Щепотка_совести• 15 апреля в 18:12

кашель після кашлю

дитина минулого тижня хворіла, з минулої суботи сильний кашель без температури.
лікар призначив антибіотики. пропила 5 днів, все ок. з четверга ходила до школи.
вчора після прогулянки був сильний нежить. я подумала, що це алергія на березу.
а сьогодні прийшла зі школи - кашель просто жах.
температури нема.
це знову треба до лікаря?
я вже так втомилась тільки на лікарів працювати.
побольшомусекретику• 15 апреля в 18:19
Ну так кашель також може бути від алергіі
В курсі діла• 15 апреля в 18:24
Аналіз крові звісно не робили?
автор Щепотка_совести • 15 апреля в 18:24
Ответ дляпобольшомусекретику
ні, вона аж закашлюється
Твоя космішна• 15 апреля в 18:27
У меня после последнего гриппа ужасного , кашель был как будто сейчас кишки откашляю 🤢Так очень долго ещё недели 2 были приступы внезапного кашля сильного, когда я уже выздоровела . Но сейчас уже вроде прошло ттт. Может это тот же вирус 🦠 что и у вашей дочки. И маникюрша моя тоже жаловалась на это
СкрипяСердцем• 15 апреля в 19:35
Ответ дляЩепотка_совести
ні, вона аж закашлюється
Відхаркувальне даєте щось?