begovelik• 27 апреля 2025

Вони не розводяться

inresta• 27 апреля 2025
герб поразительно четко виден с такого расстояния.
понятно что фотошоп
Natka A.• 27 апреля 2025
Нет!
Раздел брака и раздел имущества - два разных процесса.
А вам зе-изберателям все неймется))) да?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 27 апреля 2025
что с нами делает время?)) вот с ней
Наташа_32• 27 апреля 2025
Вони ховають свої статки.
Бо відчувають, що незабаром може прийти всьму повний кінець.
Самому йому вивезти з України нічого не дадуть. А ось Марині, оооо!!!
Клементина• 27 апреля 2025
Ответ дляNatka A.
Нет!
А то!
Перекличка Зе-банутых!
чаревна• 27 апреля 2025
Ну слава Богу, а то деток жалко
Trye• 27 апреля 2025
Между прочим очень умно он под санкциями она типа требует раздел и получает свою половину)))
mymoly• 27 апреля 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
что с нами делает время?)) вот с ней
Я не знаю шо з неї робить час, але фігура норм. На цьому фото
Natal_ka91• 27 апреля 2025
І коню зрозуміло, що рятують майно, зароблене непосильною працею
Natal_ka91• 27 апреля 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
что с нами делает время?)) вот с ней
А що з нею не так? Нормально виглядає в 63 роки
mymoly• 27 апреля 2025
Ответ дляNatal_ka91
63 роки
Trye• 27 апреля 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
что с нами делает время?)) вот с ней
Да, да . Года идут а ’Лікарню майбутньго’’ Маринка так и не достроила ) какой приняла такой и бросила. Главное фонд открыть и баблишка в него нарубить
Elena_Kiev_Solomenskiy• 27 апреля 2025
Ответ дляNatal_ka91
лицо вы не видели наверное. перекроили жутко.
Аноним ФЕЯ• 27 апреля 2025
У свій час гейтси теж розлучилися, щоб платити менші податки і прокручувати схематози. Це звичайна практика людей яким є що втрачати.
Я не прихильник петра, так само як і зеленого. хіба що заздрю, що їм доступні такі відверті фінансові маніпуляції, а простих українців банять за лишню тисячу на карті.
Marinamariana• 27 апреля 2025
Хорошая пара . Мое они нравятся
Marinamariana• 27 апреля 2025
Зеленский с женой тоже хорошая пара
Басина• 27 апреля 2025
Ответ дляTrye
А чому вона мала її добудовувати? Це проект Катерини Ющенко. Марина і Петро Порошенко займались розвитком Охматдиту.
Басина• 27 апреля 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
Ви хоч цікавились, для чого це робиться? Їм кошти потрібні, щоб оплачувати допомогу на фронт.
Аноним ФЕЯ• 27 апреля 2025
Ответ дляБасина
Я розумію, що на фронт, але будьмо відвертими, без ненависті до порошенка чи когось іншого, це також щоб вбрегти фінанси сім’ї, які були нажиті за життя. Так робили і роблять всі.
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 27 апреля 2025
Слава Богу, так переживала за них і їхні статки
vinika• 27 апреля 2025
Ответ дляTrye
А он такой, с барского плеча, та забирайте все, мне для маринки ниче не жалко
автор begovelik • 27 апреля 2025
Ответ дляБасина
Не треба прикривати фінансові махінації фронтом. Якщо в них дійсно така благородна мета, нехай відкрито показують фінансові звіти, а не оформляють фіктивні розлучення для оптимізації податків. Люди, які щиро допомагають армії, роблять це прозоро, а не через мутні схеми. Не треба робити з них святих — у великі гроші завжди вплетені великі інтереси.
Ирина_Б_• 27 апреля 2025
вообще пофиг
ona3233• 27 апреля 2025
Ответ дляinresta
понятно что фотошоп
Это кулон металлический, поэтому так выделяется на черном цвете футболки.
У меня тоже такой есть.
Басина• 27 апреля 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
Я б теж намагалась вберегти статки від незаконних санкцій
Басина• 27 апреля 2025
Ответ дляbegovelik
Так вони відкрито і показують. Просто треба мати бажання побачити, а не ляпати язиком шопопало.
Aksinia 111• 27 апреля 2025
Ответ дляБасина
’Цена иска составляет 17,103 млрд грн’
Всё для фронта?
Басина• 27 апреля 2025
Ответ дляAksinia 111
’Цена иска составляет 17,103 млрд грн’
Всё для фронта?
Не все. Але багато. І не тільки для фронту. Ви просто мало собі уявляєте, яку допомогу вони надавали і зараз не можуть надати через незаконні санкції зеленої шмарклі.
Svetrise• 27 апреля 2025
какие ж противоречивые чувства, когда я смотрю на них..
вроде картинка красивая, а вот всмотреться.. и все не то.
не настоящее. пп очень хочет быть всем хорошим, но..
я однозначно не проголосую за него.
Mrs.Ochmonek• 27 апреля 2025
Ответ дляНаташа_32
Вони ховають свої статки.
Він за останні три місяці вивів декілька мільярдів грн