З горіха зерня• 25 апреля 2025
В кого маленькі діти плачуть, коли чують поряд плач іншої дитини?
З горіха зерня
• 25 апреля 2025
Ответ дляРаспутница
Та багато у кого, називається «за компанію»
Дякую вам.Бо читаю що то є Рас.Дуже турбуюся. Ви маєте досвід чи просто так собі подумали?
З горіха зерня
• 25 апреля 2025
Ответ дляСкользкая
Для підтримки?) Шкода стає інших малюків, і теж голосить з жалю)
А якщо плаче дитина 1,5 р.? Вона розумію чого плаче? чи шо то таке?
Диверсификация• 25 апреля 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
А це єдине, що вас турбує в поведінці дитини?
Скользкая• 25 апреля 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Звісно, чого їй не розуміти? Ну є такі чутливі дітки. Така в них тонка псіхіка. Мій син , як хто голосив підходиві гладив, навіть у рік, то вже ж розумів, що треба пожаліти. То він підійде, погладить, ще і поцілує)))) Діти замовкали чесно кажучі, в шоці були)))) а хтось за компанію голосив, може теж жалко було, того хто плаче, але не знали, що робити.
Распутница• 25 апреля 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
І мої бувало плакали і інших бачила. Діагноз по одному моменту не треба ставити, там треба букет симптомів
Скользкая• 25 апреля 2025
Автор, у вас чутлива дитинка з тонкою душевною організацією. Таким діткам треба показувати любов і все гарне, що є в світі. Звертати увагу, які гарні квіти, або красива машина і тд. І щоб ніде не стикалась с агресією. Бачила гарні відносини між людьми, що як плачуть, треба пожаліти і посміхнутися, що все ок, нічого страшного. Це не я раджу, а повторюю слова знайомого лікаря. Він радив це моїй племінниці, дуже в неї раніма душа була, зараз нормально все. На спорт віддали , все наладилось. Теж порада лікаря. Неагресивний спорт.
З горіха зерня
• 25 апреля 2025
Ответ дляДиверсификация
Говорить багато всього і все розуміє. Вказівний жест є. Знає всі тварини кольори , все знає .А от на ім’я не відкликається.
З горіха зерня
• 25 апреля 2025
Ответ дляСкользкая
Дякую вам.
Ксерокопия ночи• 25 апреля 2025
Это же хорошо, если плачет, значит есть эмпатия, чувство коллектива. Плохо, когда наоборот.