Даю справку• 21 апреля 2025
Хто скільки не був у гінеколога?
Я 1,5 роки. Знаю, що треба.
Попельшка• 21 апреля 2025
Ответ дляПасти Ла
Раніше могла раз в 2 роки ходити.Зараз хожу раз на пів року , особливо після того,як знайома померла від раку, ніяк не могла дійти до гінеколога, коли дійшла, то було нажаль дуже пізно
Долго она не ходила?
Сама купляю квіти• 21 апреля 2025
Була у лютому і знову збираюся. Але в мене є проблеми, за якими треба спостерігати
Непонятно• 21 апреля 2025
3 мес, пойду через мес. Назначили пить от кист в груди нужно сделать повторное узи.
До этого не была долго, и чем дольше не была тем страшнее было идти..
Пасти Ла• 21 апреля 2025
Ответ дляПопельшка
Долго она не ходила?
Як війна почалася то років 2 ,а скільки до того не знаю. Лікарі сказали,що дуже запущена стадія вже була. Але в неї і симптоми були, амвона тягнула, мабуть боялася почути правду. Тепер дитина живе одна з чужими людьми, це ще добре,що взяли опіку і вони хороші.