Свекруховна• 21 апреля в 09:47

Чи реально знайти 1-2 кімнату квартиру в гарному стані

В Києві
Підписана на канал- оренда без брокерів,і люди шукають 1-2 кімнатну на сім´ю до 10 тисяч ,такі ціни ще є в Києві?
Дуже маленькі студії в новобудові,де все в одній кімнаті і то вище 10 тисяч коштують
90x60x90• 21 апреля в 09:48
Що для Вас гарний стан?
жінка незаміжня• 21 апреля в 09:49
Нет. Я сдала двушку на Оболони в старом доме с косметическим ремонтом (не убитую, но далеко от современного свежего ремонта) за 14 тысяч с третьего просмотра.
Не обижаюсь• 21 апреля в 09:54
шукать можно.. не факт что найдете....
Викасикрет• 21 апреля в 09:55
Однушка 45 метров - теремки 15 тыс
Ремонт новый, но скромный
Ms. Анонимная• 21 апреля в 09:57
Люди можуть шукати що завгодно, але правда життя інша
Язвочка• 21 апреля в 09:59
мы живем в условном новострое на позняках (до ковида сдан) , причем самый обычный, не повышенной комфортности
1-к в доме стартует от 16 тыс + коммунальные

в округе более новые жк получше немного ( не лакшери) от 20 тыс 1-к
люблю_тортики• 21 апреля в 10:01
Удалено администрацией...
Язвочка• 21 апреля в 10:02
Ответ длялюблю_тортики
Удалено администрацией...
Вы можете купить много квартир и расселять туда ВПО бесплатно

Дайте угадаю, у вас квартиры для сдачи в аренду нет, не было и никогда не будет.
ПешитеБесАшипок• 21 апреля в 10:03
Ответ длялюблю_тортики
Удалено администрацией...
У ВПО вистачить на оренду в Києві?
ПешитеБесАшипок• 21 апреля в 10:05
Ответ длялюблю_тортики
Удалено администрацией...
Це Ви про Київ?
Викасикрет• 21 апреля в 10:05
Ответ длялюблю_тортики
Удалено администрацией...
Селите всех бесплатно
Все претензии к государству, почему они не обеспечивают впо жильем ?
люблю_тортики• 21 апреля в 10:10
Ответ дляПешитеБесАшипок
Це Ви про Київ?
В тому числі і про Київ.
90x60x90• 21 апреля в 10:11
Ответ длялюблю_тортики
Удалено администрацией...
Вам погано?
Зліпок ступні• 21 апреля в 10:12
Я здаю квартиру в нормальному стані 2шку 53м за 12 000 на м.Політех.
Рік назад квартириранти ще платили 10 000. Знаю, що подібна квартира коштує зараз 14 000-15 000, але я здаю молоді зі сходу і більше піднімати квартплату не планую хоча б рік. Не сильно у них є гроші, а мені їх шкода.
Сама на оренді в Європі. Виплати 0, але я гарно заробляю сама.
Аноним с кешбеком• 21 апреля в 10:15
Ні
Бо в гарному стані це від 15 тисяц
Аноним с кешбеком• 21 апреля в 10:16
Ответ дляЗліпок ступні
Ну і дивно
Бо я на Чапека за 20, 55 мкв, двушка із колишньої трьошки
Аноним с кешбеком• 21 апреля в 10:17
Ответ длялюблю_тортики
В тому числі і про Київ.
То купіть квартиру, зробіть ремонт і здавайте за комунальні
люблю_тортики• 21 апреля в 10:18
Ответ дляВикасикрет
Селите всех бесплатно
Тих клептократів тільки саджати, на людяність була надія , на співчуття свого ж народу. Але ні, профітують так само поки час на самих нещасних, кому прийшлось виїхати, щоб вижити .
Нічого ото і лицемірсвувати, коли люди від ракет гинуть.
Ніхто не каже вже ж безкоштовно.
Але за сараї по 16ть, та нехай вам! ще й тварин не можна і дітей до 7років.
Верочка 100%• 21 апреля в 10:18
Тільки старий фонд з ’поношеним’ ремонтом або без ремонту.
Аноним с кешбеком• 21 апреля в 10:20
Ответ длялюблю_тортики
Удалено администрацией...
До речі
Я здаю не ВПО, а ВПО навіть не брала б, бо почнеться оце ниття за оренду
Немає грошей - ідіть у хату в селі за комунальні, а не претендуйте на гарний ремонт у столиці
Викасикрет• 21 апреля в 10:21
Ответ длялюблю_тортики
Ніхто не каже вже ж безкоштовно.
Что значит сарай ? Так заработайте на сарай, у меня квартира в новом жк, я 5 лет работала по 12 часов без выходных, мне ее за 6 сдать ?
Вы цены на все видели ? Они тоже растут и каждый день
90x60x90• 21 апреля в 10:22
Ответ длялюблю_тортики
Ніхто не каже вже ж безкоштовно.
Сараї за 16 - це не в Києві
люблю_тортики• 21 апреля в 10:24
Ответ дляАноним с кешбеком
До речі
Я вам щиро оце бажаю. До речі, балістику ми не збиваєм і по Київу теж. Так що, пошукайте десь свою совість. Хоч би вже з такою відвертою
зневагою не писали про переселенців.

Не хочете отут доживати?

Переселенці з Луганської області мають можливість заселитися у три модульні містечка, які функціонують у ......
автор Свекруховна • 21 апреля в 10:24
Ответ дляMs. Анонимная
Я ж і про це теж
люблю_тортики• 21 апреля в 10:30
Ответ дляВикасикрет
Та ти що? За 5 років на квартиру в новому жк в Києві?
Підняти трохи оренду - не питання, а от ціну непідйомну поставити. Ви ще в Європу всіх відсилайте, хазяї життя.
Викасикрет• 21 апреля в 10:33
Ответ длялюблю_тортики
Что значит неподъемная сумма, если есть клиенты - значит она подъемная
Тем более, это средняя цена на рынке
И да, за 5 лет без выходных и праздников. Поработайте 5 лет как я, потом поговорим. Могут ехать в Европу - там германия или норвегия дают жильё
люблю_тортики• 21 апреля в 10:39
Ответ для90x60x90
Вам погано?
Погано, зірочка! Бо треба шукати третю квартиру, ще й з котом.Кота, мабуть, присипляти? Чи що порадите? Успівають продати за 2-3 мільйони чешки і хрущовки, тому треба принижуватись за 12- 20 за квартиру вкотре. Оце вам і виїжджайте.
Хто там про хату звиздів?
А інтернет, щоб працювати на ваші квартири?
ПС. Адміни, полум´яний привіт, що видаляєте правду. Око ріже так само? Як невдобно получається?
Аноним с кешбеком• 21 апреля в 10:58
Ответ длялюблю_тортики
Хто там про хату звиздів?
О!
Кіт це завжди лотерея: подряпані кути стін, коробки та налічники дверей (кожні двері зараз від 10 тис в епіцентрі), м´які меблі
Навіть дивно, коли хтось погоджується з котом заселяти
Аноним с кешбеком• 21 апреля в 10:58
Ответ длялюблю_тортики
зневагою не писали про переселенців.

Не хочете отут доживати?

Ви вгадали. Я зараз не в Україні і приблизно в такому в Роде і селять
Я не тону• 21 апреля в 10:58
Моя знайома здала 3 дні назад 2ку на Оболоні за 9тис з першого перегляду. Я їй казала, що то дешево , бо я ща цю суму 1ку здаю. Тобто такі,ціни є, але здаються за папу годин