Обижулька• 25 апреля 2025
Хто користується серветками для прання для відновлення білого
Вони працюють? Купила такі, не бачу ефекту, білі старі футболки все одно жовтуваті. Як у вас?
И_В_офигительных_штанах• 25 апреля 2025
Мой муж фанат стирки. Пользуется и для черного и для белого и улавливателими пятен ( или как это называется). Ему нравится
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 25 апреля 2025
Ну старые футболки они вряд ли отбелят. Это больше для нового белого мне кажется
Обижулька
• 25 апреля 2025
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
навіщо сітки коли є кисневі відбілювачі?
В мене після кисневого відбілювача біле дістаю з сірим відтінком, уже і машинку чистила, фігня, відбілює тільки якщо в дуже гарячу воду замочити, а при 40 градусах зворотній ефект
Ростки жимолости• 25 апреля 2025
Замачиваю в любом кислородом порошке, мис Хелен или подобные. Если сильно засрано, можно часов на 12 оставить, потом стираю. Ещё не было такой грязи, что б этот метод не помог.
Обижулька
• 25 апреля 2025
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Чорні цієї фірми брала уже пару раз, подобається, підфарбовує ідеально
Обижулька
• 25 апреля 2025
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Нові білі самі по собі білі, їх не треба відновлювати
МЧСница• 25 апреля 2025
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Так і є. Користуюся такими - нове залишається білим.
Не гавкаю- но охраняю• 25 апреля 2025
Ответ дляОбижулька
покажіть будь ласка цей порошок або назву напищіть)) треба багато чорного попрасувати після зими
Обижулька
• 25 апреля 2025
Ответ дляРостки жимолости
Теж так треба робити мабуть, але так лінь з тазіком возитись.
Обижулька
• 25 апреля 2025
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Це серветки, пральний засіб теж додавати, як зазвичай. Серветка просто підфарбовує
Ростки жимолости• 25 апреля 2025
Ответ дляОбижулька
Я фигею, дорогая редакция. Вы не правильно используете кислородный порошок, а потом пишите, что это херня, которая не работает. Нет слов
Обижулька
• 25 апреля 2025
Ответ дляРостки жимолости
Чому не правильно? В інструкції в мене написано працює від 30 градусів.
Ростки жимолости• 25 апреля 2025
Ответ дляОбижулька
Сам порошок, что б начал работать, его активируют!!!! в кипятке. Потом можно охладить до нужной температуры.
Яйцеголовая• 25 апреля 2025
Ответ дляРостки жимолости
Я всі порошки (сипучі) розводжу кип´ятком, а тоді в пралку
Обижулька
• 25 апреля 2025
Ответ дляРостки жимолости
В мене такий. Там інше пишуть.
Тобто спочатку розчинити в кип´ятку, а потім цей розчин залити в машинку?
вкрации• 25 апреля 2025
Ответ дляЯйцеголовая
це типу як гель буде? багато туди кипятку треба на 1 прання? бо щось теж того кислородного порошку не зрозуміла
13чудоСВЕТА• 25 апреля 2025
Порошок для прання Денкміт
Ідеально біла білизна
Без замочувань і тазиків
Ідеально біла білизна
Без замочувань і тазиків
Ростки жимолости• 25 апреля 2025
Ответ дляОбижулька
В мене такий. Там інше пишуть.
Да. Сначала в кипяток. Если вещи уже засраны, не поленитесь и замочите на какое то время. Это не волшебство, а обычная химия и вещь мгновенно не отстирать.
Обижулька
• 25 апреля 2025
Обижулька
• 25 апреля 2025
Ответ дляРостки жимолости
Дякую. Спробую
13чудоСВЕТА• 25 апреля 2025
Ответ дляОбижулька
Дякую. Спробую
Він в собі має вже всі відбілювачі.
Відпирає ідеально.
Обижулька
• 25 апреля 2025
Ответ для13чудоСВЕТА
Він в собі має вже всі відбілювачі.
Відпирає ідеально.
Супер. Дякую ❤️
Чучело-Мяучело• 25 апреля 2025
Я користуюсь серветками від ліньки речей. От вони реально того вартують. Дуже зручно. Можна покласти різнокольорові речі і не переживати, що колір перейде. При чому, навіть червоне не переходить на біле. Особливо зручно, коли річ має в собі кілька ядучих кольорів і вони не дуже закріплені. У мене була колись кофтина полосата чорно-біла. Попрала, а вона полиняла (( Тепер серветки, то супер!
Чучело-Мяучело• 25 апреля 2025
Ответ дляОбижулька
Цей?
Замовте собі звичайни кисневий порошок. Я замовляла на промі чистий кисневий порошок. Ціна за кг біля 100 гр., залежить від кількості замовлення і пакування.
Денкміт - то лише розкручений, але геть не такий хороший бренд, як його рекламують. Говорю з власного досвіду, купувала багато засобів від нього, аби якось довести до ладу речі після нашої ’миколаївської води’
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 25 апреля 2025
Ответ дляОбижулька
Сохранить белый цвет. Неужели это непонятно
Жертва интернета• 25 апреля 2025
Все, що вже втратило білий колір, відбілити і то не завжди можна тільки з хлоркою, решта засобів просто для підтримання наявної білизни речей.