Живчик-счастливчик• 09 апреля в 10:15

Болит шея

Мне 43. В целом на здоровье не жалуюсь. Но ежедневно болит шея. Пробовала разные подушки, нифига. Сейчас так болит что ночью немела одна рука, теперь две и болят и руки, часам к 11 проходит. Помогает Траумель временно. Шишонина гимнастика. Что нужно сделать? Рентген, МРТ? Невролога?
Бронетапці• 09 апреля в 10:16
массажи воротниковой зоны делать
Незламна• 09 апреля в 10:20
Невролог, мрт. Схлже на протрузії
Липка-прилипка• 09 апреля в 10:27
Спочатку невролога, який випише направлення на мрт і УЗД шиї. Скоріш за все протрузіі. Лікування там довге. Мені стільки ж років, як і вам, то мені після зняття такого гострого стану допомагає пілатесс, розтяжка (і це не місяць тренувань, а на постійній основі)
Я от взагалі не впевнена, що зараз вам можна шишоніна робити
Сніжок Сніжанівна• 09 апреля в 10:27
У мене протрузії в шийному відділі хребта. Допомагають пілатес, дошка Євмінова, петля Глісона. Контроль положення шиї (коли сиджу в телефоні). Вже пів року не болить шия. Вам спочатку до невролога.
svetolino• 09 апреля в 13:50
Каждый день зарядка для шеи. Скорее всего соли. Не запускать!!! Обследоваться надо!!!