Там-тарарам• 25 апреля в 23:33

Я нікчема, а півжиття прожито.

Всі навколо амбіційні, заробляють, досягають, нічого не бояться, я нічого не вмію, всього боюсь, тупа і з´їдаю себе морально через це.
НеГолосую• 25 апреля в 23:48
Ответ дляНаездница
Ну то что он не бедный это точно
Значит есть надежда на лучшее
Марс атакует• 25 апреля в 23:49
Ответ дляТам-тарарам
Криза справжня буде в 40, якщо нічого не зміниться, я навіть не знаю з чого почати, так, легше просто себе жаліти і скаржитися, що така напевно доля.
В 40 у мене все було зашибісь і все їхало так як треба! Просто ви проснулись в 37 , до цього ви спали і все було ок. Я проснулась значно раніше і в 37 це були мої найкращі роки.
Вам потрібно починати робити зміни. Якщо нічого не робити, будете самі себе ще більше в депресію заганяти.
автор Там-тарарам • 25 апреля в 23:49
Ответ для4есотка
Якась погана з Вас нікчема, якщо писати можете без помилок
та розділові знаки по ділу вставляєте .
Сумнівне досягнення, так, а гарно балакаю, на цьому все😄
Наездница• 25 апреля в 23:49
Ответ дляТам-тарарам
Заміжня, турбує відсутність особистих досягнень.
Интересно.. а чего вдруг про достижения начали думать ?
4есотка• 25 апреля в 23:50
Ответ дляТам-тарарам
Не вірю. Ви можете більше -просто не хочете або боїтеся
автор Там-тарарам • 25 апреля в 23:50
Ответ дляКнопус
А план досягнень у вас є? Як розвивати себе , знаєте?

Зараз ви працюєте? Дохід власний є?
Ні
Марс атакует• 25 апреля в 23:51
Ответ для4есотка
та розділові знаки по ділу вставляєте .
Грамонтність та реалізованність в житті, це різні речі. Автора криє від того, що вона нереалізована до цього часу. А її оточуюче середовище, всі реалізувались. На фоні них, автор депресує.
Кнопус• 25 апреля в 23:51
Ответ дляТам-тарарам
Язик підвішений мати - це непоганий старт, база.

