Борщик• Изменено 25 марта в 13:09
Озельтамівір обов´язково розводити в 40% глюкозі?
Хворіє дитина, грип, лікар призначила озельтамівір,розводити в 40% глюкозі, вона не скрізь є біля мене в аптеках і коштує трохи дорого, цікавить чи має значення глюкоза, чи можна самій приготувати солодкий розчин.
Розводити не треба. Але пів капсули (порошок, по іншому не дасиш дитині. Дати можна як хочеш. Але точніше сказати як вийде.
Я брала нурофеновський шприц, і розчиняла прям там у воді. Але мало води, щоб швидко дати. Потім водою дати запити.
Важливо. Діти від нього блюють перші рази. Треба дати 1/4 противоблювотного
Борщик
• 25 марта в 13:14
Ответ дляTeonaa
Дякую.
Лгин• 25 марта в 13:32
Читала,що препарат дуже не приємний на смак, гіркий, можливо тому рекомендують розводити розчином глюкози.
Якщо так, тоді не важливо аптечна то глюкоза, чи просто підсолоджена вода
графиняВишенка• 25 марта в 13:35
Ми разводили в 5% розчині глюкози.
А потім по вазі набирали свою дозу , інше виливали.
А цю дозу ще потім розводила з медом, бо він дуже гіркий.
Таблицю давала наш педіатр
Борщик
• 25 марта в 13:37
Ответ дляграфиняВишенка
Ми разводили в 5% розчині глюкози.
Таблицю давала наш педіатр
Спасибі, збережу .
Ответ дляTeonaa
Блюю только те у кого дискинезия. Таким детям Озельтамивир необходимо давать с белковой пищей.
Никаких противорвотных не нужно