Стопясят раз обсуждала• 16 апреля 2025

Як часто вживає алкоголь ваш чоловік чи хлопець?

Знаходжусь в стосунках де хлопець кожного дня вживає пиво .
По 2-3 бутилки, часто випиває літр пива . Бере собі дві бутилки 500 ml . Каже ,що для нього пиво це як кола , і він так звик і по іншому не може . Також завжди говорить ,що всі чоловіки коли обідають і вечеряють пʼють пивко. Підкажіть як у вас ? І чи це норма ?
Мені таке не імпонує і я проти . Вважаю що це може бути залежність .
Ви б змогли з таким чоловіком ? Адже пиво - це все ж алкоголь. Плюс після пива поведінка у нього змінюється і мене це бісить , а йому цього не докажеш.
Ваші так пʼють ? І що б ви порадили?
Не заздріть тьоті• 16 апреля 2025
Муж не пьет алкоголь уже 17 лет
Диверсификация• 16 апреля 2025
мы оба не пьем. посоветовала бы расходиться, пока поздно не стало.
автор Стопясят раз обсуждала • 16 апреля 2025
Ответ дляНе заздріть тьоті
Муж не пьет алкоголь уже 17 лет
Молодець )) Хороший у вас чоловік )
Ответ дляДиверсификация
Дякую за пораду . Думаєте далі може бути гірше ?
Диверсификация• 16 апреля 2025
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
конечно может, тем более он и проблемы не видит, и Ваше мнение ни во что не ставит. ну и с пива переходят на более тяжелый алкоголь, это не трава-героин, это куда ближе
Не заздріть тьоті• 16 апреля 2025
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Да. Вас начнет это бесить, пойдут скандалы
КАПСЛОЧНИЦА• 16 апреля 2025
3-5 раз в год. Это не норма, а алкоголизм у вашего парня. Уходить, конечно. Будет хуже.
спальное место• 16 апреля 2025
Чоловік кожного вечора 2, 5 л, коли зустрічалися пив лише на свята, у вашого залежність потрібно розходитися, добре що зараз показав доки не пізно
Кудлата хмаринка• 16 апреля 2025
Муж пьет бокал вина несколько раз в неделю. Или апероль шприц.
Вилосипедниця• 16 апреля 2025
Это не норма. Чел пивной алкаш.
Летала_НаМетле• 16 апреля 2025
Муж не пьёт алкоголь, я пью, и вино и пиво, но не каждый день, обычно по праздникам.
Ответ дляНе заздріть тьоті
Та мене вже це давно нервує , особливо те,що навіть з тим ,що це пиво , а не міцний алкоголь
Але воно все одно впливає на людину
І я бачу як змінюється поведінка в гіршу сторону після декількох келихів пива
Мама Шура• 16 апреля 2025
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
💯
Ответ дляспальное место
А як ви змирились з тим що кожного вечора він пʼє 2,5 л
Це ж дуже багато , занадто багато
Стебель березы• 16 апреля 2025
К сожалению, у вас алкаш, к тому же упрямый, который делает глупые заявления и обеляет себя.

Я, когда замуж вышла, то обнаружила, что мой такой же. Но, к счастью, послушный. Запретила ему покупать любое спиртное в дом. Выпивка - только если в ресторане сидим. И то пару-тройку серьёзных срывов было. После последнего - сердечный приступ. Уже несколько лет даже смотреть на пиво боится.
Кашпо• 16 апреля 2025
Мій в місяць 28 днів вживає
Кредитная• 16 апреля 2025
Ответ дляКашпо
Мій в місяць 28 днів вживає
алкаш
Поліпривіт всім• 16 апреля 2025
Терпіти не можу п´яниць. Незнання своєї міри завжди вважала ознакою дурості і дурного виховання.
Коли одружувалися, культурно вживали, не до стану зміни поведінки. Але потім якось саме усохло і відпало...
Плакулька• 16 апреля 2025
Порадила б закінчувати ці стосунки.
Ви самі пишите,що поведінка не та.
Це вже залежність.
Ви дітей хочете робити з п*яницею?
Кашпо• 16 апреля 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
Женские напитки любит
Ответ дляКашпо
Мій в місяць 28 днів вживає
Це жах , а не життя
Хіба що тільки , якщо це вас ніяк не зачіпає
Але як з цим жити і головне навіщо?
Я от вже не витримую ))
Ліплю вареники• 16 апреля 2025
Пьем всегда вместе. Где то 3 раза в неделю. На отдыхе каждый день
Тримаю свічку• 16 апреля 2025
Если спросить моего мужа, то он скажет , что любит выпить)

В его понимании, это означает, что в доме должна быть бутылка хорошего виски или коньяка. Чтобы он в любой день мог себе плеснуть , если хочет. Или нет, если не хочет. Бутылку эту он тянет месяца полтора-два
Социальный алкоголь не пьет вообще. Водку никогда.

Последний год вообще ни капли не пьет, потому что худеет) Очень медленно, правда,15 кг скинул
Кашпо• 16 апреля 2025
Ответ дляКредитная
алкаш
Да но он спорит что нет
Ответ дляСтебель березы

Ну вам пощастило , що вас відразу послухали ))
Слухняний попався ))
Дякую вам за пораду
Тримаю свічку• 16 апреля 2025
Пивной алкоголизм почитайте

И пиво разное бывает. Я думаю, у вашего это бормотуха, а не хорошее пиво
Королева Сарказма• 16 апреля 2025
У вас типичный алкаш. И он не поменяется. Ваш выбор быть с таким мужчиной и рожать в дальнейшем от него детей. Где есть система, там есть зависимость.
Бывший любитель пьянок и гулянок, я ушла от него. Нынешний мужчина употребляет пару раз в год, как и я. Мы не любители алко.
пьЯНА• 16 апреля 2025
1 л в неделю в пабе
Диверсификация• 16 апреля 2025
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Слухняний попався ))
Дякую вам за пораду
это характеры такие у людей, разные. Ваш 100% так не послушает.
Love_Love_Love_• 16 апреля 2025
Пивний алкоголізм майже не лікується