Пустощі-веселощі• 23 марта в 12:25

Не можливо купити без дроперів

Дивна ситуація. В нашому місті в 100 метрах від дому є виробник дитячого одягу, відомий бренд. Фізичного магазину не мають, продаж тільки через сайт. Ну або купуцте через дроперів. Смішно, але у виробника ціни дорожчі на 200-500 грн., ніж у дроперів. в результаті їде наше замовлення з другого кінця України новою поштою. Зі складу не хочуть відпустити річ навіть за їх ціною. Тільки 2 рази на рік розпродажі і вже тоді всіх закликають прийти. У багатьох виробників нічого не купити напряму
неДодекаэдр• 23 марта в 12:27
Скорее всего, они продают только оптом. И им не охота возиться с одной парой обуви. Это время на консультацию, отправку, и т.д.
Фізик-ядерщик заочно• 23 марта в 12:27
Як це у виробника дорожче ніж у дроперів, вони що, працюють собі в мінус?
автор Пустощі-веселощі • 23 марта в 12:30
Ответ длянеДодекаэдр
Вони продають і консультують на сторінках ФБ, сайту, інсти. Але не віддають самовивозом, лише поштою. + ціни дорожче
Сливочная пенка• 23 марта в 12:31
Ну купіть у них 100 шт, візміть 1 , а інше продайте. Навіщо їм розпаковувати партію щоб вам 1 шт продати? Щоб що?
Сливочная пенка• 23 марта в 12:31
Ответ дляПустощі-веселощі
Вроздріб завжди дорожче.
автор Пустощі-веселощі • 23 марта в 12:31
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Скоріше це їх підтримка каналу збуту через дроперів. Вони їм дають знижки, а на сайті рубають ціну по якій дропери мали б продавати
автор Пустощі-веселощі • 23 марта в 12:33
Ответ дляСливочная пенка
Вони продають 1 шт, але через сайт і відправка поштою. Хоча їх склад і виробництво у нас в дворі. А в місці дислокації жодного шоуруму. Більше того можна купити у дропера і забрати у них. )))
Там-тарарам• 23 марта в 12:34
Ответ дляПустощі-веселощі
Автор, вы не понимаете
Дропперы - это их единственный сбыт
Они не хотят и не будут ломать систему продаж. Возможно, даже в договоре это прописано.
Ну продадут они вам 1 штуку и что?
Дропперы узнают и перестанут брать товар.

Это как у нас есть оптовая скидка для дилеров. И мы никогда не дадим розничному клиенту эту скидку. Потому что дилеры продвигают и продают товар, мы не можем ломать с ними отношения ради розницы.
Сливочная пенка• 23 марта в 12:34
Ответ дляПустощі-веселощі
Ви самі с3азали, біля вас виробництво. Там сидять ті, що роблять товар, там нема манаджеру з продажу, відправки і т.д
автор Пустощі-веселощі • 23 марта в 12:42
Ответ дляСливочная пенка
Є там всі. І менеджери теж. Просто треба терміново річ. То вони сьогодні відправили в Чернігів, а дропер отримає і відправить мені. Моя річ має об´їхати пів України. Коли я це сказала дроперу, що ми не встигнемо
отримати вона каже я домовлюсь в понеділок підійдете і заберете
Сливочная пенка• 23 марта в 12:43
Ответ дляПустощі-веселощі
Дропери тому так і називаються, бо вони товар в очі не бачать, його відправляє виробник. Просто у них склад в іншому місті.
Оце фіфа• 23 марта в 12:52
Ответ дляПустощі-веселощі
Значить на це є свої причини. Для чого їм щоб мамочки влаштовували в них базар вокзал? Пусти одну то увесь район буде ходити з дітьми на примірки. Сьогодні дай забрати зі складу, завтра я прийду з малим щоб поміряв. І якщо вони сплачують податки як за продаж в інтернеті, то не можуть продавати як фізичному магазині з прилавка.
автор Пустощі-веселощі • 23 марта в 12:57
Ответ дляОце фіфа
Ну так це і погано. Щоб такий крупний виробник не мав жодного магазину в своєму місті. І такі продажі -це якесь минуле століття
Тут как тут• 23 марта в 14:03
Ответ дляПустощі-веселощі
Автор ви розумієте як працюють продажі? Навіть я працюючи в іншій сфері розумію, що роздрібна торгівля це окремий напрямок, із окремим головняком, із орендою приміщення, підбором співробітників для роздрібної торгівлі, і так дала, заради чого, щоб вам і ще парочку людей дві речі продати? А оренду і ЗП із чого виплачувати? Люди порахували як їм вигідніше, і працюють ось так, ви ж рахуєте свої гроші, правда? Купуєте де дешевше, вам дивно що бізнес робить так само?))) Наприклад наша ІТ фірма також не приймає копійчані замовлення у населення, це невигідно куча геморою собі в збиток, наш продукт купують великі фірми і надають послуги населенню через наші продукти, все Рахується.
Пишу вірші, дорого• 24 марта в 13:38
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Вы как с Луны свалились. Зайдите на официальные сайты любого мирового бренда, а потом сравните с ценами на Амазоне, Юкс, Асос.
Пишу вірші, дорого• 24 марта в 13:39
Ответ дляСливочная пенка
и еще принимать на себя обязательства, связанные с возвратами и обменами
Сливочная пенка• 24 марта в 14:23
Ответ дляПустощі-веселощі
навпаки, це сучасне століття, бо всі намагаються перейти на онлайн, і нікому не треба цей головняк з фізичним магазином.
автор Пустощі-веселощі • 24 марта в 18:16
Ответ дляСливочная пенка
Ні, це рівень. Тут вони недотягують і дропери їх тільки топлять