Фрикаделька• 26 апреля в 10:03
Где в Киеве удалить родинки радионожом?
Гугл есть, хотелось бы услышать рекомендации. Тем более в топе гугла абсолютно невменяемые цены кмк (типа 2500 за новообразование)
рукиЖимолости• 26 апреля в 10:06
муж удалял в Люменис - не дорого.аккуратно,быстро. Но сначала сходил к дерматологу(бесплатно,по направлению семейного).В добробуте тоже есть,но в 4 раза дороже
Мне без сахара• 26 апреля в 10:10
Мабуть, не радіо, але електричним приладом, який одразу коагулює ранку.
4й пологовий, приміщення ЖК, 3й поверх, 50 грн/ папілома чи невус. Можуть віддати на гістологію.
Капитошечка• 26 апреля в 10:15
В Лазерхаусі видаляла. Спочатку консультація онколога, потім він питав чим мені - радіо або лазером. Якщо не подобається , то за окрему плату відправляють на аналіз.
Фрикаделька
• 26 апреля в 10:18
Ответ дляКапитошечка
Ні, з лазерхаусом у мене погана історія лікування. Особливо після лазерного видалення там вже 11 років плююся
Фрикаделька
• 26 апреля в 10:18
Ответ длярукиЖимолости
В люменис чем удалял? Радионож или лазер?
рукиЖимолости• 26 апреля в 10:31
Ответ дляФрикаделька
радионож
Фрикаделька
• 26 апреля в 11:16
Ответ дляЧучало яблуні
Клініка Дячук. Але ціни високі, так
А взагалі відгук у вас, що їм можна довіритись?
Чучало яблуні• 26 апреля в 11:25
Ответ дляФрикаделька
Так, чудові фахівці, обладнання. Дячук колись працювала в клініці Богомолець. Тепер у неї своя команда гарних лікарів. Дітям теж там видаляла
Фрикаделька
• 26 апреля в 11:28
Ответ дляЧучало яблуні
Дякую. Бо вже страшно, багато досвіду і вистачає негативного.
Той момент, коли знайшла супер лікаря, якому на 100% довіряєш, а потім його країна їпанулась((