Морская свинка• 22 апреля в 21:19
Відпустка. Туреччина. Порадьте регіон, житло.
Дівчата, може маєте контакти будинку, апартаментів в Туреччині, бажано Егейське море, де ви відпочивали і вам сподобалось. Щоб море поруч і магазини в пішій доступності. І від аеропорту можна було добратись на таксі. Хочемо дітей вивезти на відпочинок на місяць. Минулого року їздили так, але той будинок не розглядаємо, так як він був далеко від інфраструктури і банальна закупка продуктів виявилась справжнім квестом.
Чай не пью, только кофе• 22 апреля в 21:22
Тоже очень интересно. Автор а как вы летите в Турцию? Или вы едите машиной?
Морская свинка
• 22 апреля в 21:22
Ответ дляАнонимушка
Олл - і ніяких квестів
Місяць не потягнемо!
Морская свинка
• 22 апреля в 21:24
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Минулого року їхали автобусом в Кишинів, потім літаком до Бодруму. Там 10 хвилин на таксі і на місці. В тому регіоні не бачу житло на аербіенбі, або ж ціни космос якийсь
Морская свинка
• 22 апреля в 21:25
Ответ дляИнтимная
Бодрум, Дідім, Даламан люблю
Дідім дві години від аеропорту, на таксі не доїдемо.
ВерСаСе• 22 апреля в 21:25
А скільки ви минулого разу на місяць витратили? Ми на Кіпрі були місяць, 4 тис на 3х
Интимная• 22 апреля в 21:27
Ответ дляМорская свинка
Автобуси прекрасно ходять, 1,5 години
Морская свинка
• 22 апреля в 21:31
Ответ дляВерСаСе
Ми зняли будинок на місяць за 1200$, продукти були по цінам +-як в нас, окрім мʼяса і алкоголю- там це значно дорожче. Переліт на 4-х в одну сторону коштував приблизно 56000 грн, плюс автобус приблизно 5000 на 4-х. Цього року той же будинок вже коштує 2100(((( але ми його і не розглядаємо
Запароленое одеяло• 22 апреля в 21:32
Ответ дляМорская свинка
И вам нормально стоять у плиты месяц?
Морская свинка
• 22 апреля в 21:32
Ответ дляЗапароленое одеяло
Ой, мне лучше меньше дней,но олл
Я розглядаю відпочинок і в профілактично- лікувальних цілях, в дитини аденоїди , хоче трохи підсушити його на морі)
Морская свинка
• 22 апреля в 21:33
Ответ дляИнтимная
Автобуси прекрасно ходять, 1,5 години
Ну, ми в Бодрум минулого року прилетіли в 3 ночі, то нічого окрім таксі не було вже.
Морская свинка
• 22 апреля в 21:35
Ответ дляЗапароленое одеяло
И вам нормально стоять у плиты месяц?
Яка різниця де стояти біля плити? Чи той тиждень на олл, якось глобально дасть відпочити від плити? Я була з кумою, готували спільно, або якось по замовчуванню то вона раніше прокинеться і приготує сніданок, то я. Обідали на морі, вечерю разом. Посуд мила машина, так що все ок з цим було
ВерСаСе• 22 апреля в 21:37
Ответ дляМорская свинка
Ми платили за 28 днів 1800є на Кіпрі наче і переліт з людини 300дол в 2 сторони був, таксі з/в аеропор 110є, все інше на продукти витратили
СирОжино пирОжино• 22 апреля в 21:38
Ми в Ізмір літали з дівчатами(вони вже там були раніше), за місяць за квартиру 800$ віддавали, десь 2017 рік був як я вперше туди потрапила, то ми три роки підряд літали до одного господаря, потім якось загубилися
ВерСаСе• 22 апреля в 21:39
Ответ дляМорская свинка
У вас переліт в турцію вийшов майже 3тис дол ? Чи то ви в 2 боки написали? У нас 1000 на 3х в 2 сторони
Морская свинка
• 22 апреля в 21:39
Ответ дляСирОжино пирОжино
Цього року дуже піднялось житло в ціні.
Запароленое одеяло• 22 апреля в 21:40
Ответ дляМорская свинка
Цього року дуже піднялось житло в ціні.
А вы Черногорию не рассматриваете?
Куда_бежать• 22 апреля в 21:41
Ответ дляЗапароленое одеяло
И вам нормально стоять у плиты месяц?
? У какой плиты прям стоять? на жаре-бутеры позавтракали, в городе обед, и поздний ужин-простой-яйца, вермишель, овощи...
ВерСаСе• 22 апреля в 21:42
Дореяі якщо треба для здоров´я, розгляньте Хорватію. Там хоч і море холодніше, але сосни. Я забронювала за 50є на добу липень
Морская свинка
• 22 апреля в 21:43
Ответ дляЗапароленое одеяло
А вы Черногорию не рассматриваете?
Ми все розглядаємо) маєте контакти може якісь?
Запароленое одеяло• 22 апреля в 21:46
Ответ дляКуда_бежать
У меня два сына подростка, они съедают за раз по три отбивных, у меня яйца и макароны каждый день не прокатят
Морская свинка
• 22 апреля в 21:49
Ответ дляВерСаСе
Не правильно написала, чартер на чотирьох з багажем в одну сторону 30000 на всіх
Морская свинка
• 22 апреля в 21:49
Ответ дляВерСаСе
Дякую. Хорватія дорожче буде ніж Туреччина ((( тому якось не дивилась її
ВерСаСе• 22 апреля в 21:52
Ответ дляМорская свинка
Ага, у нас без багажу трохи дешевше було
ВерСаСе• 22 апреля в 21:54
Ответ дляМорская свинка
Я маю, 65є на добу липень
Морская свинка
• 22 апреля в 22:46
Ответ дляВерСаСе
Я маю, 65є на добу липень
Місяць вийде дуже дорого
КондуктЕр тролейбуса• 22 апреля в 23:01
Тут була турагент Олеся, нік lesikn. В неї наче були апарти в Мармарисі. Пошукайте по ніку
Морская свинка
• 22 апреля в 23:01
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
🙏🙏🙏дякую