ дляНу що ви, мамо!
Ні, в мене був чоловік, з яким багато років були разом. Він зовнішньо мені не дуже подобався. І моя сім´я була проти нього, логіка була проти нього. Ми розійшлися. А в душі таке враження, що я його кохаю просто так, але не як чоловіка і партнера, а як платонічна любов. Він мені врятував життя....
А зустрічаюсь зараз з чоловіком, що подобається сексуально і як майбутній чоловік, але це інші почуття до нього
Сарафанное радио• 08 марта в 13:15
Якщо кохаєте іншого, чому не з ним зараз ? Для чого страждати і жити з некоханим? Жінка вже давно не рабиня і має такі ж права, як і чоловік
автор Смурфетта • 08 марта в 13:16
Ответ дляСарафанное радио
Тому, що не можемо бути разом. Різниці у віці. Світогляді. І як з чоловіком я би з ним не хотіла бути. Тільки як друг близький
Мастер Пис• 08 марта в 13:17
Ответ дляСмурфетта
То болезнь. НХД называется. Нет ничего в жизни, кроме как на прошлое теребонькать
sim_sims• 08 марта в 13:18
Ответ дляСмурфетта
Ні, це так буває...
Бо люди люблять ще і різноманітні зручності)
автор Смурфетта • 08 марта в 13:19
Ответ дляМастер Пис
Національна хокейна ліга?
Ну що ви, мамо!• 08 марта в 13:19
Ответ дляСмурфетта
На чем тогда у вас построены чувства, если мировосприятие разное? На чем дружба?
Мастер Пис• 08 марта в 13:20
Ответ дляСмурфетта
Національна хокейна ліга?
Нєхєрдєлать
Твоя космішна• 08 марта в 13:20
Ответ дляСмурфетта
Ні, це так буває...
це вам розповідають, що вас любялть, але по долі - дружина?)
автор, ну камон...її теж колись любили, а потім вона стала ’по долі’.
автор Смурфетта • 08 марта в 13:20
Ответ дляНу що ви, мамо!
Він мені врятував життя, в прямому сенсі цього слова. Як рятують тих хто тоне
Ну що ви, мамо!• 08 марта в 13:20
Ответ дляСмурфетта
То есть у вас комплекс благодарности? А что еще?
Твоя космішна• 08 марта в 13:21
Ответ дляСмурфетта
то ви щиру вдячніть з коханням переплутали?
Асталависта бэйби• 08 марта в 13:22
Ответ дляСмурфетта
Ні, це так буває...
Это просто одним вешают лапшу на уши про неземную любовь. А живут с теми , кто либо не ведётся на такую фигню , либо с тем , с кем выгодно \удобно )
автор Смурфетта • 08 марта в 13:23
Ответ дляАсталависта бэйби
Це ваш світогляд, ваша картина миру
автор Смурфетта • 08 марта в 13:23
Ответ дляТвоя космішна
Можливо...
Одяг та сумки• 08 марта в 13:24
єто вы себя самообманываете- спуститесь с небес на землю