Единорог помог• 17 апреля в 08:38

Чи нормально це?

Привіт. Знаю ви тут все знаєте і часто порадите куди звернутись , а може не варто нікуди.
В мене в дитини підлітка часто мокра шия під час сну, не кожен день але буває. Волосся і голова ні, а лише шия і зазвичай та сторона на якій спить.
Має згідно УЗД ознаки АІТ, аналізи були в нормі півроку тому ( щитовидка).
Чи варто йти до лікаря чи це варіант норми?
Пітніє шия не прям мокрюща, але та сторона на якій спить, така волога. Не завжди але іноді є. Зазвичай за 1-2 години після засинання. Потім все ок.
Іноді навіть манжет на футболці на шиї вологий. Не завжди, але іноді так є
Распутница• 17 апреля в 08:39
Норма
Силиконочка• 17 апреля в 08:41
Анализы с аит надо хотя бы раз в полгода контролировать.
Соображалочка• 17 апреля в 08:41
Лимфоузлы в норме?
автор Единорог помог • 17 апреля в 08:43
Ответ дляСиликоночка
Мені лікар сказала раз в рік. Буду в неї то спитаю ще раз. Минулого разу були аналізи в нормі, а по УЗД - ознаки аіт
Силиконочка• 17 апреля в 08:45
Ответ дляЕдинорог помог
Раз в год узи. Анализы могут в любой момент измениться, раз в год для ребенка как по мне мало.
Люблю порядок• 17 апреля в 08:47
Не норма ходити пробувати шию підлітка через годину після засинання.
Мамо, дитині банально може бути жарко або подушку змініть.
Аннуитет• 17 апреля в 08:52
Ви ходите щодня шию перевіряєте чи як це відбувається? Може він і під ковдрою мокріє? Трусіки перевірте, попку.

По темі, купіть хорошу постіль, подушку і т д.
В дитини гормональний ріст. ЦЕ нормально
Кредитная• 17 апреля в 08:53
Ответ дляЕдинорог помог
Потливость такую даёт низкий витамин Д или низкий ферритин
автор Единорог помог • 17 апреля в 09:18
Ответ дляАннуитет

Ні, просто раз прийшла поцілувати наніч і помітила. Потім інший раз. Не ходжу звичайно кожен день пробувати
Ответ дляКредитная
Феритин в нормі, 56 показник. Д3 не здавала.