Завжди недо...• 16 апреля в 22:57

Вам набагато легше якою бути?

Результат:
вже голосів: 65
48 (73.85%) Стрункою аніж товстою.
17 (26.15%) Товстою аніж стрункою.
Лялька в колисці• 16 апреля в 22:58
мне пофиг, какая есть, так и есть
Залізна тьотя• 16 апреля в 22:58
Ситою
So_so• 16 апреля в 22:59
Настанет ли день когда это Вас отпустит?
So_so• 16 апреля в 23:01
Зря Вы, useruser, так реагируете, я без сарказма это написала.
ЭмчЭндЭм• 16 апреля в 23:01
А мені інше цікаво: що б обрали бути багатою і товстою (все життя товстою, гроші б не допомогли), чи нижче середнього і стрункою?
Замулена ріка• 16 апреля в 23:01
Никакой. Я себе не нравилась ни с весом 65, ни сейчас с 85 не нравлюсь. Дело не в весе.
Коко На Страже• 16 апреля в 23:02
Ніколи не була товстою. Стрункою бути легко й приємно
автор Завжди недо... • 16 апреля в 23:06
Ответ дляКоко На Страже
Але товстою бути все ж таки легше - їж собі коли схочеш,що хочеш і як хочеш.Хочеш - рухаєшся,не хочеш - не рухаєшся.Але мінус - негарно,неестетично і погано для здоров´я та самопочуття.
Коко На Страже• 16 апреля в 23:07
Ответ дляЗавжди недо...
Мені не треба докладати зусиль. Генетика чудова. Їм, що хочу
автор Завжди недо... • 16 апреля в 23:07
Ответ дляЗамулена ріка
Я тоже себе не нравлюсь :-( Я некрасивая.Просто сама по себе я несимпатична,я так думаю.
автор Завжди недо... • 16 апреля в 23:08
Ответ дляЭмчЭндЭм
Важко сказати.Є третій варіант?
автор Завжди недо... • 16 апреля в 23:09
Ответ дляКоко На Страже
Я теж всім так кажу.Мене називають відьмою.А сама пашу в спортзалі і їм не дуже багато)
Щастя-здоровля• 16 апреля в 23:14
Мені краще бути стрункою( хоча до стрункості мені далеко). Але зайві 15 кіло( які втратила) ой як заважали жити . Але в моєму віці вже не так просто схуднути.
Коко На Страже• 16 апреля в 23:15
Ответ дляЗавжди недо...
Кажу як є)
Бджолина королева• 16 апреля в 23:16
Ответ дляЭмчЭндЭм
Тяжелый выбор
ЭмчЭндЭм• 16 апреля в 23:16
Ответ дляЗавжди недо...
Важко сказати.Є третій варіант?
Ні
З горіха зерня• 16 апреля в 23:28
Я никогда не была костлявого телосложения. В молодости весила 46 кг. При этом ела , как птичка и ни-ни сладкое , мучное или жареное.
С годами стало сложно себе во всем отказывать.
Особенно, когда жизнь спокойная и размеренная.
НаливайКа• 16 апреля в 23:30
Ответ дляЗавжди недо...
Я вам відкрию Америку, але є люди які жеруть тазіками і не поправлються. Людям повезло з метаболізмом. Багато чого це лотерея яку люди виграли: зовнішність, шкіра, волосся, ріст, мозги-це все дає природа або не дає. Ви або везучик,або ні
Тану на сонці• 17 апреля в 00:12
Ответ дляНаливайКа
этот безлимит после 40 заканчивется
Миззери• 17 апреля в 00:45
Странный вопрос , конечно стройной
Миззери• 17 апреля в 00:46
Ответ дляЗавжди недо...
Это переедать надо
НаливайКа• 17 апреля в 08:56
Ответ дляТану на сонці
этот безлимит после 40 заканчивется
Ні. Знайомим під 50, все прекрасно, зайвої вани нема, жеруть все і що хочуть і багато, целюліту не а без спорту, овал не поплив бо одна вага, волосся копна на самих дешевих шампунях. В мене є знайомий чоловік я думала йому 55 років, а він признався що сімдесят, звичайна людина на фізичній роботі, я була в шоці, але він мілкий по статурі, за собою не доглядає ніяк
автор Завжди недо... • 17 апреля в 11:20
Ответ дляКоко На Страже
Кажу як є)
Я ж теж можу так казати.І що?
автор Завжди недо... • 17 апреля в 11:21
Ответ дляЭмчЭндЭм
Ні
Тоді ніякий
автор Завжди недо... • 17 апреля в 11:22
Ответ дляЗ горіха зерня
Я думала наоборот пока война,заедают стрессы и нервы.Некоторые тут писали мол типа в любую минуту может влететь а она булку не поела.
автор Завжди недо... • 17 апреля в 11:23
Ответ дляТану на сонці
этот безлимит после 40 заканчивется
У меня во вттюором классе закончился.
Ответ дляМиззери
Странный вопрос , конечно стройной
Но нужно всё время себя ограничивать.
Коко На Страже• 17 апреля в 11:23
Ответ дляЗавжди недо...
Я ж теж можу так казати.І що?
І те, що у когось може бути не так, як у вас))
автор Завжди недо... • 17 апреля в 11:29
Ответ дляМиззери
Это переедать надо
А,необязательно.Человек впринципе может есть мало,но ооооочень высококалорийно.И за счёт этого иметь невыгодное для своего организма положение: есть мало,не наедаться и при этом толстеть.
автор Завжди недо... • 17 апреля в 11:30
Ответ дляКоко На Страже
Ні.Фізика і біологія одна й та сама