КИА• 22 апреля в 12:39

FreeStyle Libre 2 зчитування даних

Доброго дня.
Планую придбати FreeStyle Libre 2, для відслідковування цукру у крові, підкажіть, хто користується таким пристроєм, як відбувається зчитування даних, чи працюють додатки в нашому регіоні (Київ, Вінниця цікавлять).
Чи є можливість відправляти дані лікарю ? (під´єднувати , можливо, до кабінету в додатку)
Sofia2008• 22 апреля в 12:41
Мы ставим дочке такой. Пользуемся ридером. На телефон никогда приложение не скачивали.
Есть спец группа по программам мониторинга, там вам ответят на все вопросы.
https://t.me/xDrip_Dexcom_Libre
Чат t.me/diabet_ukraine
Библиотека t.me/Diabet_gram
Loop t.me/LoopAPS
AndroidAPS t.me/AndroidAPSGroup
Мониторинг t.me/xDrip_Dexcom_Libre
Помпа t.me/Diabetes_Pump
автор КИА • 22 апреля в 15:28
Дякую!