Там-тарарам• 25 апреля в 23:33
Я нікчема, а півжиття прожито.
Всі навколо амбіційні, заробляють, досягають, нічого не бояться, я нічого не вмію, всього боюсь, тупа і з´їдаю себе морально через це.
Наездница• 25 апреля в 23:35
Ой Посмотрите на трампа он что умный тупой как Пробка И шо ? Побольше уверенности
НеГолосую• 25 апреля в 23:35
Ответ дляНаездница
Особенно на вашем фоне
Там-тарарам
• 25 апреля в 23:38
В тому то і справа, я порівнюю себе з знайомими, ровесниками, вони всі такі молодці.
Наездница• 25 апреля в 23:38
Ответ дляНеГолосую
Особенно на вашем фоне
Ну я про это и говорю что на моём фоне Трамп тупой как пробка.
Ну ниче се• 25 апреля в 23:39
Ответ дляТам-тарарам
Вам 40?
НеГолосую• 25 апреля в 23:39
Ответ дляНаездница
Та мы все так и поняли. Вопрос в том как ему теперь с этим жить?
Марс атакует• 25 апреля в 23:42
Ответ дляТам-тарарам
Трохи менше.
У вас криза середнього віку, переоцінка цінностей. Всі пепедивають цей період ви такоє його переживете. У мене він був з 29 до 34. Довго, болісно, але результативно для мене
Там-тарарам
• 25 апреля в 23:44
Ответ дляМарс атакует
Криза справжня буде в 40, якщо нічого не зміниться, я навіть не знаю з чого почати, так, легше просто себе жаліти і скаржитися, що така напевно доля.
Наездница• 25 апреля в 23:45
Ответ дляНеГолосую
Нет такого вопроса. Жить ему осталось считанные годы в лучшем случае
Там-тарарам
• 25 апреля в 23:45
Ответ дляКудряшка Сью
Автор, у Вас, может депрессия?
Так, депресія слідство, а причина в заголовку.
4есотка• 25 апреля в 23:45
Якась погана з Вас нікчема, якщо писати можете без помилок
та розділові знаки по ділу вставляєте .
Кнопус• 25 апреля в 23:46
Ответ дляТам-тарарам
Автор, посмотрите в ютубе ролики на тему «аутоагрессия», штук 10-20 разных, от разных авторов.
Поверьте: знания открывают глаза. Найдете хотя бы 1-2 умных мысли в тех видео - и жизнь легче будет. Проверено на себе.
Наездница• 25 апреля в 23:47
Ответ дляТам-тарарам
Йоптвайу извините за мой французский. Я в 36 замуж вышла второй раз и дочку родила.
Так хватит ныть. Давайте по обычной схеме завтра идёте делать новую причёску покупаете красивое платьишко и идёте всё это выгуливать в люди
НеГолосую• 25 апреля в 23:47
Ответ дляНаездница
Как скажете. Бедный Донни
Там-тарарам
• 25 апреля в 23:47
Ответ дляОтчебучкина
А в особистому житті що?
Заміжня, турбує відсутність особистих досягнень.
Наездница• 25 апреля в 23:48
Ответ дляНеГолосую
Как скажете. Бедный Донни
Ну то что он не бедный это точно
Кнопус• 25 апреля в 23:48
Ответ дляТам-тарарам
А план досягнень у вас є? Як розвивати себе , знаєте?
Зараз ви працюєте? Дохід власний є?