Доповніть потихеньку це якимись іншими навичками. І все буде добре. Ви трєвожна людина - є таке? Тривожність потроху також треба знижувати. А для цього - вкладати вашу святу енергію у корисні справи які б давали вам вихлоп
Кнопус• 25 апреля в 23:52
Ответ дляТам-тарарам
Ні
Як - ні ? Душа до чогось лежить? Чого хочеться? У якій сфері хочете себе реалізувати? Що саме хочете робити? Пропишіть це сама собі на аркуші . А потім - поставте проміжні цілі
4есотка• 25 апреля в 23:53
Ответ дляМарс атакует
Так, я розумію про що мова. Чарівний пендень з порадниці в даному випадку навряд чи спрацює
автор Там-тарарам • 25 апреля в 23:53
Ответ дляНаездница
Та я нию вже 10 років, живу тихенько в зоні комфорту і носа далі не сую.
автор Там-тарарам • 25 апреля в 23:53
Ответ дляМарс атакует
💯
Марс атакует• 25 апреля в 23:54
Ответ для4есотка
Звісно не спрацює. Автор пише, що 10 років ниє і нічого не робить. Напевно, їй тут хочеться щось почути класне про себе.
Наездница• 25 апреля в 23:54
Ответ дляТам-тарарам
Мечта любого человека)]
Пасти Ла• 25 апреля в 23:55
Ответ дляНезнакомлюся
Если вы это понимаете, значит уже не тупая. Думайте.
А я тупая и просто человек и всё, меня всё устраивает
автор Там-тарарам • 25 апреля в 23:56
Ответ дляМарс атакует
Скоріше, що я не одна така.
Пасти Ла• 25 апреля в 23:56
Ответ дляМарс атакует
У вас криза середнього віку, переоцінка цінностей. Всі пепедивають цей період ви такоє його переживете. У мене він був з 29 до 34. Довго, болісно, але результативно для мене
Мне 41 и ничего я не переоцениваю
Кнопус• 25 апреля в 23:57
Ответ дляТам-тарарам
Хто вас забезпечує аби ви весь час нили?
Ви не працюєте?
Наездница• 25 апреля в 23:58
Ответ дляТам-тарарам
Грязный оборванный негр (Н) валяется под кокосовой пальмой. Мимо идет белый бизнесмен (Б)- костюм, галстук, кейс, на морде - преданность Американской мечте. Смотрит он на негра, не может вынести такой картины и говорит:
Б: Ну что же ты тут так лежишь? Погляди, у тебя над головой растут кокосы.
Вот залез бы ты на пальму, нарвал кокосов, пошел бы на рынок и продал, денег бы заработал...
Н (приоткрывая один глаз): А на фига?
Б: Ну как на фига?! Заработаешь денег, купишь себе тачечку, и в следующий раз привезешь на рынок уже много кокосов!
Н: А на фига?
Б: Ну как же! Если ты будешь каждый день возить кокосы на рынок, то в конце концов ты сможешь купить себе грузовик, и привезешь на рынок уже совсем много кокосов!
Н: Да на фига???
Б: Ну слушай, если ты будешь постоянно продавать кокосы на этом рынке, то у тебя будет свой бизнес, понимаешь? У тебя будет бизнес, ты будешь босс, и тогда уже другие люди будут на тебя работать, а ты будешь лежать и ничего не делать!!!
Н: А я чем занимаюсь?
Марс атакует• 25 апреля в 23:59
Ответ дляПасти Ла
Мне 41 и ничего я не переоцениваю
Так це ж класно, що у вас все добре. Чудово , що ви живете в балансі з собою. А в цій темі ми обноворюємо автора, а не вас!
автор Там-тарарам • 25 апреля в 23:59
Ответ дляНаездница
Мечта любого человека)]
Ні, рух-це життя.
#Пойду_кгадалке• 26 апреля в 00:01
Ответ дляНаездница
Ой Посмотрите на трампа он что умный тупой как Пробка И шо ? Побольше уверенности
І Трамп, і Бідон не дурні, інакше б не стали тим ким стали. Інша справа, що вік нікого не шкодує.
автор Там-тарарам • 26 апреля в 00:04
Ответ дляПасти Ла
Мне 41 и ничего я не переоцениваю
Ну якісь досягнення у вас же є?
Наездница• 26 апреля в 00:04
Ответ для#Пойду_кгадалке
Бидон - да. Ця квола шмаркля вміє плести інтриги
ВыФсеВрете• 26 апреля в 00:18
Чого саме вам би хотілося? Чого не вистачає найбільше, як вам здається?
Коко Шанель• 26 апреля в 01:18
Зато можно найти мужа обеспеченного и успешного
Кундалина• 26 апреля в 01:58
Ответ дляТам-тарарам
В тому то і справа, я порівнюю себе з знайомими, ровесниками, вони всі такі молодці.
Всегда найдется кто-то умнее, кто-то проворнее, красивее и т.п. поэтому единственное с чем нужно сравнивать -это себя сегодняшнюю с собой вчерашней,. делая выводы каких успехов добились и похвалить себя за то что сегодня стали лучше чем вчера.
Майская киска• 26 апреля в 08:42
Я свідомо вибрала «тихо відсидітись» в цьому житті
Коли працювала так були і успіхи, я швидка митка але це все і люди погано впливають на мій стан, амбіцій ніколи не було
По вашому я теж тоді нікчема)
По моєму я зберігаю «себе»
неДоПриличий• 26 апреля в 09:11
Ответ дляТам-тарарам
Суйте на консультации к психологу. Сами похоже не выберетесь
Пасти Ла• 26 апреля в 09:32
Ответ дляТам-тарарам
Ну якісь досягнення у вас же є?
Немає, мені і не треба