Обижулька• 25 апреля 2025

Хто користується серветками для прання для відновлення білого

Вони працюють? Купила такі, не бачу ефекту, білі старі футболки все одно жовтуваті. Як у вас?
Бамбарбия! Кергуду.• 25 апреля 2025
Я користуюсь такими. Є ще на 80%. Дуже задоволена. І правильно говорять, вони не відбілюють, а підтримують білий колір.
Тану на сонці• 25 апреля 2025
Ответ дляЧучело-Мяучело
Замовте собі звичайни кисневий порошок. Я замовляла на промі чистий кисневий порошок. Ціна за кг біля 100 гр., залежить від кількості замовлення і пакування.
Денкміт - то лише розкручений, але геть не такий хороший бренд, як його рекламують. Говорю з власного досвіду, купувала багато засобів від нього, аби якось довести до ладу речі після нашої ’миколаївської води’
Мені теж дія Денкміту більше сподобалась, ніж кисневих порошків. Купувала різні, і ’правильні’ німецькі, не розсипані по пакетикам, а типу розсипані з промислових ємкостей, які беруть проф.химчистки, і пакетовані звичайні з єви-простору, і активувала кип´ятком, і замочувала там на ніч, але все до одного місця - білі рушники і футболки сіруваті і жовтуваті все одно від нашої ´харківської води´. Трохи вибілились шкарпетки, але не так шоб сяяли білизною
автор Обижулька • 25 апреля 2025
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Сохранить белый цвет. Неужели это непонятно
Ну так написано для відновлення, а не для збереження білого
Чучело-Мяучело• 25 апреля 2025
Ответ дляТану на сонці
Ви не дочитали, чи не так зрозуміли. Як раз Денкміт вважаю розпіареним і безрезультатним!
13чудоСВЕТА• 26 апреля 2025
Ответ дляЧучело-Мяучело
Ви прали порошком для білого денкміт, щоб таке писати?
Чучело-Мяучело• 28 апреля 2025
Ответ для13чудоСВЕТА
Я купувала і користувалась багатьма різними засобами від денкміт, щоб ТАКЕ ПИСАТИ!
13чудоСВЕТА• 28 апреля 2025
Ответ дляЧучело-Мяучело
Тема про порошок.
Саме денкміт для білого, найкращий порошок. Це знають всі.
Або ви прати не вмієте або пралка у вас погана.
Чучело-Мяучело• 28 апреля 2025
Ответ для13чудоСВЕТА
Тема про порошок.
Не судіть по собі і ваша реклама денкміту не продуктивна. Так погано продається? )))
НІЧОГО ОСОБЛИВОГО в денкміті немає!
Купую звичайний кисневий порошок (німецький) в рази дешевше, а результат супер. Якщо ви не вмієте прати, то це ваші особисті проблеми. Вчиться
13чудоСВЕТА• 28 апреля 2025
Ответ дляЧучело-Мяучело
НІЧОГО ОСОБЛИВОГО в денкміті немає!
Ну хто ж вам винен, що для вас пральний порошок дорого.
І прати ви не вмієте.
Виварюйте і надалі в відрах
Чучело-Мяучело• 28 апреля 2025
Ответ для13чудоСВЕТА
І прати ви не вмієте.
Виварюйте і надалі в відрах
У вас мабуть трошки бо ви ні то читати не вмієте, ні то бачите інопланетян. Закусуйте хоча б
13чудоСВЕТА• 28 апреля 2025
Ответ дляЧучело-Мяучело
ваша реклама кисневого не продуктивна. Так погано продається? )))
Виварюйте в господарському милі, буде дешево і на закуску залишиться
Чучело-Мяучело• 29 апреля 2025
Ответ для13чудоСВЕТА
Лікарі вже безсилі?
13чудоСВЕТА• 29 апреля 2025
Ответ дляЧучело-Мяучело
Лікарі вже безсилі?
То випийте кисневого порошку, німецького виробництва