А Я Самая Самая• 18 апреля в 13:07
Про те як забрати здоров’я і молодість у цілого покоління жінок. Згідні?
Про те як забрати здоров’я і молодість у цілого покоління жінок.Згідні?
Результат:
вже голосів:
54 (67.5%)
Згідна
26 (32.5%)
Я так не думаю
А Я Самая Самая
• 18 апреля в 13:44
Ответ дляСусановна
Згідна звучит в духе Азирова. Кровосісі згідні.
Ну Вам звучить щось здається. А Ви візьміть та почитайте як правильно і не буде нічого здаватись тоді.
Сусановна• 18 апреля в 13:45
Ответ дляА Я Самая Самая
Меня учили, что правильно згодна. И преподша в универе поправляла, когда говорили ’згідна’. Да и згідна звучит коряво. Згода - згодна. Спросила сейчас в офисе людей. Все сказали, что верно ’згодна’. 7 человек тоже ошибаются?
На паровозе• 18 апреля в 13:47
Ответ длякуркулиха
А на мужчин? Женщины сейчас должны быть просто счастливы, что они женщины (хотя скоро это скорее всего изменится)..
Женщины просто счастливы, пока Мужчины на диване пережидают худшие времена.
Кusalochka• 18 апреля в 13:48
Ответ дляА Я Самая Самая
фото
Но самое главное верить, что скрины с экрана это реальный ответ чатика)) я бы ещё этот пункт добавила)))
Маю рацію• 18 апреля в 13:50
Ответ дляА Я Самая Самая
Я розумію Вас дратує щось Ви придираєтесь до людей незнайомих:)
Придираєтесь
Маю рацію• 18 апреля в 13:54
Ответ дляСусановна
Люди можуть помилятися, але не український правопис. Й єдиний правильний варіант - згоден, згодна, згодні. Згідна - калька з російської
Сусановна• 18 апреля в 13:56
Ответ дляМаю рацію
Я даже не могу понять с чего эта калька, с какого русского аналога?
куркулиха• 18 апреля в 14:00
Ответ дляНа паровозе
И жить жизнью домашнего животного? Так себе счастье
Гомосноб• 18 апреля в 14:04
Ответ дляА Я Самая Самая
Скажімо так це не головне в тому питанні.
А взагалі можна вживати і згодна і згідна , якщо для Вас принципово кажіть згодна.
НЕ МОЖНА
’згідно законодавству...’
але
’я згОдна’
’згідно законодавству...’
але
’я згОдна’
Маю рацію• 18 апреля в 14:04
Ответ дляСусановна
Чому ’згідний’ — калька з російської?
1. Російська мова:
У російській мові є слово ’согласный’, яке має два основні значення:
той, хто погоджується (на щось або з кимось): ’Я согласен с тобой.’
граматичний термін: ’согласные звуки’.
Тобто, ’согласный’ у значенні ’я погоджуюсь’ є нормою в російській мові.
2. Українська мова:
В українській мові слово ’згідний’ існує, але має інше походження і вживається інакше:
Як прикметник — у сталих виразах типу ’згідно з інструкцією’, ’згідний документ’ (тобто узгоджений, відповідний).
А в значенні погодження з кимось — вживається ’згодний’:
Я згодний з тобою.
Вони згодні прийти.
’Згідний з тобою’ — це калька з ’согласный с тобой’.
Висновок:
’Згідний’ у значенні ’той, хто погоджується’ — це калька з російського ’согласный’.
Українське слово ’згодний’ є правильним і підтверджене словниками та традицією літературної мови.
1. Російська мова:
граматичний термін: ’согласные звуки’.
2. Українська мова:
Я згодний з тобою.
Вони згодні прийти.
Висновок:
АнтиТанкист• 18 апреля в 14:04
Ответ дляМаю рацію
Згодна з вами, малограмотні люди можуть вживати усі слова в яких завгодно формах й варіантах.
