Муууумие• 22 апреля в 08:49
Хтось у Києві вже бук в kvinne fashion на безкоштовному підбору одягу стилістом
Давно їхня реклама в інсті випадає. І наче не обовязково усі 5 образів купувати. Але невже нема подвоху?
Кредитная• 22 апреля в 08:59
Я якось повелась на це.Потім було не до одягу та і зараз також.Але продовжують надзвонювати.Головна їх мета продати вам підібрані образи.Кажуть що ціни середні.Може буде можливість колись завітаю.Але наполегливість трохи відлякує.
Кумася• 22 апреля в 09:04
Подвох вырваться из их душных уговоров и ничего не купить «из вежливости»
Сон і дрімота• 22 апреля в 09:08
Бесплатный сыр, как говорится. Это как раньше массово ходили к косметологу на бесплатный уход, а выходили с кредитом на косметику 😁
Губи до вух• 22 апреля в 09:12
А, так вони намагаються впихнути потім той одяг, який підбере стиліст, за гроші? Бо мені теж схожа реклама випадала нещодавно