Стильна штучка• 23 апреля в 15:40
Ворохта 365 посоветуйте активы!
Девочки, кто ездил в этот тур какие экскурсии или лучше активы порекомендуете? А какие напротив, вам совсем не зашли? Спасибо.
nabludatel• 23 апреля в 15:47
Чим активніше- тим краще.
Я була на активах на горі Хомяк, озері Несамовитому, на Говерлі, на полонині Борсучині, на горі Маковиці - все мега супер.
Також возила дитину в Яремче. Там гуляли в Гедзьо парку і у вольєрному господарстві - теж клас. Але це екскурсія, а не актив.
Дівчина заглядєніє• 23 апреля в 15:48
Мені особисто Ворохта 365 взагалі не сподобалася, харчування жахливе, екскурсоводи слабкі, автобуси жах, номери теж, без кондиціонерів та холодильнику.
Стильна штучка
• 23 апреля в 15:56
Ответ дляnabludatel
Чим активніше- тим краще.
Полонин багато - полонина Закукул, полонина Борсучина, полонина Лисина, полонина Паленина. Хотілось б попасти в самі живописні місця )
А на горе Пожижевської ви не були? Як там?
Стильна штучка
• 23 апреля в 15:57
Ответ дляДівчина заглядєніє
Мы были в Трускавце 365, все понравилось. В Ворохту первый раз едем. Питание слишком ужасное?
Файна_зупка• 23 апреля в 16:18
ми були декілька разів, на жаль, з кожним разом харчування та обслуговування стає гіршим. останній раз були на зимових канікулах, майже у всіх була рвота. автобуси та водії взагалі окрема тема. але активи цікаві, тому що Карпти чудові, екскурсії теж норм, до гідів питань не було.
КинДза• 23 апреля в 16:25
була в вересні минулого року. з активів гора Хом´як і озеро Несамовите. Незабуваємі враження просто!!! Море емоцій, куча фоток на пам´ять. Хотіла дуже ще на Говерлу, але травмувала ногу, не ризикнула. Номери гарні, все в номері є і холодильник також. Харчування мені особисто сподобалось, різноманітне, смачне! Спілкувалась з іншими туристами, хто був на інших активах - всюди сподобалось, всюди красиво. Ну а автобуси, то конечно да....старі старі... Це, мабуть, єдиний мінус
.
Дівчина заглядєніє• 23 апреля в 16:31
Ответ дляСтильна штучка
Я в Трускавці365 була 2 рази, і була в захваті, тому і поїхали в Ворохту365. Там харчування не швецький стіл, дуже мало овочів, ми були влітку, сирники та запіканка зі штучного творогу, печінкою можна було когось вбити, якщо добре замахнутися, взагалі не сподобалося, хоча я в їжі не вимоглива. При відключеннях світла каву зробити можливості не було, бо апарат не вмикали, хоча генератор працював.
Мочалкин блюз• 23 апреля в 16:49
Ответ дляСтильна штучка
Сходіть на полонину П´ятихатки звідти найкращі види на Ворохту