Не любовница• 26 апреля в 12:55

В ТЦ все тільки на худих та високих, де шукати одяг?

Росту 158, не худенька але й не прям товста. 4р грудей, тонкої талії немає. В ТЦ все тільки на високих та худих. Обрати собі нічого не можу окрім футболок і джинсів.
Довжина нижче колін не йде. Піджак взагалі не можливо підібрати. В грудях не сходиться рукава довгі .
Де одягатися жінці 40+ з такими параметрами158ми 95-80-98, 56кг, розмір одягу с/м, 36/38?
Жертва интернета• 26 апреля в 14:52
Квадрат, не повезло
автор Не любовница • 26 апреля в 14:52
Ответ дляОгірок та Помідорчик
У вас параметры для размер М-Л, тем более с грудью 4р. Примите уже что вы выросли из есачки. Я при росте 170 вешу 67 кг, параметры +- те же.
Да какой м-л?! Если оно на меня большое все, Л вообще огромное! Я писала размер с/м. Джинсы 28р , лифчик 80D. Я по вашему слон что ли?! У меня узкая спина плечи худые ноги и руки. Объем только в груди и талии.
Ряженка• 26 апреля в 15:00
В ТЦ повно одягу розмірів L та XL. Це на худих чи що?
Ряженка• 26 апреля в 15:03
Ответ дляНе любовница
Великі, С Ка підходить по плечам ( вузькі) довжина рукава +/- , а М вже всьо, рукава закривають майже повністю пальці, плечі і спина великі, вигляд що попало, наче на два розміри більше оділа. Я називаю свою фігуру овал. Прямокутник що поправився трошки. Бо руки і ноги худі , плечі вузькі, і тільки груди і живіт мають об´єм.
Здається, що Ви неадекватно оцінюєте свою фігуру, ще й прибрехуєте трохи. З такими параметрами - то явно не S розмір, і не 56 кг.
Огірок та Помідорчик• 26 апреля в 15:09
Ответ дляНе любовница
Джинсы 28 - это уже не С, а уверенная и полномерная М. Бюст 80Д - это полномерная Л, даже если вы хотите запихнуть все это в 75Б. 80см - это далеко не узкая спина, вот если бы у вас было 70Д, тогда размер верха Л - был бы вам великоват действительно.
Впрочем, я не стремлюсь вас переубеждать, что свой размер нужно принять и тогда вам будут встречаться украшающий вас вещи.
автор Не любовница • 26 апреля в 15:27
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Ше раз кажу окрім грудей є спина плечі, який Л?! Він мені огроменний! Я знаю який в мене розмір. І бачу.
автор Не любовница • 26 апреля в 15:29
Ответ дляРяженка
Мені не треба великі розміри. Я маю на увазі що на об´єми немає моделей. Все розраховано на дівчат з малим розміром грудей, щоб висіло як на плечиках. Мінімум зрост одягу 165, а це означає що в мене булутьгдовгі рукава, талія не на місці, якщо якісь читачки чи кармани то теж не там де треба
автор Не любовница • 26 апреля в 15:30
Ответ дляРяженка
Слухайте можете не вірити. Але розмір С/М вага 56.
Ряженка• 26 апреля в 15:31
Ответ дляНе любовница
В темі Ви написали: ’В ТЦ все тільки на худих та високих’.
Чи не пам’ятаєте що пишете?
автор Не любовница • 26 апреля в 15:33
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Я колись шила одяг на замовлення собі. Так ось при замірах ширина спереду і ширина спини має бути однаковою , або спина трохи ширше. А в мене навпаки, спина вужча на 4см!!! Наприклад ліфчики якщо застібка спереду, то мені не підійде
ЧукИГеки• 26 апреля в 15:35
Ответ дляНе любовница
Вы как моя знакомая прям, у которой вес под 100 кг, но она утверждает, что это из-за груди 4-го размера, а вообще она ’мелкая’
автор Не любовница • 26 апреля в 15:35
Ответ дляРяженка
Чи не пам’ятаєте що пишете?
Так, а що не так? У худих зазвичай малі груди, і так я нижче стандартів. І? Як я маю казати. На пласких і стандартного росту?!
автор Не любовница • 26 апреля в 15:36
Ответ дляЧукИГеки
У меня 56, а не под 100.
ЧукИГеки• 26 апреля в 15:36
Ответ дляНе любовница
У меня 56, а не под 100.
Она тоже думает, что у нее 56
автор Не любовница • 26 апреля в 15:37
Ответ дляЧукИГеки
Она тоже думает, что у нее 56
Весы тоже врут?
ЧукИГеки• 26 апреля в 15:38
Ответ дляНе любовница
Весы тоже врут?
С такими габаритами и ростом не может быть 56 никак
автор Не любовница • 26 апреля в 15:38
Ответ дляЧукИГеки
Может
ЧукИГеки• 26 апреля в 15:39
Ответ дляНе любовница
Может
Вы сами себя сейчас обманываете, и нас тоже пытаетесь
Ряженка• 26 апреля в 15:39
Ответ дляНе любовница
Саме так і казати: в ТЦ одяг на стандартні фігури. А у Вас - нестандартна, невисокий зріст, великі цицьки і пузо.
автор Не любовница • 26 апреля в 15:41
Ответ дляЧукИГеки
Нет. Не обманываю. Зачем? Если я такая существую. Хотите верьте хотите нет.
автор Не любовница • 26 апреля в 15:41
Ответ дляРяженка
Ну і що мені робити? Де одяг брати? Чому виробники не шиють для низьких, чи на тих і кого груди є ?
Ряженка• 26 апреля в 15:46
Ответ дляНе любовница
Шиють і на низьких, але ж Ви не хочете онлайн замовляти.
Якщо у Вас верх відрізняється по розміру від низу, то купуєте верх і низ різних розмірів, наприклад топ розміру Л, а джинси С. Довге вкорочуємо в ательє або самостійно.
А як Ви хотіли? Як виробники можуть передбачити всі види нестандартних фігур? Ніяк. Якщо хочете ідеальної посадки - то індивідуальний пошив.
автор Не любовница • 26 апреля в 15:55
Ответ дляРяженка
Я не проти замовлчяии онлайн. Що робити коли речі приїхали, а наприклад обміняти їх не можна. Я так з курткою попала. І не тільки.
Так колись коли була можливість я шила на замовлення. Зараз такої можливості немає.
Куда_бежать• 26 апреля в 16:17
А как получается что у вас ОГ 95 а бюстгальтер 80Д. Если под грудью 80 а по груди 95, то это чашка С 15 см разницы.
80Д это 100 см обхват груди
Идууу--уууу блин• 26 апреля в 16:36
Ответ дляЧекаю завтра
І що?
Ви ще скажіть, що ви струнка
Я при зрості 176 ношу с і хс.
Я товста?
автор Не любовница • 26 апреля в 16:45
Ответ дляКуда_бежать
80Д это 100 см обхват груди
С мені малий. А мене сама грудь широка , кісточки треба розгинати , інакше не влазить, а вперед не стирчить. Ідеально 75-80D. Об´єм під грудьми 77см.
автор Не любовница • 26 апреля в 17:02
Ось я.. нормальних фото в повний зріст немає.
Куда_бежать• 26 апреля в 17:33
Может тут или на шафе есть в наличии petite
Ло Шарик• 26 апреля в 17:51
Ответ дляНе любовница
Тю, немає у вас якихось видатних цицьок чи живота, просто не в ті магазини ходите
Идууу--уууу блин• 26 апреля в 17:54
Ответ дляНе любовница
По опису ви шар, по фото- ні