Мальчижка• 23 апреля 2025
Як часто ви змінюєте мочалку для душу? Прочитала, що люди не міняють по 5років.
Пишуть, не розлазиться. Це на сайті, де продають мочалки, про мочалку-бантик йшлося.
Щоб стільки не розлазилася, дивно...Максимум 9 місяців, думаю може протриматися.
Але навіть якщо і залишається ціла, вона ж смердить, скупчення бактерій, треба міняти. Читала, щотримісяці потрібно змінювати.
Наизнанку• 23 апреля 2025
Ответ для100%
Ого, нічого собі
Мочалка знімає верхній шар шкіри
Наждачна бумага мабуть.
Мальчижка
• 23 апреля 2025
Ответ дляГербарія сушу
Автор, а як зубну щітку міняєте, чи теж замислюватись ?
Приблизно кожні три місяці потрібно змінювати. Здається, тут і про це не чули
Хи хи, ну ну• 23 апреля 2025
Ответ дляБарабасиха
Конечно, многофункциональные 🤭
Так вы экономная! Ещё можно мыться в одежде, щоб экономить на стирки.
Барабасиха• 23 апреля 2025
Ответ дляХи хи, ну ну
Тогда как я буду себя тереть мочалкой?
Хи хи, ну ну• 23 апреля 2025
Ответ дляБарабасиха
Тогда как я буду себя тереть мочалкой?
Будете одеждой покрой и мыльной тереть по себе. Потом снять выкрутить и с себя грязь смыть.
Мальчижка
• 23 апреля 2025
Ответ для100%
Щось не віриться що люди можуть по 5 років однією мочалкою митись
Я також в це не вірю, думаю вони миються як-небудь. Тобто мочалка своєї функції не виконує, тому так довго тримається.
Верочка 100%• 23 апреля 2025
Ответ дляМальчижка
Вы совсем недавно тоже не чули
Барабасиха• 23 апреля 2025
Ответ дляХи хи, ну ну
Хочу мочалкой!) Не подходит способ.
Хи хи, ну ну• 23 апреля 2025
Ответ дляБарабасиха
Хочу мочалкой!) Не подходит способ.
Ну потом можно и мочалкой , вернее перчатками зимними пройтись, никто не запрещает.
Мальчижка
• 23 апреля 2025
Ответ дляВерочка 100%
Вы совсем недавно тоже не чули
Що не чула? Те, що мочалку потрібно змінювати навіть якщо з нею все добре за зовнішніми ознаками, я давно вже знаю.
Барабасиха• 23 апреля 2025
Ответ дляХи хи, ну ну
Это не перчатки зимние) перчатки зимние они мягкие
Замулена ріка• 23 апреля 2025
Ответ для100%
бывает и такое
Барабасиха• 23 апреля 2025
Ответ дляМальчижка
У моих родителей в ванной висит ещё мочалка, которой я в детстве мылась. Такая длинная, как из сеточки, кажется. Оранжевая. Хз, почему и как, но она ещё целая. Почему не меняют не знаю)))
Гербарія сушу• 23 апреля 2025
Ответ дляМальчижка
Тут не дикуни сидять,тю,чого Ви так
Love_Love_Love_• 23 апреля 2025
Ответ дляМальчижка
А не як небуть то як треба митись?
Барабасиха• 23 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
А не як небуть то як треба митись?
Неистово 😆
Хи хи, ну ну• 23 апреля 2025
Ответ дляБарабасиха
Вы что наждачную бумагу туда нашыли ?
Барабасиха• 23 апреля 2025
Ответ дляХи хи, ну ну
Вы что наждачную бумагу туда нашыли ?
Зачем? Они же скрабирующие) изначально
Будьте так ласкаві• 23 апреля 2025
Ответ дляСпілий баклажан
Ще бабиною миюсь.
А дідовою чоловік чи брат?
Love_Love_Love_• 23 апреля 2025
Ответ дляБарабасиха
Неистово 😆
Ну я серйозно
я все хочу розгадати цю загадку, в мене чоловік такий, постійно мене питає чому я так швидко миюсь, сам сидить там по 40 хвилин. Я вже писала, там культ душу мочалки, щітки, гелі креми, пилочки, фрезери, стрижка потім він ще миє все в душі
.
Коленная ложечка• 23 апреля 2025
Ответ длядякую аж підскакую
Я давно не пользуюсь мочалкой
Использую гель для душа (руками) или скраб
И что , хорошо разве отмывается? Нет скатки кожи, шлаков потом?
Коленная ложечка• 23 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну я серйозно
.
Який милашка, акуратний.
Будьте так ласкаві• 23 апреля 2025
Ответ дляХи хи, ну ну
А в чем экономия?
Мальчижка
• 23 апреля 2025
Love_Love_Love_• 23 апреля 2025
Ответ дляМальчижка
Оце для багатьох відкриття!
Посміялися-ні, лише показали свою дурь!
Автор, всі ржуть з вас.
Вибачте, я просто не можу от це кругом та навколо.
Пугачиха• 23 апреля 2025
Ответ дляМальчижка
Нащо змінювати? Помився, помив мочалку, висушив і лежить собі я нова. Авторе, рушники ви також викидаєте раз на 3 місяці?
Мальчижка
• 23 апреля 2025
Ответ дляПугачиха
Ще продайте. Добре, я виходжу з цього дурдому. Чому мочалку потрібно змінювати, можете заґуґлити.
Як добре, що засоби гігієни не підлягають поверненню, яка розумна людина це вписала в Закон)
А рушники перуться при високій температурі. Тільки якщо ви будете прати мочалку хоча б при 60° градусах, в ідеалі 90°, можна користуватися нею довше. Інакше це розплідник бактерій.
Мальчижка
• 23 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Автор, всі ржуть з вас.
Мені вже всеодно. Я вам підказала, але це ваше тіло, тому вирішуйте самі. Лише не потрібно цим хвалитися, бо це зовсім неправильно.
Love_Love_Love_• 23 апреля 2025
Ответ дляМальчижка
Не потрібно розповідати людям чим їм хвалитись і як поступати з їх тілом.
Мальчижка
• 23 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Потрібно, якщо люди не знають і помиляються.