Смайликівна• 17 апреля 2025

Це якесь зурочення?

Зібрались їхати в Україну. Дитина не була вже 7 років . І ось запланували на понеділок, а сьогодні біль в горлі і кашель. В минулому і позаминулому році я сама їздила, теж попала в лікарню обидва рази.
Що це за такий збіг обставин ?
Xвостокрутелка• 17 апреля 2025
Це все психосоматика
автор Смайликівна • 17 апреля 2025
Ответ дляXвостокрутелка
Це все психосоматика
От чоловік мій теж так каже, щт у нас з малою сильне бажання їхати і ми так переживаєм
Xвостокрутелка• 17 апреля 2025
Ответ дляСмайликівна
Воно у вас навпаки не сильне
Карамелька• 17 апреля 2025
Автор, в мене завжди таке з поїздками. Особливо коли поїздки бажані, довгоочікувані. То діарея, то панічні атаки, то простуда.
Якщо поїздка коротка на день в сусднє місто, то все ок.
автор Смайликівна • 17 апреля 2025
Ответ дляXвостокрутелка
Воно у вас навпаки не сильне
Ні, ми дуже хочемо поїхати. Дочка не бачила племінників давно. Готовимись вже місяць
автор Смайликівна • 17 апреля 2025
Ответ дляКарамелька
Я вже переживаю. Бо білети купили і такої можливості, щоб разом поїхати може не бути пізніше
Алина-1240• 17 апреля 2025
Смешно звучит-но это психика.у меня в школе была не любимая учительница-вот только ее урок-то срачка или чихачка