Бутерброд и я• 24 апреля в 15:41

Натупила з зп, gross/net, є шанс виправити?

Проходжу співбесіди в міжнародну компанію.
При заповненні анкет перед черговим етапом вказала бажану зарплату за рік, не врахувавши що з цієї суми будуть ще вираховувати податки.
З вирахуванням податків сума не дуже, мінімум, за який я готова працювати.
Є шанс таки отримати більшу зп?
Не буду ж я їм казати що після безсонної ночі з обстрілами я наплутала з gross i net?
Пушап Мі мі• 24 апреля в 15:43
Ну якщо ви зараз про це не повідомите, то вам і запропонують таку зп.
Тому повідомте про це, якщо пропозиція вас цікавить
Сегодня сержусь• 24 апреля в 15:43
HR напишіть
Скользкая• 24 апреля в 15:44
Им можно сказать, что угодно, они или примут, или нет, но это лучше чем работать за маленькую зп.
Не гоню• 24 апреля в 15:44
напишите, что указанную сумму хотели бы получать уже чистыми на руки... а не всего...
Ищу Аленя• 24 апреля в 15:48
я бы это уже уточнила после удачного прохождения собеседования, перед подписанием договора И, мне кажется, что желаемая зп как раз и указывается чистыми
автор Бутерброд и я • 24 апреля в 15:54
Ответ дляИщу Аленя
ні, там було чітко вказано annual gross
але чомусь я неправильно собі порахувала
Перекус беру завжди• 24 апреля в 15:55
А в вашем cv или где вы откликались была указана желаемая зарплата ?
автор Бутерброд и я • 24 апреля в 16:23
Ответ дляПерекус беру завжди
ні
Гидроусилитель руля• 24 апреля в 17:40
Ответ дляБутерброд и я
ні, там було чітко вказано annual gross
Це, випадково, не відома з логістики в Європі?
Яку ви суму хочете запросили?
Я нещодавно подавала і запросила ту, що в них нижче середньої, мені відмовили з поясненням, що, як українець, я забагато прошу.
Тому краще залиште меншу суму.
Гидроусилитель руля• 04 мая в 11:48
Авторе, які Ваші успіхи? Підійшов ваш запит на зарплату? Ви пройшли далі чи Вам зробили офер?
автор Бутерброд и я • 04 мая в 16:34
Ответ дляГидроусилитель руля
пройшла 2 етапи, 1 з hr, 2 з керівниками відповідних відділів в Європі і Україні.
зараз чекаю їх рішення, якщо все ок, то ще 1 співбесіда з головою ринку країн що розвиваються.