Сиреневая цапля• 24 апреля 2025
Паспорт в 14 років. Підкажіть.
Читаю і не можу зрозуміти. Чи може один з батьків, надати свої документи для оформлення паспорта дитини, чи потрібно щоб обоє надавали.
І чи обовʼязково взагалі робити в 14, чи можливо пізніше.
Сиреневая цапля
• 24 апреля 2025
Ответ дляНесемо світло разом
Це ви про внутрішній?
Про закордонний теж не розумію. Треба переробляти, якщо перероблю в 13, чи він буде дійсним.
Несемо світло разом• 24 апреля 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Так
Ооо то скоро і нам буде актуально. Послухаю. Закордонний я оформляла сама і навіть без дитини, з її фото. Але шкода що дають тепер лише пластикову фігню,.я так розумію щей платити за нього треба
Танго утрьох• 24 апреля 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Буде дійсним 4 роки
буреЛОМКА• 24 апреля 2025
Ответ дляМамин тріль
Може хтось один
я пам’ятаю, ніби два паспорта носили із собою в цнап
Сиреневая цапля
• 24 апреля 2025
Ответ дляТанго утрьох
Буде дійсним 4 роки
А якщо з 14, то вже довше? Чи так само, на 4 роки до 18.
Сиреневая цапля
• 24 апреля 2025
Ответ дляМоре Щастя
З дитиною автор,звісно,може хтось одним з батьків подавати заяву
Ну тобто паспорти обох батьків не потрібні, вірно?
Мішечок щастя• 24 апреля 2025
Ответ дляСиреневая цапля
4 года
Море Щастя• 24 апреля 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Ні
Мішечок щастя• 24 апреля 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Нет,ваши доки и ребенка.
Любительница• 24 апреля 2025
Ответ дляСиреневая цапля
ІД в 14 років на 4 роки, з 18 - на 10 років.
Загран до 16 років - на 4 роки, з 16 - на 10 років.
Сиреневая цапля
• 24 апреля 2025
Ответ дляЛюбительница
Ооо, дякую, це те що я хотіла зрозуміти ♥️
Танго утрьох• 24 апреля 2025
Ответ дляСиреневая цапля
З 16 на 10 років. Я от чекаю серпня, щоб малому 16 виповнилось
Плакулька• 24 апреля 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Так, буде дійсним,поки не закінчиться термін дії
Танго утрьох• 24 апреля 2025
Ответ длябуреЛОМКА
Минулого року я свій тільки носила
Плакулька• 24 апреля 2025
Ответ дляСиреневая цапля
І у 13 і у 14 закордонний паспорт дійсний 4 роки з моменту оформлення
Коник-стрибунець• 24 апреля 2025
Ответ дляСиреневая цапля
Дійсний до кінця терміну, не треба переробляти
Xвостокрутелка• 24 апреля 2025
Одного вашого паспорта досить. Можете оформити і пізніше. Паспорт дійсний тільки до 18років. Але в дочки в 9му класі вже у всіх просили паспорти для отримання дипломів.
Несемо світло разом• 24 апреля 2025
Ответ дляЛюбительница
А кому він потрібен в 14 років, щей не паспорт а посвідка? Не розумію для чого
Сиреневая цапля
• 24 апреля 2025
Ответ дляXвостокрутелка
Зрозуміла, дякую.
Жинси на дитину• 24 апреля 2025
Ответ длябуреЛОМКА
Один, делали недавно. Отец в другом городе, вообще никак не участвовал
Паратруперсупер• 24 апреля 2025
Ответ дляНесемо світло разом
за перший не треба.
але в 18 років він міняється і вже тоді треба оплачувати. і потім кожні 10 років здається.
я прийшла з дочкою в ЦНАП, почекали чергу, потрібні були мій паспорт і код, свідоцтво про народження і код дочки. прописка для паспорта в 14 років не потрібна. також дитина має придумати і навчитись досить швидко малювати підпис. при отриманні треба придумати два кода - один на 4 цифри, другий на 8 цифр (можна двічі ввести перший).
фотографують в ЦНАПі, фото з собою нести не треба.
роблять десь 2-3 тижні в залежності від завантаження.
Любительница• 24 апреля 2025
Ответ дляНесемо світло разом
Яка посвідка?
А вам навіщо потрібен паспорт у вашому віці?
Сиреневая цапля
• 24 апреля 2025
Ответ дляПаратруперсупер
за перший не треба.
А якщо не отримували код? Наче на сайті пишуть що він для дитини не обов’язковий.
Паратруперсупер• 24 апреля 2025
Ответ дляСиреневая цапля
тоді не треба.
у моєї був бо у неї юніор картка в приваті, там вимагають код