Є думка що із особистою неприязню. Тобто по ідеі Путін би хотів, щоб був інший президент, а бажано взагалі маріонеточний. Тоді путін мав би хотіти, щоб все ж таки відбулися вибори. А своїм затягуванням війни - він ці самі вибори і відтягує. Адже захопити Україну можна військовим шляхом (що у путіна не виходить), а можна політичним - дати наприклад провести вибори (умовно: вдавати о війна всьо), і прорекламувати такого-то кандидата. Вони гарно знають різні методики як зробити так, щоб голосували за того, кого їм там треба. Військового шляху до припинення війни - нема. Путін зараз милиться атакувати ще когось-десь. А хто буде тримати окуповані територіі - ну якщо армію рф відправлять ще кудись? Вони ж нам не будуть за просто так нічого звільняти. А де він людей набере і для України, і доя тих, на кого ще він зібрався напасти? Чого він голову морочить? Стостовно своєї любимої росіі - він вже мав би прекрасно зрозуміти, що йому ніхто нічого зробити не здатний. Якщо таки просто хоче нас всіх убить - то він діє так, що вбивати нас буде поштучно і дорогущими ракетами - і убивши так 10% - зплишиться без своїх ракет попросту. ЩО він хоче-то??
Ответ дляВалькірія
фсб провело класичну операцію ’Буратіно’. в Омані про все домовились. зелені розмінували Чонгар, закрили ракетні програми, попризначали зрадників в сбу. рашисти взяли парадну форму і пішли брати київ за три дні.
але потім щось пішло не так.
і хто ж тримає головного зеленого буратіну за яйка?
Ответ длягаллея
яке нам діло до його бажань.? хатеть - нивредна
Пряме діло, як це? Складається враженя що один напав сам не зна для чого; другий мав би пятувати країну, а займається пошуком собзників, яким пофіг що тут; треті возбухають на обранця громадян сша, бо він винуваиий що путін нас убиває, а путін в той час сам не знає шо він хоче. Як сказано вище.
Що відбувається?
Ответ дляTeonaa
Що відбувається?
відбувається те, що й було задумано...роздирають Україну на шматки
Ответ дляВалькірія
але потім щось пішло не так.
Ну тоді зеленський має шукати шлях, як таки дозлити країну до кінця (зливати)
Ответ дляTeonaa
Я думаю, что Зеленский руководствуется прежде всего своими интересами, как и каждый из предыдущих президентов. Выжмет все что можно, а потом поедет доживать куда-нибудь на Мальдивы.
Ответ длягаллея
бо все вирішили без України. а ми даємо отпір..як можемо
Ну як ми можемо! Згорнули програми. Оно інтервью слухала, ціпка моторна журналістка брала у Єрмака. Ставить пряме пииання - що з ракетами. Да, да, будуть потужні ракети. Вона каже що анонсували 1000 одиниць в 2024. Де вони, мол.
Несе завчені фрази про конституцію, боротьбу з ворогом і про те як воно МАЄ бути, а не про те як воно Є.
Стрекоза любви• 25 апреля в 11:33
Ви ставите питання і одразу сама даєте відповіді.
Особиста неприязнь буде до будь-якого минулого/теперішнього/майбутнього президента, який буде керуватися інтересами збереження України, як Держави.
Веточка сакуры67• 25 апреля в 11:33
Ответ дляTeonaa
Що відбувається?
Путин просто маньяк. Маньяк у власти, ему просто нравится убивать и он это может. Почему нет? Если он может себе это позволить.