«Для перемоги потрібна тотальна мобілізація. Повне переведення країни на військові рейки. За відмову людей йти на фронт треба репресувати людей. Нам потрібно забути за права та свободи людей», - руснява консерва Корчинський
«светлое будущее»
Держава для Людини, а не Людина для держави. Повага до людської гідності повинна стати основним принципом у діяльності держави.
Реформи мають позитивно відображатися на кожній Людині, а не на десятьох сім’ях.
Будемо жити в такої Україні..Україна своєї мріі)
Україну, де стріляють лише салюти на весіллях та днях народження.
Україну, де відкрити бізнес можна за годину, отримати закордонний паспорт — за 15 хвилин, а проголосувати на виборах – за одну секунду, в Інтернеті.
Де немає оголошень «Робота в Польщі». А в Польщі є оголошення «Робота в Україні».
Де в молодої сім’ї є один клопіт — обрати квартиру в місті чи заміський будинок.
Де лікарі та вчителі отримують реальну заробітну плату, а корупціонери — реальні строки.
Де недоторканими є Карпатські ліси, а не депутати.
Де бабця отримує гідну пенсію, а не інфаркт від рахунку за комуналку.
Де підставою призначення на посаду є розум, освіта, талант і совість, а не те, що разом хрестили дітей.
Де дороги є, а дурнів — немає.
Це — Україна реальної та здійсненної мрії. Україна найближчого майбутнього.
Україна, в яку повертаються.
Україна, якою ми будемо пишатися та цінувати, а решта — знати і поважати.
Україна, з якої не поїдуть наші діти.
Де дороги є, а дурнів — немає.
Україна, в яку повертаються.
Україна, з якої не поїдуть наші діти.
Ответ дляМаксим-b44a
Корчинський кацап і друг Дугіна то нехай іде в одне місце
Арестовича туда пошліть.
Корчинський і його батальон Братство гарно мочить москалів.Четвірка легендарних розвідників-диверсантів саме Корчинського.
Унікальні кадри розвідки боєм бійців батальйону БРАТСТВО
Саме вони чинили ’бавовну’! У Києві попрощались одразу із чотирма героями
нинель 1919• 26 апреля в 10:06
Ответ дляDaimyo
У Корчинского совсем кукуха поехала.
Что он решил решать за всех людей.
а зеля лучше? тоже закрыл границы и сделал клетку с насильной могилизацией мальчишек всех увозят из-за его придури
Ответ дляРеверанс
Він з своїм батальоном мочить москалів.Має повне право на власну думку.
Ну це не означає що він має чекати що цю думку задовільнять.
От хай хоча б країна «перейде на ті рейки», бо вже заколупали людей ложить штабелями. Мобілізація йде безперервно і давно. Де люди? Ну то хай мовчки думку свою б думав. Втратити ще людей ЩЕ - то немає сенсу в обороні! Бо коли нема українців - кацап все таки зайде! І візьме. Все що схоче. Невже це так важко зрозуміти?!