Добродійка• 26 апреля 2025
Овсянка полезна на завтрак? Вы едите? Как готовите её?
Читала у кого инсулинорезистентность тому её нельзя. Это правда?
долой_лама• 26 апреля 2025
В мене була інсуоінорезистентність , їла овсянку на сніданок , коли з нею боролася
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 26 апреля 2025
Так
Але з добавками, клітковини і білку.
Я кидаю морожені ягоди, насіння, висівки, інколи запечений гарбуз, насіння коноплі пророщене, тоді і їсти не будете хотіти. Бо просто швидка овсянка то пусті вуглеводи.
Краще замочувати крупу, перловку, довгі вуглеводи - вони все з клітковиною., частинками оболонки
Але з добавками, клітковини і білку.
Котогосподиня• 26 апреля 2025
Ні, для мене краще зелена гречка. Щодо вівсянки, то корисні цільні зерна її або плющена, коротше та, яка довго-предовго вариться, не 5 хвилин.
Stepa_nida• 26 апреля 2025
Я особисто проти чисто вуглеводних сніданків (швидко повертається голод). Хоча сама вівсянка - у формі крупи чи плющеного зерна мені подобається в поєднанні з сиром.
Інколи, для різноманітності, використовую вівсяне цільнозернове борошно або плющене зерно для приготування більш білкових страв, наприклад шпинатних млинців або ’overnight oats’ з високобілковим йогуртом.
Тролю як можу• 26 апреля 2025
Я люблю иногда овсянку залить кипятком, добавить раст масла немного и есть вприкуску с квашеной капустой. Не знаю, почему так, но раз в месяц так ем и кайфую)
Неваляшкина• 26 апреля 2025
Едим всей семьёй, просто обычную плющенную заваренную кипятком, но добавляем лен, чиа и тп+ изюм, ягоды
Треба підробіток• 26 апреля 2025
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Я ее не наедаюсь вообще, через 15 мин опять хочется есть
+100
Тётушка Лошадь• 26 апреля 2025
Це швидкі вуглеводи, мені тренер її взагалі не рекомендує, коли треба худнути, при інсулінорезистентності тим паче
Оно само купилось• 26 апреля 2025
Сама не люблю, но дочке даю на завтрак. Особенно перед соревнованиями. Тогда и сил больше, и соображает лучше. Но не саму по себе овсянку. С яишницей или вареным яйцом, с мясом каки-то или хамоном, салатом. Ну или с фруктами.
Варю ту,которая долго готовится, когда свалится туда кусочек сливочного масла.
Майская киска• 26 апреля 2025
Любимый завтрак моего сына: варю овсянку, солю и кусочек сливочного масла туда, омлет,чай и 2 бутера с маслом и сыром. говорит кайф) но не всегда есть время так готовить
Самая СоветЧиваЯ• 26 апреля 2025
Овсянку люблю. С бананом вкусно.
Или овсяноблин. Сладкий: шоколад + банан.
Соленый: сыр, грудка, помидор, зелень.
П´яна вишня• 26 апреля 2025
Варю пластівці 5 хв,сіль,цукор,олія виноградна в кінці. Переливаю в чашку і долаю морожену малину. Ще два яйця і кава з цукеркою.
Я супер-пупер• 26 апреля 2025
Я люблю вівсянку на сніданок. Купую цільнозернову. З ложкою джему, насінням і додатками ягід чи фруктів по сезону. Плюс цільнозернова канапка з маслом і сиром, деколи яйце. Тобто обов´язково додатки жиру і білка, тоді ситно
Мамин тріль• 26 апреля 2025
Иногда раз в несколько месяцев покупаю готовую типа аха, разбавляю молоком, хочется. Но через полтора часа я уже голодная. Пробовала завтрак с овсянки на воде, вареное(жареное) яйцо, овощи, ветчина - вообще не в тему та овсянка.
Моя сестра двоюродная регулярно ест овсянку на завтрак, с сыром, овощами, сосисками, яйцами.
Мира всем• 26 апреля 2025
Ответ дляВинник
Правда .В мене від неї шалене почуття голоду, печія та срачка
У мене лише шалений голод після вівсянки, через годину після того, як її з´їм.
Навіть манка не так сильно апетит викликає.
Дело было давно• 26 апреля 2025
Не знаю. Я не ем, только муж. Варю на молоке, потом тру туда шоколад, кидаю клубнику и киви. У мужа предиабет.
Винник• 27 апреля 2025
Ответ дляМира всем
Саме так, правильно відмітили
Я тертий жук• 30 апреля 2025
Ответ дляКотогосподиня
Але ж зелена гречка не смачна:((
Я тертий жук• 30 апреля 2025
Але ж овсянка краше на сніданок, ніж бутерброд з ковбасою
Я додаю ізюм, зерна чіа або льону, горіхи грецькі. Якщо знаю, що поїм не скоро, то бутерброд ще з сиром, або варю на молоці, тоді вона ситна.
Котогосподиня• 30 апреля 2025
Ответ дляЯ тертий жук
Але ж зелена гречка не смачна:((
Мені смачна. Я її на ніч замочую, щоб не було піни під час готування, додаю сіль, вершкове масло після того, як зняла з вогню і їм небагато, і ніколи у моноваріанті, обов´язково з якимсь салатом та яйцями. Якщо веганський варіант, - то з горіхами, насінням, какао маслом, ягодами.