Коли даємо свою згоду, то правильні обидва варіанти, і згідна, і згодна. А малограмотні люди печуть кулічікі, купують творог, їздять в дєрєвню...
Маю рацію• 18 апреля в 14:05
Ответ дляАнтиТанкист
Ні, ви помиляєтеся. Згідна - неправильний варіант.
Червона калина• 18 апреля в 14:06
Спасибо за тему. Задумалась.. из всего перечисленного грешу только кофе и гаджетами. Надо проработать этот вопрос. Отсутствие стресса в течении жизни очень сказывается- выгляжу молодо и полна ресурса.
Червона калина• 18 апреля в 14:06
Ответ дляЛепешечка
Наче лікар ендокринолог придумав, а не чат
Читаю блог эндокринолога. Таки похоже пишет)
А Я Самая Самая
• 18 апреля в 14:07
Ответ дляГомосноб
НЕ МОЖНА
’згідно законодавству...’
але
’я згОдна’
’згідно законодавству...’
але
’я згОдна’
Не дратуйтесь так)Просто почитайте граматику, що знати правильне вживання слів в українській мові.Тоді не доведеться сперечатись ні з ким:)
Чарівне зіллячко• 18 апреля в 14:07
Ответ дляПишу_граммотно!
Не згідна, а згодна. А по теме - нет, не согласна. У каждого поколения свои заморочки и крайности
Мене теж коробить з цим дебільним ’згідна’. Згода є слово, і я згодна.
Сусановна• 18 апреля в 14:08
Ответ дляА Я Самая Самая
Мы с вами разные грамматики читаем?
А Я Самая Самая
• 18 апреля в 14:09
Ответ дляЧервона калина
Кавою я теж тепер зменшила трохи)
Чарівне зіллячко• 18 апреля в 14:11
Ответ дляА Я Самая Самая
То почитайте правила вживання слів в українській мові високограмотна людино:)
Невже вам не ріже око це ’згідна’? Це як не можна вживати Добрий ранок. лише Доброго ранку. Але ж це чисто суб’єктивизм, а згідна звучить по дурному.
Сусановна• 18 апреля в 14:12
Ответ дляЧарівне зіллячко
Сейчас она и вас пошлет читать
А Я Самая Самая
• 18 апреля в 14:17
Ответ дляЧарівне зіллячко
Я вважаю що це проблема тої людини якій ріже око щось якісь слова))Я для мене це дивно)Але якщо людині ріже око слух то є вирішення просто не вживати тих слів і все.
Пи Пи Пилюля• 18 апреля в 14:18
Ответ дляА Я Самая Самая
фото
Тетка сама насоставляла, чтоб таким лохушкам свои инфоциганские услуги продавать.
Сусановна• 18 апреля в 14:24
Ответ дляА Я Самая Самая
Вам не один человек написал, что ваше ’згідна’ не звучит. И не два, и не три человека. Я даже у нашего редактора спросила и она тоже написала, что верно згодна.
Червона калина• 18 апреля в 14:26
Ответ дляА Я Самая Самая
Кавою я теж тепер зменшила трохи)
Я бросила курить, рано ложусь спать, в моей жизни не бывает стресса, но есть спорт, я на пп с подсчетом бжу и пожалуй кофе это единственное, что мне нужно убрать. Ещё раз спасибо вам за тему.
Гомосноб• 18 апреля в 14:39
Ответ дляMarmu
наприклад, ребра, м´ясо (вибираю не пісне - яловичину, качку), рибу червону або сом, сало. якщо морепродукти - то добавляю олії оливкової кілька ложок. ще авокадо дуже добре (але я не любитель, то рідко купую). їм м´ясо-рибу двічі на день (грам 250-300 з якимись овочами), або 3 яйця і сала кілька шматочків. справжні кетозники можуть і масло вершкове гризти, але я таким не страждаю).
Дивно, як скрізь кажуть їсти обезжирену молочку! я її їм рідко, але якщо беру, то саме жирне - сметана 25, йогурт-творожок - 10
рослинні жири як раз в кето не поважають