Яка для вас прийнятна і адекватна ціна за таку послугу?
Анти-анонім• 27 апреля 2025
Ответ дляПополняю_Карму
но согласитесь заварить чай или сварить борщ - разница все таки есть
Согласна ).
Если что - я не парикмахер.
Котомафия• 27 апреля 2025
Боже читаю ответы и в шоке, до войны я платила 70 гривен за кончики . Сейчас 15 евро , так я в Испании , а там в Украине пишут 600 . Как все подорожало
Пополняю_Карму• 27 апреля 2025
Ответ дляАнти-анонім
Согласна ).
Если что - я не парикмахер.
та и я тоже
Этожзвяздаяегообожаю• 27 апреля 2025
Ответ дляЛетала_НаМетле
А подскажите, где стрижетесь?
Это левый или правый берег?
Лівий, біля метро Дарниця.
__Veritas_• 27 апреля 2025
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Лівий, біля метро Дарниця.
А что за салон и мастер? Можете написать в личку?
дожену і ощасливлю• 27 апреля 2025
Ответ дляВсміхайлик
как за обычную стрижку, которой она и является
и по времени и по услугам
мастер стрижет долго, перекидывает волосы в разных направлениях
это же не просто подрубить по линеечке
и по времени и по услугам
это же не просто подрубить по линеечке
Я закордоном. Тут просто відрізають по лініїчці. 10 хв.і 20 євро з укладкою. Китайці.
Ходила до італійського перукаря. Та за 170 євро навіть не змогла мені зробити передні пасма однієї довжини. Дома я ножицями з кухні достригла і більше не ходила до неї))
Хожу до китайців.
В Києві 3800 з мене взяли на минулому тижні за покраску і стрижку. І це звичайний салон( дуже дорого вийшло
Хожу до китайців.
Этожзвяздаяегообожаю• 27 апреля 2025
Ответ для__Veritas_
Якщо я вірно знайшла по пошуку нік, то написала :)
Аль де Барановна• 27 апреля 2025
Ответ дляКоплю на груди
У мене довге волосся, просто рівний зріз, не розумію цін які ломлять перукарі за таку просту послугу. Тому вже давно мене стриже чоловік вдома. Машинкою, тоді зріз товстіший.
А я стрижу чоловіка і двох синів, машинкою, дуже швидко, 10 хв і красота. Без бронювань, записів... В нашому селі 1 чоловіча стрижка 20 Евро, а машинка коштувала 40. Економія колосальна.
мені рівняння кінчиків машинкою не подобається. з першим миттям зріз стає нерівний.
тому перукарю завжди кажу, що мені кінчики стригти по пасмам. але за 500 грн я б не пішла, 200 максимум за кінці. якщо дорожче я дійсно вдома зроблю машинкою.
Аль де Барановна• 27 апреля 2025
Ответ дляКотомафия
саме так. погугліть ціну на пральний порошок в сільпо, єва.
Летала_НаМетле• 27 апреля 2025
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Є. Дякую
короткопамятна• 27 апреля 2025
Ответ дляАнти-анонім
Я немного не о том. Для парикмахера это - стрижка.
Так, стрижка. Але стрижка кінчиків мого волосся займає 10 хвилин максимум у перукаря - пряме, не густе волосся, рівний зріз. А повноцінна стрижка займає 30-60 хв. Тому і різниця в ціні має бути. А так, як її зараз не має, то стрижу собі кінчики сама вдома, бо платити 500-1000 грн за 10 хвилин роботи, думаю трохи закруто. Причому стрижу донці кінчики, в неї густе, хвилясте волосся, теж займає 10 хвилин часу на вологе волосся