БезВзяток• 26 апреля 2025
Звідки могла взятися моль?
Як вивести моль, в крупах точно немає.
Я такая - жду трамвая• 26 апреля 2025
Ответ дляReintTycha
Як і ’стакан: слово
Яке є цілком прийнятне в укр мові.
Ви ж не кажете паперова шклянка для капучіно
Яке є цілком прийнятне в укр мові.
Я говорю бумажный стаканчик 😉
Перша скрипка• 26 апреля 2025
Ответ дляПекельнi Борошна
В мене в грецьких горіхах.
Точніше - я їх купила з міллю.
Купила начеб то нормальні. Але не їла. Лежав пакунок пару тижнів. Почала літати міль.
Я почала шукати звідки вона взялася. Знайшла пакет з горіхами, а там вже месиво.
Точніше - я їх купила з міллю.
я всі горіхи і крупи пропускаю через СВЧ на 1 хв - все живе мре.
Перша скрипка• 26 апреля 2025
Ответ дляReintTycha
У мене та к,,,а книги агати переточила
о, точно, в книгах на клею знаходили яйця. але реально будь-де можуть бути.
Пекельнi Борошна• 26 апреля 2025
Ответ дляПерша скрипка
Цікаво!
А на якій потужності? 100%?
Перша скрипка• 26 апреля 2025
Ответ дляПекельнi Борошна
Цікаво!
А на якій потужності? 100%?
так, на 100% але порціями десь по 200-300 гр, з досвідом вже видно, як не спалити.
але це єдине, що дійсно надійне - все прогріти і в скляні банки.
Перша скрипка• 26 апреля 2025
Молі летять з дубів і каштанів, і вміють через москітну сітку залізти.
Крім того, можуть бути в килимах тисячами, бачила таке якось в Карпатах.
БезВзяток
• 26 апреля 2025
Ответ дляПерша скрипка
З вікна багато дерев, поле, окраїна Києва.