Залізна пані• 19 апреля в 02:29
можно ли цукаты для пасхи залить виски
вместо коньяка?
БоВжеВільна• 19 апреля в 02:38
я залила изюм виски , а можно или нет - не знаю.)) Больше ничего не было спиртного.
Залізна пані
• 19 апреля в 02:52
Ответ дляБоВжеВільна
у меня тоже ничего другого нет
чат джипити сказал, что можно
куркулиха• 19 апреля в 02:53
Ответ дляЗалізна пані
у меня тоже ничего другого нет
чат джипити сказал, что можно
Вы только начинаете сейчас замешивать?
БоВжеВільна• 19 апреля в 02:56
Ответ дляЗалізна пані
у меня тоже ничего другого нет
чат джипити сказал, что можно
я уже достала их, остывают, но пробовать буду на Пасху.) Не знаю, как получились.)
куркулиха• 19 апреля в 02:58
Ответ дляБоВжеВільна
Везет вам. А я только тесто буду вынимать. Еще часа 2 нужно сидеть ждать.
Триндю-бриндю• 19 апреля в 06:18
Ответ дляЗалізна пані
у меня тоже ничего другого нет
чат джипити сказал, что можно
Ну конечно можно,если не жалко конечно.
Пухнасті штани• 19 апреля в 07:03
Насправді коньяк - це високоякісне бренді з певного регіону Франції. А оте, що у нас на полицях називають коньяком, то бренді різної якості. Заливати сухофрукти можна будь-яким ароматним алкоголем. Хоч віскі, хоч навіть ромом зі спеціями (бо просто ром більш нейтральний), хоч віскі