Морская свинка• 22 апреля в 21:19
Відпустка. Туреччина. Порадьте регіон, житло.
Дівчата, може маєте контакти будинку, апартаментів в Туреччині, бажано Егейське море, де ви відпочивали і вам сподобалось. Щоб море поруч і магазини в пішій доступності. І від аеропорту можна було добратись на таксі. Хочемо дітей вивезти на відпочинок на місяць. Минулого року їздили так, але той будинок не розглядаємо, так як він був далеко від інфраструктури і банальна закупка продуктів виявилась справжнім квестом.
КондуктЕр тролейбуса• 22 апреля в 23:05
Ответ дляМорская свинка
🙏🙏🙏дякую
Ось її профіль https://www.kidstaff.com.ua/user-77572.html
Але вона давненько була. Телефон можу дати в особисті
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Дякую вам дуже за допомогу. Так, напишіть, будь ласка, в особисті
Юлия Крамарева• 23 апреля в 15:14
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Доброго дня!Можете мені в особисті скинути номер телефону?