Tata-nita• 17 апреля 2025

Подарунок чоловіку на день народження

Дівчата, запланувала чоловіку на день народження подарувати щось цікаве. Можливо хтось порадить? Думаю обрати спінінг, але який то питання, можливо хтось має рацію? Вже дарував і знає?
oksini80• 17 апреля 2025
Спінінги бувають дуже різні. Пишу як дружина рибака) краще сертифікат у риболовний магазин))) або кошти
Мerida• 17 апреля 2025
Это вы зря. Это такая специфическая вещь. Скажите ему, идём в магазин, ты ткнешь пальчиком. Сама не покупайте, даже по советам. Если ему нравится рыбалка, то у него 100% есть предпочтения, и он был бы рад получить именно то, что хочет