Борщик• Изменено 25 марта в 13:09

Озельтамівір обов´язково розводити в 40% глюкозі?

Хворіє дитина, грип, лікар призначила озельтамівір,розводити в 40% глюкозі, вона не скрізь є біля мене в аптеках і коштує трохи дорого, цікавить чи має значення глюкоза, чи можна самій приготувати солодкий розчин.
автор Борщик • 25 марта в 13:09
Хто знає, напишіть будь ласка.
Teonaa• 25 марта в 13:11
Ответ дляБорщик
Хто знає, напишіть будь ласка.
Дитині?
Teonaa• 25 марта в 13:11
А, бачу
Скільки вже хворіє?
автор Борщик • 25 марта в 13:11
Ответ дляTeonaa
Дитині?
Так, дитині , 4 роки.
автор Борщик • 25 марта в 13:12
Ответ дляTeonaa
А, бачу
Скільки вже хворіє?
3 дні
Teonaa• 25 марта в 13:13
Розводити не треба. Але пів капсули (порошок, по іншому не дасиш дитині. Дати можна як хочеш. Але точніше сказати як вийде.
Я брала нурофеновський шприц, і розчиняла прям там у воді. Але мало води, щоб швидко дати. Потім водою дати запити.

Важливо. Діти від нього блюють перші рази. Треба дати 1/4 противоблювотного
автор Борщик • 25 марта в 13:14
Ответ дляTeonaa

Дякую.
Teonaa• 25 марта в 13:14
Ответ дляБорщик
3 дні
Эх
Його треба давати перші 72 год. Так що впритичок вже
Лгин• 25 марта в 13:32
Читала,що препарат дуже не приємний на смак, гіркий, можливо тому рекомендують розводити розчином глюкози.
Якщо так, тоді не важливо аптечна то глюкоза, чи просто підсолоджена вода
графиняВишенка• 25 марта в 13:35
Ми разводили в 5% розчині глюкози.
А потім по вазі набирали свою дозу , інше виливали.
А цю дозу ще потім розводила з медом, бо він дуже гіркий.
Таблицю давала наш педіатр
автор Борщик • 25 марта в 13:37
Ответ дляграфиняВишенка
Ми разводили в 5% розчині глюкози.
Таблицю давала наш педіатр
Спасибі, збережу .
Блакитна устриця• 25 марта в 13:50
Давали з варенням, не блювала
Ворона• 25 марта в 14:19
Моему ребенку в 1.8 доктор назначала разводить в воде, но учтите, что он горький. Ребенок не блевал
sky-labs• 25 марта в 18:46
Ответ дляTeonaa

Блюю только те у кого дискинезия. Таким детям Озельтамивир необходимо давать с белковой пищей.
Никаких противорвотных не нужно
Teonaa• 25 марта в 19:50
Ответ дляsky-labs
Никаких противорвотных не нужно
Я раз чи два дала протиблювотне
Потім забула, нічо не було