begovelik• 25 апреля в 20:05
Если я не успею, то Украина будет представлена на уровне главы МИД и первой леди
Зеленский о поездке на прощание с Папой Римским: Если я не успею, то Украина будет представлена на уровне главы МИД и первой леди Источник:
Президент Владимир Зеленский заявил, что Украине важно присутствовать на прощании с Папой Римским Франциском. По словам президента, если он не сможет лично посетить церемонию прощания с главой Католической церкви, то страну представят министр иностранных дел и первая леди.
А шо такое? Почему мы передумали ехать? Там ведь будет дядя Трамп.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 25 апреля в 20:07
Он же не железный.
в Африку едь к людоеду, на похороны едь к сомнительному папе.
Касабланка8888• 25 апреля в 20:22
Ответ дляbegovelik
Меня больше беспокоит, почему первый сир не хочет туда
Щоб не змусили закінчити війну.
Скажена Бджілка• 25 апреля в 20:26
Ответ дляbegovelik
Поэтому не успеет? Оттуда на лошадях на похороны Папы едет?
на ослах
Mrs.Ochmonek• 25 апреля в 22:27
Ответ дляSweet_angel
Первая леди хочет на шоппинг в Италию
А їх хтось забороняє туди їздити без відвідин похорону? Вона ж не колишня лєдя Марина, забита , яка без дозволу пєті і кроку не ступить
Mrs.Ochmonek• 25 апреля в 22:29
Ответ для-sofi-
Ой какая честь. А шо он сделал шоб люды не гыблы?
Может пво раставил, или за 4 года свои ракеты итп начал делать?
Только булки свои катает.
Так, і пво розставив за 3 роки ( якого все одно не достатньо), і свої ракети почав робити. Вам не доповіли ваші пропагандон?
Ответ дляMrs.Ochmonek
Справжнє питання — чому Зеленський почав розставляти ППО та розробляти ракети лише через три роки після початку війни? Це абсолютно неприпустимо, що в 2022 році, коли Росія вже вторглася в Україну, ми все ще не мали належного захисту. Три роки на розставлення ППО — це просто катастрофа для держави, яка веде війну за своє існування. Якщо б Зеленський не вдався до спроб приховати свої провали під „патріотичними реляціями“, ми б побачили, як країна абсолютно не була готова до агресії. Де були його «плани» та «захист» до цього моменту?
Що стосується розробки ракет, то це взагалі смішно! Ракети — це не те, що починається робити тоді, коли ворог вже стоїть на твоїх порогах. Це мала бути частина стратегічного плану ще за мирних часів. Тепер, коли війна вже в розпалі, Зеленський намагається виправдати своє бездіяльне керівництво та пусті обіцянки розробкою чогось, що мало б бути готове ще до війни! І ще ці „героїчні“ заяви про власні ракети — це не більше ніж спроба виправдати повний провал у плануванні та недостатню підготовленість до війни.
А щодо пропаганди — це взагалі окрема тема. Зеленський вже давно перетворився на піар-менеджера, що продає війни та перемоги, але де конкретні результати? Скільки ще разів будемо слухати про „героїзм“ та „перемоги“, коли насправді ми продовжуємо жити у стані повної відсутності належної оборонної інфраструктури? Його влада перетворилася на нескінченний серіал, де кожен етап — це спроба прикрити свої провали черговою обіцянкою чи гучною заявою.
Mrs.Ochmonek• 25 апреля в 23:04
Ответ дляbegovelik
Справжнє питання: а де ж він мав взяти ті ППО в 2022, якщо і на зараз їх надали дуже мало і відмовляються продавати , ті 10 додаткових, які він просить продати за гроші?
Вам би чарівника якогось, бо вірите в казки
Ответ дляMrs.Ochmonek
Це не просто питання того, де брати ППО, а питання того, чому до війни Україна не мала достатньої кількості таких систем. Чому Зеленський та його уряд не працювали над посиленням оборони, коли загроза стала очевидною ще до 2022 року? Не варто прикриватися відмовами міжнародних партнерів або обмеженими поставками як виправданням. Якщо б Зеленський був справжнім лідером, він би почав будувати відносини з країнами-партнерами та забезпечувати Україну необхідними системами задовго до війни.
Те, що зараз ми змушені просити про допомогу, свідчить про провал в управлінні і про відсутність стратегічного планування. Ось так і виглядає ситуація, коли країна не була готова до війни — ми просимо про допомогу замість того, щоб мати необхідні ресурси у власному арсеналі.
А щодо чарівників — якщо б Зеленський не зосередився на порожніх обіцянках і публічних виступах, а почав би готувати країну до війни, можливо, ми б не потрапили в таку ситуацію. Потрібно не вірити в казки, а діяти конкретно і відповідально, а не покладатися на допомогу інших, коли твої власні дії залишаються на рівні порожніх слів.
Mrs.Ochmonek• 27 апреля в 13:03
Ответ для-sofi-
А зачем он начал делать ракеты, если на выборах обещал остановить войну любыми способами?
Тому що ракети - це єдине, що може врешті зупинити пуйла. Вмовляння і поступки - мінські і тд - не допомагають проти агресивного сусіда