Чемодан-Вокзал-Майами• 24 апреля в 00:24
Що купити для миття посуду
У посудомийні машині?
Порекомендуйте таблетки/ гель.
Дякую.
Порекомендуйте таблетки/ гель.
Дякую.
Крапипопка• 24 апреля в 00:31
Точно не Фініш. Смердить страшенно весь посуд. Я користуюся DenkMit Nature , без запаху посуд взагалі. Якість мене дуже влаштовує
Чемодан-Вокзал-Майами
• 24 апреля в 00:35
Ответ дляКрапипопка
А де купуєте, яка ціна🌞
Крапипопка• 24 апреля в 00:40
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
А де купуєте, яка ціна🌞
Ну ось тут вчора буквально купила, там 30 табл., на місяць мені. Але там мінімальне замовлення 800 грн. Взяла 5 пачок, але я знаю як вони миють, Вам раджу спочатку спробувати, раптом не сподобається. Замовляю на різних сайтах, де ціна дешевше. Тут 170 поки що
Чемодан-Вокзал-Майами
• 24 апреля в 00:46
Ответ дляКрапипопка
На пром.юа та олх їх багато, щиро дякую вам за увагу🌞
Вумна, аж страшно• 24 апреля в 00:52
У меня амвей, без запаха
Кладу, в основном, пол таблетки
Еще беру финиш жидкий
Кладу, в основном, пол таблетки
Еще беру финиш жидкий
Всміхайлик• 24 апреля в 00:55
Если гель то - Somat хорошая либо капсулы FAIRY тоже нормально для посуды)
Белочкой зови• 24 апреля в 01:03
Мені подобаються тільки Фейрі платінум, найкращі. Перепробувала багато різних. А саме головне, щоб сіль для машинки завжди вчасно засипати і посуд буде завжди чистий і сухий😉