РФ модернізувала «Шахеди»: тепер вони можуть зрівнятися з ракетами за потужністю, — очільник Харківської ОВА
Синєгубов зауважив, що російські дрони-камікадзе стали ще небезпечнішими — ворог змінює тактику атак і нарощує ударну силу, намагаючись завдати якомога більше шкоди мирному населенню.
Вони запускають їх з різних напрямків одночасно для того, щоби обійти наші сили протиповітряної оборони. Вони збільшили ударну вагу до 90 кг. «Шахед» вже може прирівнюватися до ракети С-300.